Nechráněný sex

Maissa
7.1.10 17:59

Nechráněný sex

Zdravím všechny,
jelikož jsem nikdy neřešila nechraněný sex, jsem z toho docela zmatená, protože teď ta situace nastala. S přítelem jsme spolu párkrat spali bez ochrany a v posledních dnech z toho nemám dobrý pocit. Přítel ví, že žádnou antikoncepci nepouzivam, ale byla jsem vždycky zvyklá, že jsem ji používala.
Chtěla bych se zeptat, kdy si můžu njdříve udělat těhotenský test. Mám v tom trochu zmatek. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.1.10 18:03

nějak jsem nepochopila tvůj příspěvek, ty chceš miminko nebo nechceš? Buď tebou bych první počkala na menstruaci nebo bych si udělala test nejdřív 12 den po ovulaci, pokud tedy víš, kdy byla ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
12947
7.1.10 18:04

si přečti příbalový leták na tehotenským testu,ale asi je logický že když se ti nedoství menstruace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maissa
7.1.10 18:09

Miminko teď určitě neplánuji. Jen nevím na koho se obrátit, protože jsem si akorát dokázala, že jsem nezodpovědný člověk. Přítel tvrdí, že strach mít nemusím, ale to mi asi moc nepomůže. Děkuji. Počkám do příští MS a pak se uvidí. Dostat to mám nekdy v polovině měsíce. Snad to příjde. :-( A pro příště si dám určitě bacha. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
7592
7.1.10 18:11

menstruaci máš pravidelnou? A kdy ti začala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
7.1.10 18:12

pokud nechceš mít mimčo asi bych uvažovala o náký antikoncepci, chápu že používat prezervativ není vždy pro chlapa to nej…a telísko asi nedostaneš..kolik ti je let…apak je otázka zdasi přítel dal pozor nebo jestly to vypouští do tebe…takže pokud nedostaneš ms, nebo budeš krvácet jinak , slabeji, kratší menstruace tak i tehdy test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maissa
7.1.10 18:19

Přítel si je jistý, že se do mě se nic nedostalo, ale řeknu, když jsem pak šla na záchod, nepřipadlo mi to tak. Uvažuji o podkožním tělísku, tak uvidím, jestli ho ještě vůbec budu v příštích měsících potřebovat. MS bych měla dostat v polovně měsíce. Pravidelnou ji mam.. Minulý měsíc to bylo 18.12. kdy jsem ji dostala.
Jinak je mi 24.

• Nahlásit
  • Citovat
7592
7.1.10 18:25
Maissa píše:
Přítel si je jistý, že se do mě se nic nedostalo, ale řeknu, když jsem pak šla na záchod, nepřipadlo mi to tak. Uvažuji o podkožním tělísku, tak uvidím, jestli ho ještě vůbec budu v příštích měsících potřebovat. MS bych měla dostat v polovně měsíce. Pravidelnou ji mam.. Minulý měsíc to bylo 18.12. kdy jsem ji dostala.
Jinak je mi 24.

Tak pokud bys měla ovulaci v polovině měsíce, tak máš po plodných dnech, tak teoreticky bys těhotná nemusela být. Ono taky záleží na ostatních mnoha věcech… tak držím pěstičky, aby jsi těhu nebyla. A příště si dávejte pozor :roll: :think: :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
7.1.10 18:26

maisa promin ale já myslím že ženská ve24 letech by asi mela vedet jak sechránit když nechce být tehotná,takže ti držím palce at ti to výjde tak jak si přeješ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maissa
7.1.10 18:32

Vím, že bych měla být rozumná, ale hold v posledním měsíci jsem selhala. No prostě si za to můžu sama. Roky na mimco mám už také, ale dodělávám VŠ a teď to prostě nejde. Holky, děkuji vám všem a určitě dám vědět, jak to všechno dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
7592
7.1.10 18:33

dej vědět :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35463
7.1.10 18:39

Maissa tak drzim pritelovi palec, to je nejmene spolehlivy zpusob antikoncepce, co znam :-)))) Hele mimi je radost a pokud oba svolite k tomuto riziku, myslim si, ze podvedome dite chcete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maissa
7.1.10 19:32

Co se má stát se stane. Když miminko příjde, tak příjde, ale ještě by jsme to oba rádi odložili. Pro příště už nebudu tak neopatrná a chránit se budeme.

Pudloslavo, co myslíš, že je nejméně spolehlivým způsobem ochrany? Podkožní tělisko nebo přerušovaný sex? :-)
Jinak vy tady máte všechny mimnka?

• Nahlásit
  • Citovat
12681
7.1.10 20:05

my praktikovala přerušovaný sex 2 roky a nikdy jsem neotěhoněla, takže by jsem se toho tak nebála, šance tam je, ale poměrně malá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35463
7.1.10 20:26
Maissa píše:
Co se má stát se stane. Když miminko příjde, tak příjde, ale ještě by jsme to oba rádi odložili. Pro příště už nebudu tak neopatrná a chránit se budeme.Pudloslavo, co myslíš, že je nejméně spolehlivým způsobem ochrany? Podkožní tělisko nebo přerušovaný sex? :-)
Jinak vy tady máte všechny mimnka?

ty mas jeste i podkozni telisko? tak to bud v pohode, to je normalne spolehlivy.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama