Můžu se spolehnout na test?

Anonimka
14.1.10 16:53

Můžu se spolehnout na test?

ahuji mužu se vás zeptat jestli se můžu spolehnout na testy které jsem si dělala..jsem ještě mladá,,,dělala jsem si 5 testu a všecky vyšli negativně můžu se na to spolehnout?..dík za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

351
14.1.10 17:05
Anonimka píše:
ahuji mužu se vás zeptat jestli se můžu spolehnout na testy které jsem si dělala..jsem ještě mladá,,,dělala jsem si 5 testu a všecky vyšli negativně můžu se na to spolehnout?..dík za odpověd.

Ahoj,

ne vzdy jsou testy spolehlive. Muze se stat, ze ti jeden vyjde negativne a druhy pozitivne. Ale pokud jsi si jich udelala 5 a vsechny vysly negativni, tak muzes byt naprosto klidna a tehotenstvi se bat nemusis. Pokud jsi si ty testy ovsem nedelala moc brzy! Kolik dni mas zpozdeni? A kolik dni po zpozdeni jsi si delala ty testy? Telo zacne produkovat Hcg az po urcite dobe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
14.1.10 17:06

Nejvíc záleží na tom, jak dlouho máš po ovulaci. Pokud jsou to alespoň 2 týdny, tak šance, že jsi těhotná je malá. Pokud chceš mít jistotu, tak si zajdi na krev.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonimka
14.1.10 17:10

děkuju moc za odpověd je to už víc než 3měsíce po tom co jsem měla pohl.styk…takže se na to můžu určitě zpolehnout?

• Nahlásit
  • Citovat
1837
14.1.10 17:12

A to ty 3 měsíce nemáš menstruaci? Pokud ano, tak buď normálně v klidu a pokud ne tak utíkej k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonimka
14.1.10 17:12

ale jinak beru antinkoncepsi ale v ten den si tak nejsem jistat jetsli jsem si ji vzala nebo ne…jinak menstruaci dostávam pravidelně..

• Nahlásit
  • Citovat
1837
14.1.10 17:15

Tak buď v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonimka
14.1.10 17:18

dneska mě totiž trošku bolelo bříško a i záda takovej divnej pocit…jinak když jsem to počítala na tejdny tak bych byla ve 21 myslíš že kdybych byla už v takovém týdnu tak bych třeba zvracela nebo tak,.?já jen jetsli třeba dostávám menstruaci jen díky antikoncepci…jinak jsem nezvracela ani mě nebolej prsa,,,

• Nahlásit
  • Citovat
1837
14.1.10 17:26

Bolet břicho tě může ze spousty důvodů. Pokud bys byla ve 21.týdnu, tak bys už cítíla nejspíš i pohyby a bylo by na tobě vidět bříško. Nevolnosti naopak ve 21.týdnu už nejsou běžné. Jestli tě to tak trápí, tak si zajdi k doktorovi, už by to poznal i bez ultrazvuku, jen z vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonimka
14.1.10 17:31

jako já břicho skoro vůbec nemam jen když se hodně najim tak jsem nafouknutá..dneska jsem právě cejtila takové chvění ale to asi z nervů že si to vsugeruju …a můžu se tě zeptat když už má někdo těhotný narostlé bříško tak jetsli jde zatáhnot.?

• Nahlásit
  • Citovat
1837
14.1.10 17:37

Těhotenské bříško téměř zatáhnout nejde. Podle toho co píšeš, tak jsi dost štíhlá, to bys už nepřehlídla. Ve 21tt bys byla těsně za polovinou těhotenství, to už je fakt poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonimka
14.1.10 17:39

tak děkuju moc za podporu…a ty už máš miminko nebo teprve čekáš.?

• Nahlásit
  • Citovat
1814
14.1.10 17:46

tady si někdo z někoho utahuje, ne??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
14.1.10 17:46

Mám 2 holky 3,5 roku a 18 měsíců.

• Nahlásit