Hamiltonův hmat - pomohl Vám?

Anonymní
1.10.20 09:14

Hamiltonuv hmat-pomohl Vám?

Ahojky jsem 40tt a rodím po páté, dítko má přes 4kg. Nález je takový:čípek 1,5cm, měkký, na 2prsty.Po domluvě mi dr. udělal hamil.hmat,docela to bolelo a říkal, že mužu potom špinit. Taky jsem špinila hned po hmatu a pak asi ještě 30-40min.do večer klid, čisto. Ráno ale opět odešla zátka i s krví. Myslíte že se mužu ještě dnes rozrodit? pomohlo Vám hmat? děkuji všem a prosím raději o anonym kvůli rodině. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2851
1.10.20 09:22

Mně nepomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
1.10.20 09:27

Mně taky nepomohl. Dělali mi ho v den termínu a jedinej výsledek byl ten, že mi začala odchazet zátka a večer jsem měla asi dvakrát lehký poslíčky (jinak ani ťuk, ani tvrdnutí).. nakonec mi porod vyvolávali 10 dní po termínu.. ale já jsem teda byla úplně zavřená :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 09:31

Pomohl. Ráno, tri dny po terminu, udelan. Byla jsem uz delsi dobu otevrena na jeden cm. Dalsi den rano odesla zatka a vecer bylo dite na svete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
1.10.20 09:48

Pomohl, v jeden den tedy udělám 2× (40+3, druhé dítě). Ten odpolední Hamiltona zabral (ale teda sakra bolel :cert: ), cca do hodiny přišly kontrakce a do 4 hodin jsem byla otevřená na 10. Indikace k Hamiltonu byl větší váhový odhad (nakonec měl skutečně 4,5 kg).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
1.10.20 10:11

Pomohl. Ráno byl udělán, večer jsem rodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
1.10.20 10:14

Těžko říct. Mě ho udělali 37+5, začala odtýkat plodovka, další den jsem dojela do porodnice, akutně se musel vyvolavat porod.
Takže mě porod nerozjel :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
1.10.20 10:24

Nepomohl. Dělali mi ho 3× a měla jsem po něm akorát poslíčky, které jsem do té doby neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Siaaanka01
1.10.20 10:29
@Anonymní píše:
Ahojky jsem 40tt a rodím po páté, dítko má přes 4kg. Nález je takový:čípek 1,5cm, měkký, na 2prsty.Po domluvě mi dr. udělal hamil.hmat,docela to bolelo a říkal, že mužu potom špinit. Taky jsem špinila hned po hmatu a pak asi ještě 30-40min.do večer klid, čisto. Ráno ale opět odešla zátka i s krví. Myslíte že se mužu ještě dnes rozrodit? pomohlo Vám hmat? děkuji všem a prosím raději o anonym kvůli rodině. Děkuji :kytka:

Mně hmat pomohl a do 1,5 dne jsem porodila. Jestli ti odešla zátka, tak určo brzy porodís! Hodně štěstí a ať je miminko zdravé a šťastné!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 11:15

Děkuji všem za Vaše zkušenosti :kytka:
@Siaaanka01 děkuji,ano a ochází stále i s krví tak myslím, že by to dnes nebo zítra mohlo být, už se všichni moc těšíme :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
13571
1.10.20 11:35

Nepomohl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5208
1.10.20 11:44

Mě pomohl. Druhý den v noci sme jeli. Malý se narodil 9 dní po termínu. Už sem měla nastupovat na vyvolání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
1.10.20 12:13
@Siaaanka01 píše:
Mně hmat pomohl a do 1,5 dne jsem porodila. Jestli ti odešla zátka, tak určo brzy porodís! Hodně štěstí a ať je miminko zdravé a šťastné!

Tak určitě to říct nemůžete.. mě odešla a já porodila až vyvolávaně po 10 dnech, takže bych vážila slova ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 07:44

Zatím se prcek drží u mě, ale už bych to ráda měla za sebou…ty záda…

• Citovat
  • Nahlásit
2253
2.10.20 07:58

U mě pomohl dvakrát. 😊
U obou holek - dopoledne udělaný, hned kontrakce po 30min, pak kontrakce cely den nepravidelně 10/8/5 a porod druhy den u jedné o sedmé, u druhé o čtvrté ráno. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama