Gynprodyl - zkušenosti?

95
22.8.21 07:50

Gynprodyl - zkušenosti?

Ahoj holky. Chci se zeptat na Vaše aktuální zkušenosti s podpůrným lékem Gynprodyl.
To, že budou bolet prsa, to je asi normální.. Dříve jsem brala utrogestan. Tam sice prsa bolela jen první 2,3 dny, ale je mi to celkem jedno. Nicméně po gynprodyl… Od včera mám nechuť k jídlu. Jsem 6 dnů od transferu, takže se samozřejmě donutím něco sníst, protože kdyby náhodou.. Nicméně já jsem normálně zeravina. A teď ani prd. Tak chci vědět, zda-li to u vás bylo, či je, při zavádění tohoto léků podobné?
Děkuji. Samozřejmě si případně zítra zavolám do centra a nechám vyměnit. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
885
23.8.21 13:24

Zkušenosti špatne, hrozná bolest podbřišku asi od střev, že se to nedalo a musela jsem vysadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 17:40

Cca před rokem zkušenosti děs, zácpa, motání hlavy, únava, trochu nevolnosti, a teď najednou po roce ho beru zas a nic z toho, nijak mi nevadí. Když mi dělal problémy tak mi víc vyhovoval vaginálně než ho polykat, zas je to samozřejmě trochu nepohodlné, takž teď když mi nevadí, radši ho normálně jím. To vaginální podání mi poradila lékařka, v příbalovém letáku je jen perorální, ale může se to.

• Citovat
  • Nahlásit
26.8.21 09:48

Já brala Gynprodyl na začátku těhotenství…mezi 7tt až 20tt v dávkování 1-1-2 a byla jsem po něm jen šíleně unavená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
26.8.21 10:17

Brala jsem ho před několika lety, kvůli nepravidelné a velmi bolestivé MS.. Musím říct, že mě osobně pomohl. Žádné vedlejší účinky jsem nezpozorovala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat