Slabé HCG možnost mimoděložního?

Anonymní
30.9.20 18:52

Slabé HCG možnost mimoděložního?

Ahoj holky,
25.9 odběr krve na HCG byl v hodnotách 42,4.

Včerejší odběr krve byl 211 jednotek HCG

Menstruaci jsem měla 24.8. a mešká mi 11 dní.

Doktor mě postrašil mimoděložním, ale jelikož na UTZ mám krásně zvětšenou sliznici, tak to prý mimoděložní nemusí být?

Co myslíte vy? Měla jste taky v těhu nějaká tak nizké HCG a narodilo se vám zdravé miminko? Jsem z toho zoufalá :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
30.9.20 18:59

Měla jsme podobně HCG a bylo tp biochemické těhotenství, odešlo to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 19:00

@Aslanka za jak dlouho vám odešlo? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
71
30.9.20 19:03

Myslím zě 14 dni po očekávané menstruace. Měla jsem hezké pozitivní tehotensky testy. Ale na už pravé jen zvýšena sliznice jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 19:14

@Aslanka Tak to jste mě moc nepotěšila :,( zítra jdu právě na další kontrolu, protože cca 3dny po zpoždění ms jsem začala špinit a večer to zesílilo, tak jsme radši jeli, na UTZ byla jen zvětšená sliznice a HCG bylo 22,něco. Dva dny na to jsem jela znovu na kontrolu a HCG bylo 42,4 takže se zdvojnásobilo a včera bylo těch 211jednotek.
Mám strach, jelikož je to vymodlené miminko :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
71
30.9.20 19:17

Držím palce ať u vás všechno dopadne dobře. U mě ale HCG pak šlo dolu, takže tam bylo jasné ze je to biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 19:22

@Aslanka To mě mrzí :( doufám, že všechno dopadne dobře

• Citovat
  • Nahlásit
7966
30.9.20 20:12

Vždyť hcg ti roste normálně. To že je nizke může znamenat že byla ovulace o dost později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 20:14

@karkarka To jsem dr. říkala taky a on si stále trval na tom, že je to slabá hodnota.
A děkuji za informaci. Uvidím zítra, jelikož mě poslal do nemocnice na další odběr a na kontrolu, skrz mimoděložní těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
51956
30.9.20 20:33
@Anonymní píše:
@Aslanka Tak to jste mě moc nepotěšila :,( zítra jdu právě na další kontrolu, protože cca 3dny po zpoždění ms jsem začala špinit a večer to zesílilo, tak jsme radši jeli, na UTZ byla jen zvětšená sliznice a HCG bylo 22,něco. Dva dny na to jsem jela znovu na kontrolu a HCG bylo 42,4 takže se zdvojnásobilo a včera bylo těch 211jednotek.
Mám strach, jelikož je to vymodlené miminko :srdce:

klid, vždyt hcg roste hezky. Tím že tam pořád budeš chodit budeš jen ve stresu. Na utz je brzo. šla bych za 14 dní a bude jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 20:45

@Markéta80 Honíme mě po vyšetřeních skrz špinění z minulého týdne. Trvalo to je jeden den a od té doby jsem v pořádku, nic mě nebolí.
Nejradši bych nikam nechodila a šla až za dva týdny :( jak píšeš, akorát jsem ve stresu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 11:00

Holky, zdravím vás :mavam:

Dnes jsem byla na dalším odběru krve.
V úterý jsem měla hodnotu 211 a dnes je to 344 jednotek

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 15:15

Ahoj, tak jak jsi na tom? Já bych dneska měla být 4+4tt, asi 5 dni spozdeni menstruace a HCG 70, tak mám strach.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 17:59
@Anonymní píše:
Ahoj, tak jak jsi na tom? Já bych dneska měla být 4+4tt, asi 5 dni spozdeni menstruace a HCG 70, tak mám strach.. :nevim:

Ahoj, nedara bych tě strašila, ale jsem druhý den po revizi :,( miminko/embryo se nevyvíjelo a neodpovídalo 6.týdnu ve kterém jsem byla :,( za 4 měsíce se budeme pokoušet o miminko znovu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama