Přerušovaná soulož během ovulace - mohla jsem otěhotnět?

Kacculík
10.1.10 01:50

Můžu být těhotná?

Zdravím všechny,

určitě tu hodně takových témat je, ale taky přesně nevím, jak jsem na tom.

Měla jsem s partnerem přerušovaný styk v době ovulace a možná to byl jeden z těch plodných dnů. jenže jsme měli styk hned dvakrát za sebou, takže je možné, že tam nějaké sperma zůstalo.

Teď meškám zatím druhý den menstruaci. Možná je to jen můj pocit a mám to vsugerované, ale je mi trochu špatně od žaludku, cítím pachy, prsa mám nafouklá.

Doufám, že to je jen strach a stres z toho, že už jsem to měla dostat. Moc na to asi myslím.

Nemám v plánu být ještě maminkou. Poradíte mi někdo? Díky Katka:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12681
10.1.10 02:56

když mi bylo 18 tak jsem spala tenkrát ještě se svým přítelem taky bez ochrany, hned jsem hledala příznaky těhu a vše na mě sedělo, já bulela jak malá, že jsem asi těhotná, menzes nikde, po týdnu dorazila a já se třepala strachy příště sexovat bez ochrany, dneska bulím při každý menzes že zase přitáhla. :roll: těhu být můžeš, je to poměrně častý, kdo nechce otěhotní jen chlap zatřepe trenkama a kdo chce praktikuje kde co a stejně nic, zkus test a víš na čem jsi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
10.1.10 08:25

Mozne je vsechno, otestuj se. A pokud nechces byt maminka, tak se proste chran. Existuje i neco jako Postinor pro pripad jako je ten vas. Mysli vic zodpovedne a nebudes pak muset vyhledavat stranky, ktere te vubec nezajimaji (i kdyz kdovi, jak to bude, az si ten test udelas :wink: ), a zakladat na nich tema 100× zalozene.

At to dopadne, jak si prejes. Kazdopadne se z toho pro priste pouc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23154
10.1.10 10:14

Z těchto nově založených diskuzí, začínám mít pocit, že je někdo zakládá je proto, aby prudil ty co se jim nedaří. Těhotná být můžeš, ale nemusíš. Na dálku se to holt poznat nedá. A pro příště stačí dávat pozor v 7 třídě a tam ti vše říkali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barnico
10.1.10 10:22

:potlesk: Určitě jsi těhotná …
Opravdu nechápu smysl těchto diskuzí :nevim:
Udělej si test a budeš vědět, dneska bývají lékárny také otevřeny. :zed:
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
1024
10.1.10 10:33

Nikdo Ti nepomůže,a když nechceš být těhotná,máš se chránit,ještě když víš,že máš ovulaci :roll: Jediné řešení-test..a holky mají pravdu,těhle témat-Jsem těhotná?..Můžu byt v tom? apod,je tu straaaaaašně moc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9094
10.1.10 11:49

Můžeš a nemusíš.Nic jiného na to odpovědět nejde.Nejme vědmy.
Mít přerušovaný styk v době ovulace a nechtít být ještě maminkou,je při nejmenším dost nezodpovědné.
Co takhle nějaká antiko nebo jiná ochrana.Pak si budete moct užívat i v době ovulace a nemusíš se pak stresovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29091
10.1.10 13:28

Tyto diskuze jsou fakt trapné a otravné.Ják od puberťaček,které si zapomněly vzít antikoncepční pilulku nebo nevědí vůbec nic o antikoncepci.. :nevim:

Nejhorší je,že poslední dobou jsou tu tak 2 podobné diskuze týdně a vytlačují ty diskuze,které by tazatelkám třeba k něčemu pomohly.

Udělej si test a uvidíš,když bude negativní a přesto nedostaneš MS,pár dní počkej a test zopakuj..

Když máš potřebu diskutovat,zařaď se někde do založeného tématu Histerické těhule,tam se Tě určitě někdo ujme.Je zbytečné zakládat vlastní diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
10.1.10 14:04

Uf nezlobte se na mě,ale na tyto diskuze už začínám mít lehce alergii :evil:
Někdy si připadám že žijeme v době krále klacka,že snad ani ty zakladetelky nevědí existuje něco jako těhotenský test a co je ještě horší,že ani nevědí že existuje nějaká antikoncepce když tedy nechtějí být matkami :cert: Pak to člověk vidí v televizi jak dopadají děti které sa narodí takto nezodpovědným lidem :cert:
Nezlobte se za mě za upřímnost,ale už jsem to musela napsat :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
10.1.10 22:12

A co čekáš, že se tady na diskuzi dozvíš??? Myslíš, že ti někdo tady řekne, jak na tom doopravdy jsi. To jsi asi na špatných stránkách. Podívej se na primu večer - tam dávají pořad „volejte věštce“, tam ti to třeba řeknou přesneji :lol:
Tyto témata bych tady opravdu zakázala. Přijde mi to jako bravíčko svého času - taky tam byly otázky typu „můzu otěhotnět, když se utírám do ručníku do kterého můj přítel onanuje?“ nebo „Přítel si to rozdal v jeden den se mnou i s mou kamaradkou - můžeme být těhotné obě???“

Normálně na tyto diskuze nereaguji, ale dneska mi to prostě nedalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
10.1.10 22:26

Holky proč tolik negativních reakcí?? :nevim: vždyt nemusíte na dotaz tohoto typu odpovídat.
Zakladatelko, udělej si test, ale být tebou, tak ještě s testováním chvilku počkám. Máš zpoždění jen dva dny, to se může stát ikdyž těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13997
10.1.10 22:29

Tak já budu hodná, ať se to vyváží:

ad „Mohu být těhotná?“) Ano.

ad příznaky) Uvádíš samé snadno vsugerovatelné.

ad „Neplánuju ještě být maminkou“) Mám z toho trošku jiný pocit, síla vůle není moc spolehlivá antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
10.1.10 22:35

JJ, holky myslím, že pokud vám toto téma vadí, neobtěžujte se jakkoliv odpovídat ne? Jak snadné, zjisit, že se dá něco ignorovat, že? Třikrát hurá!!! pro ty, co to teď pochopí a nebudou příště už nikoho urážet! Jakoby jste předtím většina z vás byly jiné než jste se staly maminkami, že?

Kacculíku- opravdu nejjistější bude ten těhu test! Kup mamatest, ten je hodně spolehlivý a myslím, že můžeš klidně testnout už zítra, když máš zpoždění..přeju, ať vyjde, co si přeješ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mishelka89
11.1.10 11:54

menstruace

Ajuj pokud máš nafouklá prsa a pokud tě i bolí očekávej conejdřív MS, v ranním těhotenství ještě prsa nezvyknou bolet atd…Přinejhorším si kup těhotenský test a budeš vědět dobrý je MIRA test ten si můžeš udělat už po 7 dnech od oplodnění…

• Nahlásit
  • Citovat
1280
11.1.10 14:10
BettyB. píše:
JJ, holky myslím, že pokud vám toto téma vadí, neobtěžujte se jakkoliv odpovídat ne? Jak snadné, zjisit, že se dá něco ignorovat, že? Třikrát hurá!!! pro ty, co to teď pochopí a nebudou příště už nikoho urážet! Jakoby jste předtím většina z vás byly jiné než jste se staly maminkami, že?Kacculíku- opravdu nejjistější bude ten těhu test! Kup mamatest, ten je hodně spolehlivý a myslím, že můžeš klidně testnout už zítra, když máš zpoždění..přeju, ať vyjde, co si přeješ!

Betty já v době kdy jsem si myslela a následně zjistila že jsem těhotná ještě ani o emimi nevěděla,tudíž jsem to tak nějak zvládla selským rozumem vyhodnotit :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Takže za sebe říkám,já teda jiná byla :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama