Dítě v 17ti

Anonymní
1.10.20 08:41

Dítě v 17ti

Ahoj, zaprvé omluvte prosím anonym, ale je to pro mě citlivé téma. Abych se vám trochu představila. Je mi 17 mám přítele (29) a žijeme spolu už zhruba 3roky. Před rokem jsem sama na sobě začala pocitovat “že mi tikají biologické hodiny”. Zkrátka a dobře cítím obrovskou potřebu mít dítě. Vím co všechno to obnáší, znám světlé i temné stránky těhotenství a mateřství, protože mám o mnoho let mladšího bratra. (byla jsem u toho, když byl malý) Chtěla jsem se vás zeptat jaký na to máte názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24961
1.10.20 08:43

Že by jsi měla dostudovat, jít aspoň na rok s práce a pak mít děti.
Jsi ještě sama dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
1.10.20 08:43

Od 14ti let žiješ s 26ti letým mužem…??? A to ti rodiče jen tak dovolili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 08:44

@Veru1987 Omluvte mě, ale do toho vám opravdu nic není. Ano dovolili a dokonce mě v tom podpořili (za což jsem jim vděčná a hrozně si toho vážím). Znají a znali ho již dřív a ví, že je to úžasný člověk.

• Citovat
  • Nahlásit
405
1.10.20 08:45
@Veru1987 píše:
Od 14ti let žiješ s 26ti letým mužem…??? A to ti rodiče jen tak dovolili?

To je jako Matuš s tou svojí Lucinkou, jsou asi rodiče kterým to nevadí. Já bych hnala 26 letýho chlapa co by přišel za mojí 14 letou dcerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
1.10.20 08:48

Dodělej si aspoň školu ;) teda jestli na nějakou chodíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27613
1.10.20 08:48
@Anonymní píše:
Ahoj, zaprvé omluvte prosím anonym, ale je to pro mě citlivé téma. Abych se vám trochu představila. Je mi 17 mám přítele (29) a žijeme spolu už zhruba 3roky. Před rokem jsem sama na sobě začala pocitovat “že mi tikají biologické hodiny”. Zkrátka a dobře cítím obrovskou potřebu mít dítě. Vím co všechno to obnáší, znám světlé i temné stránky těhotenství a mateřství, protože mám o mnoho let mladšího bratra. (byla jsem u toho, když byl malý) Chtěla jsem se vás zeptat jaký na to máte názor?
Že o tom víš houby. Starat se o bratra a mít dítě sama na sebe je rozdíl. Když máš koule randit s tak starým chlapem, asi myslíš taky víc jako dospělá a máš pocit, že bys dítě zvádla. Ale zvládneš se postarat i v případě, že tě za dva roky vymění za mladší model? Co škola? Práce?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9115
1.10.20 08:49

Kdybys byla dostatečně dospělá na to, mít dítě, tak nemáš potřebu o tom zakládat diskuzi. Spíš bych navštívila psychologa, co tě vede k tomu, že musíš mermomocí zakládat v sedmnácti rodinu. To totiž není normální. A to jsem sama v tomhle věku s přítelem žila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
1.10.20 08:49
@Kaktusanda píše:
To je jako Matuš s tou svojí Lucinkou, jsou asi rodiče kterým to nevadí. Já bych hnala 26 letýho chlapa co by přišel za mojí 14 letou dcerou.

Ještě jim zařídí bydlení, protože skoro padesatilety chlap nic nema 🤦‍♀️…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27613
1.10.20 08:50
@Kaktusanda píše:

Matuš je další děcko. Možná že je nejdospělejší ta Lucinka. Čekám, že nejpozději do dvou let se rozejdou. Že zůstávají kamarády, ale jejich cesty se rozešly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27613
1.10.20 08:51
@Pidulka1991 píše:
Ještě jim zařídí bydlení, protože skoro padesatilety chlap nic nema 🤦‍♀️…

Tak co by zařizoval. Na občasné návštěvy žen mu ten pidibyt stačil. Že se tam nevejde ani dětská postýlka, to mu mohlo být jedno. Jiná naivka s ním asi miminko mít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
1.10.20 08:53
@Russet píše:
Tak co by zařizoval. Na občasné návštěvy žen mu ten pidibyt stačil. Že se tam nevejde ani dětská postýlka, to mu mohlo být jedno. Jiná naivka s ním asi miminko mít nechtěla.

To sice ano, ale když už si s ní pořídil mimino, tak sám by měl jít do většího bytu a zařídit ho a ne aby to dělali její rodiče. vždyť mu bude 50 8o.. Mě to hlava nebere, jak může být v tomhle věku tak tupý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
1.10.20 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj, zaprvé omluvte prosím anonym, ale je to pro mě citlivé téma. Abych se vám trochu představila. Je mi 17 mám přítele (29) a žijeme spolu už zhruba 3roky. Před rokem jsem sama na sobě začala pocitovat “že mi tikají biologické hodiny”. Zkrátka a dobře cítím obrovskou potřebu mít dítě. Vím co všechno to obnáší, znám světlé i temné stránky těhotenství a mateřství, protože mám o mnoho let mladšího bratra. (byla jsem u toho, když byl malý) Chtěla jsem se vás zeptat jaký na to máte názor?

Asi to že biologický hodiny ti tikaj teda hodně brzo. Dál to že ještě nemáš dostudováno, tím pádem nechodíš ani do práce. Opravdu chceš dítě když pro něj nemáš žádné zázemí? Je hezké že znáš i (jak ty píšeš) temné stránky těhotenství i mateřství ale je potřeba mít i nějaké hmotné věci (bydlení, peníze, atd.). V jedné podobné diskuzi psala jedna uživatelka že dítěti stačí trocha jídla, a hlavně spousta lásky. Nevim no, myslím že pokud má člověk sám holej zadek a ještě si udělá dítě, tak ani spousta lásky nevyřeší všechno. A ještě si uvědom to omezení, nebudeš už si moct lítat po diskotékách, na vínečko nebo kafíčko s kámoškama, ano jde to zařídit i s dítětem ale ne pokaždé. V 17 bych do dítěte nešla, je to hodně brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
1.10.20 08:54

Že jsi dítě. Kdybys nebyla, tak používáš mozek. V sedmnácti bez dokončené školy a bez práce vážně není ideální čas. Tví rodiče musí být taky případ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
1.10.20 08:54

Před rokem v 16ti jsi začala pociťovat, že ti tikaji biologické hodiny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak dlouho jsem se nenasmála. Tak to máš holka špatný pocit. Když tikaji biologické hodiny ve 30ti 33letech, tak to už logicky jo, ale v 16ti 17ti biologické hodiny. Řekla bych že to jsou biologické hodiny studování ve škole. Máš roky, ve kterých máš sedět na střední a starat se o přípravu do školy. Nebo teď v době koronaviru doma studovat učivo do školy.
Tohle jsou ve tvých letech biologické hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama