Happy Pills - je to vhodné pro 15ti letého

Anonymní
21.1.21 15:46

Happy pills tablety pro dobrou náladu a syn

Dobrý den, prosím o radu. Zjistila jsem, že můj 15ti letý syn si přes zásilkovnu objednal z lékárny tablety Happy Pillls. Je to něco jako přírodní antidepresivum, píšou též tabletky na zlepšení nálady. Já teď nevím jak se zachovat. Nejradši bych mu „naflákala“, ale samozřejmě vím, že tím ničeho nedosáhnu. Zrovna včera jsme o tom mluvili. Ne tedy konkrétně o tomhle, ale o tom, že se dají různé drogy a pilulky objednat přes net, jasně, že mi řekl, že on by nikdy :?
Vysvětluju a povídáme si o všem možném a on si to stejně koupí. Teď nějak nevím jestli na něj uhodit a potrestat ho, nebo na to jít v kamarádském duchu. Je mi jasný, že si to klidně zítra objedná znovu, když bude chtít a já už to nemusím zjistit, ale zase nechci přihlížet tomu, jak do sebe cpe bůhví co. Nemáte někdo prosím nějakou podobnou zkušenost a jak jste to třeba řešili?
Prosím o anonym, nechci aby příp. známí věděli co řeším. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
243
21.1.21 16:09

Klid, Happy pills se prodávají normálně v lékárně, to není droga. Proč za to klukovi naflákat? 8o
Zřejmě potřeboval pozvednout náladu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
21.1.21 16:41

Zřejmě má syn depresivní nálady a rozhodl se to řešit takhle. Není to nelegální, ani na recept, myslím, že to není ani nijak silné a jsou v tom nějaké vitamíny :nevim:
Proč potrestat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
21.1.21 16:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu. Zjistila jsem, že můj 15ti letý syn si přes zásilkovnu objednal z lékárny tablety Happy Pillls. Je to něco jako přírodní antidepresivum, píšou též tabletky na zlepšení nálady. Já teď nevím jak se zachovat. Nejradši bych mu „naflákala“, ale samozřejmě vím, že tím ničeho nedosáhnu. Zrovna včera jsme o tom mluvili. Ne tedy konkrétně o tomhle, ale o tom, že se dají různé drogy a pilulky objednat přes net, jasně, že mi řekl, že on by nikdy :?
Vysvětluju a povídáme si o všem možném a on si to stejně koupí. Teď nějak nevím jestli na něj uhodit a potrestat ho, nebo na to jít v kamarádském duchu. Je mi jasný, že si to klidně zítra objedná znovu, když bude chtít a já už to nemusím zjistit, ale zase nechci přihlížet tomu, jak do sebe cpe bůhví co. Nemáte někdo prosím nějakou podobnou zkušenost a jak jste to třeba řešili?
Prosím o anonym, nechci aby příp. známí věděli co řeším.Děkuji.

Co nechceš, aby věděli? Že si tvůj kluk v lékárně koupil potravinový doplněk? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 16:47

Já vím, že to nejsou úplně drogy a naflákat jsem myslela obrazně. Spíš mám o něj strach a bojím se, že kdyby mohl sehnat něco silnějšího, klidně to udělá. Nevím jak to teď řešit, schvalovat mu to nebudu, deprese nemá. Nebo myslíte, že bych to neměla řešit vůbec?

• Citovat
  • Nahlásit
21.1.21 16:56

Tak zrovna tohle je jen takovej multivitamín, ale tobě už by měl začít blikat alarm, že se syn asi cítí špatně, a že je na čase s tím něco udělat. Takže napráskat mu nebo na něj nějak drsně uhodit nemá absolutně žádnej smysl, ale spíš s ním prober, co ho trápí, a jak mu nejlíp pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 17:01
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak zrovna tohle je jen takovej multivitamín, ale tobě už by měl začít blikat alarm, že se syn asi cítí špatně, a že je na čase s tím něco udělat. Takže napráskat mu nebo na něj nějak drsně uhodit nemá absolutně žádnej smysl, ale spíš s ním prober, co ho trápí, a jak mu nejlíp pomoci.

Já si myslím, že spíš začíná experimentovat, ale zkusím si s ním promluvit v klidu, jestli mi něco řekne, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15536
21.1.21 17:03

Přestaň hysterčit ke to troška kofeinu a b-komplex, žádné drogy či prášky.

Kdyby sis vyndala hlavu ze zadku, tak by sis všimla že nejspíš tvého syna něco trápí, neví si s tím rady a ty ho místo toho poučuješ o něčem, o čem máš naprosto mylné fantazie.

přestań lidi kolem sebe vnímat jen skrze svoje pokřivené postoje a začni se učit poslouchat to co skutečně říkají a ptát se jich co potřebují.

nevysvětluj, nepoučuj, nekaž - vnímej a poslouchej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6263
21.1.21 17:05

Asi se potřebuje cítit lépe. Určitě promluvit. Nicméně tohle jsou opravdu jen vitamíny a minerály

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 17:08
@Anonymní píše:
Já si myslím, že spíš začíná experimentovat, ale zkusím si s ním promluvit v klidu, jestli mi něco řekne, děkuji.

Myslet znamená hov.no vědět. Kdyby chtěl experimentovat, nekoupí si Happy Pills přes internet, ale hašiš, papír nebo trávu na nádraží. Nebyl by to letos první ani poslední teenager, kterýho psychicky vydeptala tahle šílená situace, mohl třeba dostat košem od holky, do který je zamilovanej… je tisíc věcí, který můžou trápit mladýho kluka, a nemusí to být zrovna deprese

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 17:10

Nevidím důvod proč syna nějak trestat nebo mu vynadat. Holt na něj asi trochu leze depka ale ono v tomhle období se není moc co divit. Já bych se spíš snažila zjistit co ho trápí jestli v tom třeba není nějaká slečna nebo škola nebo všechno dohromady :think: Ale rozhodně bych na to šla v tom kamarádském duchu než s přísnou rodičovskou tváří. Protože když na to půjdeš moc přísně tak si myslím že se od 15-letého kluka stejně nic nedozvíš :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26236
21.1.21 17:19

Jooo, experimentuje s doplňkem stravy k podpoře léčby deprese twl. :roll: Hotofson. :roll: a že tě jako první napadá, co by tomu řekli známí, to je k poblití. Zeptala bych se ho v první řadě, jestli by chtěl navštívit psychologa a promluvit si, co ho trápí. A ty doplňky bych ho nechala brát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
21.1.21 17:28

Hele tohle je dobrej joke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25705
21.1.21 18:09
@Anonymní píše:

Určitě a další zásilka bude protein a pak hned pervitin :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 18:10

Ano vyplašilo mě to a chtěla jsem se poradit. Dostala jsem teda kopr, děkuji. Jsem ráda, že všechny přesně víte jak se svým synem mluvím, co mě třeba vede k tomu postoji a strachu. Nevíte nic a šmahem člověka odsoudíte. Kdybych chtěla hned řvát a dělat závěry, nepsala bych sem. Potřebovala jsem uklidnit a podívat se na to s odstupem, třeba i cizíma očima. To se stalo, děkuji za příspěvky.
A pro Holku z hor - Ty vůbec netušíš co mě napadlo jako první, ale zvracej si z čeho chceš.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat