Bolest vaječníků - mimoděložní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 11:13
Bolest vajecniku - mimodelozni ?

Ahoj holky, omlouvam se za anonym, chodi sem sestra a zatim tajim.
Podle MS jsem 5+4. Menstruace neprisla, tehotensky test jsem mela uz pred vynechanim slabe pozitivni. Posledni jsem delala vcera, sili, uz mam dalnice. Chtela jsem se az tak za tyden ci dva objednat k dr, aby uz bylo neco videt, ale mam obavu z mimodelozniho. Poboliva me jeden vajecnik nekolikrat denne me v nem zapicha, v noci me boli vice, to me to i vzbudi. Zkratka jako par dni pred ovulaci. Obcas citim i druhy, ale slabe. Zpocatku jsem citila cely podbrisek tahani, tupa bolest, ted uz ne. Krom prsou a obcasne par minutove nevolnosti nemam zadne tehu priznaky. Vim, ze mi muze vse potvrdit jen lekar, ale ma smysl jit takto brzo? Uvidi neco? Nebo muze to byt treba jen zlute telisko po ovulaci? Obcas me od ovulace po MS v levem vajecniku picha. Moc dekuju.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3843 příspěvků 6 inzerátů 03.04.18 11:21

Pro jistotu si k lékaři zajdi, zavolej tam a oni už si tě pozvou tak, aby to mělo smysl. Nicméně ti můžu říct, že mě 14 dní po „menzes“ bolely vaječníky pekelně. U prvních dvou jsem to nezažila, až u třetího. O mimoděložní se nejednalo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32365 příspěvků 10 inzerátů 03.04.18 11:25

Pokud máš nějaké problémy, klidně k dr zajdi. Maximálně tě pozve za ty dva týdny znovu, protože nebude vůbec nic vidět. My tu neposoudíme intenzitu tvé bolesti ani její příčinu. Podívej se na tuto diskuzi o mimoděložním těhotenství. Sice nějaké píchnutí určitě hned neznamená, že se jedná o mimoděložní těhotenství a v 5+4 není plod zatím tak velký, že bys byla v akutním ohrožení, ale jestli nějaké podezření, že to není v pořádku máš, je určitě lepší jít k lékaři zavčas.

admin
Extra třída :D 10339 příspěvků 03.04.18 11:27

Dobrý den,

na eMiminu se můžete propojit s odborníky, kteří Vám s problémy rádi poradí. Zeptejte se v Poradně gynekologa a budete mít jasněji.

Držím palce :kytka:
adminka Eliška

Anonymní  03.04.18 11:28

Holky moc dekuju. Ja prosla hodne diskuzi a nevim. Nechci byt u dr.za hysterku, ze tam lezu sotva mi uschnul test. Dnes maji dovolenou jeste, zitra tam tedy zavolam. Delam obchodacku, cely den sama v aute, tak mam bobky.

radkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 03.04.18 11:29

Zavolej jí. Ale mně bolelo na pravé straně skoro celé těhotenství, na začátku nejvíc…

mau-mau
Závislačka 3026 příspěvků 03.04.18 12:34

V 5+5 tt už bude v děloze něco vidět. Zajdi k dr., ať máš klid. :palec:

Anonymní  03.04.18 12:48

@mau-mau myslis takhle brzo? Zitra rano tam hned brnknu :palec:.Je to prvni tehotenstvi, mela jsem predsevzeti nic nehrotit a v klidku cekat a ono prd :lol:

Anonymní  03.04.18 12:59

Anonym - ještě tajím.

Já jsem těhotná podruhé a vždy mě bolelo vpravo u vaječníku, mimoděložní to nikdy nebylo.

Anonymní  03.04.18 13:20
@Anonymní píše:
Anonym - ještě tajím.Já jsem těhotná podruhé a vždy mě bolelo vpravo u vaječníku, mimoděložní to nikdy nebylo.

Dekuju. A mela jsi stejnou jako ovulacni bolest? Mne to prijde totozne. Zakl.

Anonymní  03.04.18 13:22
@Anonymní píše:
Dekuju. A mela jsi stejnou jako ovulacni bolest? Mne to prijde totozne. Zakl.

Ovulaci jsem na sobě nikdy nepoznala, ale tipuju, že to bude podobné. Myslím, že je to fakt běžné…

Anonymní  13.04.18 14:53

Tak jen pro info, kdyby nekdo resil, u me to mimodelozni nebylo.
 Zakl.

admin
Extra třída :D 10339 příspěvků 13.04.18 15:17

Zakladatelko, díky za dobrou zprávu! Jak je vám? :hug:

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama