Hcg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 15.01.10 21:38
Hcg

Ahojky,mám na Vás jednu prosbu, po dvou letech se mi konečně :lol: :lol: :srdce: podařilo přirozeně otěhotnět. Potvrdil to tt i krev, ale nejsem si jistá délkou těhotenství. Chytré tabulky jsem samozřejmě prostudovala, ale jsem z nich úplně mimo, prostě tomu vážně nerozumím, tak jsem chtěla požádat ochotnou maminku či maminky, zda by mi s tím nepomohly? Prosím.
Cykly mám 42 dní, poslední MS 27. 11. 2009, 25.12.2009 ovulace (to vím přesně) a vychází to i podle ovu kalkulačky z netu. Sex byl 16.12. (podle netu neplodné dny), 23.12., 24.12.,27.12. Podle mne mohlo dojít k oplodnění toho 27., 12. 1. 2010 hcg 544 jednotek, tak jak dlouho tedy bych měla být podle přibližné hodnoty hcg těhotná?
Předem moc děkuji za odpovědi i shovívavost (jsem z toho vážně vedle).
 Lucka

Reakce:
deps
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.10 21:45

Podívej se do diskuze „mužu být v tom?“,tam je na stránce asi druhé tabulka.

rea.sk
Echt Kelišová 9299 příspěvků 15.01.10 21:52

544..3 týdny…si aspon myslím…

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 15.01.10 22:15

Podle mě jsi otěhotněla toho 25., kdy byla ovu, neboť spermíci přežívají pár dní v plodném hlenu, takže bych to viděla na spermoše ze Štědrého dne. Takže mimi od Ježíška. :andel: Gratuluji.
No tak to bys byla 3 týdny těhotná, ale délka těhotenství se počítá od 1. dne „normální“ menstruace (28 denní cyklus), čili bys byla na počátku 6tt. Doporučuji u dr. nahlásit termín MS 11.12., jinak ti to budou počítat od toho 27.11. a furt jim to nebude sedět.

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 15.01.10 22:17

Presne tak jako pise Luca - doktori to nepochopi :roll: :mrgreen:

harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 15.01.10 23:39

počítala bych to rovněž stejně jako luca a ajka, ovulace 25.12. (ergo, kdybys měla cyklus 28, s kterým jediným jsou dr.obvykle ochotni počítat, tak PM by byla 11.12.) tj. dnes jsi 5+0.

har.

PS: jestli mám zabedněnějšího gynekologa rovněž doporučuju hlásit termín poslední menstruace 11.12. - znám případ kdy nutily těhotnou k vyvolání porodu, bo podle jejich trapnejch výpočtů už byla 41+ - nestojí to za ty nervy. zvaž jestli se s tým gynekologem dá mluvit. či zda jsi dostatečně asertivní abys vzdorovala špatným výpočtům až do porodu :D

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 16.01.10 00:10

Určitě znáš svého gyndouše. Buď se s ním domluv nebo mu nahlas tu MS 11.12. Ale neboj, termín podle MS je pouze jedním termínem, vetšinou se to dává dohromady ještě s UZ ve 12 týdnu těhotenství. Pracovala jsem v gyn ambulanci a dr to tam takhle dělal. Jako první bral termín podle MS a pak to kontrolovat s termínem podle UZ. Když se to lišilo a týden a víc, upravoval termín podle UZ a čeveně to značil do průkazky. To bylo někdy počítání.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.01.10 05:29

Je to přesně jak píše šamotka. Rozhodující pro TP bude ultrazvuk v 9.-12.tt, podle něj ti TP ev. upraví, kdyby to nesedělo. Vždyť jsou i holky, co otěhotněly bez MS (při kojení).. Já bych tedy uvedla skutečné datum PM a čekala na ten UZ.

Evča78
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 16.01.10 08:49

ahoj, já jsem měla 11.1. HCG z krve 492, takže jsme úplně stejně. O tři dny později bylo hcg už přes tistíc a na utz byl vidět váček. Hodně štěstí, jde to přesně tak jak má!!! :palec:

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 16.01.10 09:53

Ahoj,
velka gratulace k tehu :kytka:
K oplodneni mohlo dojit, jak v den ovu, tak toho 27. Zalezi, jak sikovne ma partner spermijky :lol:

Jinak zalezi na mudrci. Muj docela rychle pochopil, proc je mimi podle UTZ o tyden mladsi nez podle MS, kdyz jsem mu rekla, ze ovu byla podle BT 17DC.
Dokonce byl rad, ze tim je vse v poradku :-D

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 16.01.10 11:03

Je to jak píšou holky, taky to tak mám, měřila jsem bazální teplotu takže jsem věděla že ovulka byla až později takže mám o dvanáct dní rozdíl oproti poslední MS. Mám to vyznačený v průkazce červenou fixou. A paní doktorka mi to potvrdila podle ultrazvuku.

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 11:44

Noooooo a nen9 to jedno jak dlouho jsi těhotná? Hlavně, že se povedlo, ne? Moc gratuluji.

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 16.01.10 12:44

Caty ono to docela důležitý je, proč vyvolávat zbytečně potom porod když vlastně mimi ještě není připravený a je čas…to já ych teda nechtěla 8-o

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 19.01.10 17:08

STRAŠNĚ MOC DĚKUJI VŠEM ZA REAKCE. 4. 2. jdeme s mimísem k panu doktorovi, tak snad budeme už chytřejší. Jde mi právě o to datum porodu, protože v tom bude pěknej mazec. Přeji jen :srdce: dny. Lucka

monovera
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 05.09.13 09:34
poradi te

Poradi mi nekdo predem moc dekuji. Bzla jsem na krvi protoze mi nedalo nebyva mi dobre. Rekli mi 7,1 hcg je tu nejaka nadeje ze bych mohla byt tehotna

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >