Nesílí.. mám se bát? :(

Anonymní
15.1.10 11:12

Nesílí.. mám se bát? :(

Ahoj holky..
Zkoušela jsem MAMATEST protoze merim teplotu byla nahore, a taky jsem měla clostík s pritelem jsme se snazili. mamatest mi nikdy neukazal carku, ani naznak, kdyz jsem tehotná nebyla…
ted jsem testovala uz skoro pet dní za sebou a carka je porad stejná :(
MS ma prijit dneska.. boli me podbrisek tak jako tahá.. a prsa.. uplne se desim toho ze zacnu krvácet :(
co si myslíte o těhle testech? nejsou negativn že ne..
moc se bojím:( znova už potratit nechci :(
jedno dítě sice už máme.. ale tolik bychim si přáli pro nej brášku nebo sestřičku..
nedokážu myslet na nic jiného.. ten strach mě uplně ovládnul :(
díky :srdce:

http://img5.rajce.idnes.cz/…braz0035.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29065
15.1.10 11:17

Ahoj.Já jsem měla v den vynechané MS také testy negativní,až o pár dní později slabě pozitivní..Vím,že se mi to říká,protože jsem otěhotněla bez problémů a dá se říct,že hned.

Přeju hodně štěstí :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
15.1.10 11:18

Ahoj, počkej ještě.. MS máš dostat dneska..tak to zkus o 2 dny…Hodně diskuzí je tu na tohle téma že ta druhá čárka je světlá a není vidět…a pak o několik dní už čárka je hezky vidět…Ono tedka se vajíčko uhnízduje a HCG je ještě fakt nízké. testy se věčšinou doporučujou dělat 2 týdny po vynechaní MS. Džím ti palečky at ta druhá čárečka je brzo fialová :) a s mamatestem jsem byla vždy spokojená myslím že je přesný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3184
15.1.10 11:21

jj já sem taky testovala s mamatestem a poprvé jsem zkoušela 5 dní po vynechání a to už mi tam svítily 2// :wink: tak jen vyčkej a určo to vyjde
Přeju hodně štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.10 11:25

ahojky tyto testy sou negativní..a jsou delaný brzy..5 dní před ms je dost brzy, zakže skoušet v den před nebo po vynechání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.10 11:27

i když když na to koukám neco hodne slabounkého tam je..skus to za dva dny..a z ranní moči..jinak mamatesty sou nejspolehlivejší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.10 11:27

ne nejsou negativní.. // tam jsou vidět v celku dobře, akorát jsou slabé.

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.10 11:28

ano ano na první pohled sem si nevšimla ale jak sem se zameřila co si tam videt je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
15.1.10 11:35

Takhle vypadaly moje negativni testy, podle me bys mela jeste pockat… den, dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.10 11:37

ale ony nejsou negativní.. // vidět jsou. Bez mžourání. normálně, a na první pohled..
jen je asi ještě vážně brzy..
no pokud přežiju dnesek a MS se nedostaví tak to snad dopadne dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
5462
15.1.10 11:42

No ná nevím,alr přijde mi to jako negativní nic tam není vidět.Já jsem měla na testu ducháčka,ale byl vidět viz foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
15.1.10 11:45

a další testy dělané obden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.10 11:45

hm tak nevím, asijste slepé, je videt normálně.. to je jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.10 11:47

jeste tady je to treba videt líp ..
je to sice horsi fotka, ale carky tam jsou videt líp.

http://img5.rajce.idnes.cz/…Obraz055.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
12675
15.1.10 11:54

anonymní: Já vidím akorát ducha (a to se musím sakra snažit ostřit) na tom prvním testu. Jen nechápu, proč testuješ před MS. Proč nepočkáš až tak dva dny po tom, co má ms přijít?
Mimochodem, chci li radu, nebudu nikomu říkat, že je slepý, navíc, když diskuzí o slabých čárkách je tu dost.

Příspěvek upraven 15.01.10 v 12:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama