Hematom, krvácení, špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Čekatelka93
Stálice 79 příspěvků 12.04.18 10:50
Hematom krvácení, špinění

Ahoj holky máte někdo zkušenost s hematomem v 15 TT a jak to u Vás dopadlo? hematom mám 14 dní a má 1cm, krvácela jsem jednou tmavou krví jak když se otočí kohoutkem ☹️ potom jsem jela k dr a miminko v pořádku a hematom furt stejný. Teď už 2 den spinim a dodržuji klidový režim a zobu Ascorutin 4 x denně. Myslíte že to může ohrozit miminko? Když už je docela velké?

Reakce:
Love.dream
Kecalka 140 příspěvků 12.04.18 11:28

Měla jsem hematom 12×6mm. Od 10tt do 15tt a na štěstí v pořádku. Vsak se a mám 2 letého prdolu. Hodně stesti :kytka:

Čekatelka93
Stálice 79 příspěvků 12.04.18 11:30

A dodržovala si hodně klidový režim? ???? Děkuji

Paoloska
Echt Kelišová 8247 příspěvků 12.04.18 12:38

@Čekatelka93 Mě v 16tt vezla do špitálu houkačka s velkým hematomem a masivním krvácením. V nemocnici jsem byla 14 dní a pak doma. Klidový režim jsem se snažila dodržovat, ale měla jsem tříletého syna, stavěli jsme dům, no bylo to složité. Nakonec jsem malého přenášela a narodil se s váhou 3,75kg. Držím pěsti :hug:

Čekatelka93
Stálice 79 příspěvků 12.04.18 13:31

Děkuji moc, tak snad to zvládneme ???? ale čím je miminko větší tím je asi větší šance že to bude v pořádku že jo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >