Hematom, nízko položená placenta

25.10.19 12:44

Hematom, nízko položená placenta

Najdu tu prosím někoho kdo trpí na stejnou věc?
Já už sem fakt momentálně na dně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.10.19 13:07

@RenaTTkaa ahoj nízko položenou placentu jsem měla naštěstí při růstu břicha se vytáhla nahoru ale dvakrát jsem zakrvacela naštěstí vše dobré dopadlo :potlesk: držím pěsti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
13464
25.10.19 13:11

Jaky jsi týden a z čeho přesně jsi na dně? Já s hematomem ležela půlku těhotenství. Je důležité dodržovat ten klidový režim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 13:13

@Kriss Tina
14+5
Z toho krvácení? Ráno tam mám krev po utreni vždycky, i teď po utreni. Ale udajne je to normální že to vytéct musí. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13464
25.10.19 13:21

@RenaTTkaa jojo to je normální, když prasknul tak musí odkrvacet, já krvacela asi 2 dny jak blázen a pak další 2 týdny slabě a pak ještě sem tam, když sem porušila ten klidový režim a šla sem si třeba něco uvařit a chvíli sem stála…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 13:23

@Kriss Tina
Mě tohle trápí už od 12.9…
klidový režim dodržuji a ta krev je stále.
Není to tak že by to tedy teklo proudem. To ne. To bych jela do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 13:24

@Kriss Tina oprava od 12.10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7375
25.10.19 13:25

Já měla nízko placentu..jinak klíčový režim je měla skoro od začátku tehu…
Placenta se vytáhl a a rodila jsme přirozeně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13464
25.10.19 13:27

@RenaTTkaa tak byl ten hematom větší ne? Já měla celkem malý, tak 2cm a stejne to krvacelo přes ty 2 týdny. Ale jsi 15tt, mě několik doktorů uklidnovalo, že ve druhém trimestru je minimum případů, kdy by ten hematom měl na těhotenství fatální vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 13:28

@Kriss Tina
No,35×20mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1548
25.10.19 13:38

Já jsem měla hematom pri prvním tehotenstvi, uvolnil se a vyšla veliká krevní srazenina, krvacela jsem jako blázen a ještě pár dní potom… miminko v pořádku. A nízko položenou placentu jsem měla teď u syna, a to hodně dlouho, až skoro do konce tehotenstvi a taky v pořádku, ona se vytáhne nahoru. Rodila jsem normálně… tedy to druhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4265
25.10.19 14:24

@RenaTTkaa já měla hematom taky ale hned na začátku a krvácela jak hrom a pak po nějaký době už dobré ale trvalo to docela dlouho měla se i strach že jsem potratila teď jsem 17+4 a zase mě pro změnu skoro pořád bolí břicho takže to je pořád něco do toho jsem nachlazena jak sviňa takže fakt pořád něco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.11.19 13:53

@RenaTTkaa Ahoj tak to ctu a rikam si zda jsem to nepsala ja :joy: no, nepsala, muj,,kamos hematom,, ma 6×1,5 cm :expressionless: a dnes mi este k tomu doktorka velmi setrne sdelila to o te nizko polozene placente, riziku vykrvaceni, cisarskem rezu atd. Nadhera. Pak jeste pridal sve internet, pac ja nikdy nedokážu necist :joy: takze sem se sesypala jak domecek z karet. Zítra zacinam 16tt… mam za sebou i tydenni hospitalizaci kvuli krvaceni :mavam: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama