Hematom, špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 07.02.18 05:09
Hematom, špinění

Ahoj :mavam:. Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s hematomem. Jsem 16+2tt. Měla jsem ho doost velký, ale už se vstřebává, ležela jsem týden v nemocnici, mám Ascorutin. Týden jsem nespinila, ale teď 3 dny jsem začla špinit slabě, ale přes noc nebo malé se utru ajsou tam i kousíčky sraženiny je to vyloženě světle a tmavě hnědá barva. Je to prosím v pořádku? Asi bych se neměla strachovat kvůli každý pelotonem, ale znervózňilo mě to :D. Krev žádná a bolesti také žádné (jen občas takové to píchnutí, zaboleni v podbřišku apod. což je normální). Zítra jdu k doktorovi, je tam jen čtvrtky. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 07.02.18 06:01

Ja bych nepanikarila. Neco se vstreba, neco vylouci.

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 07.02.18 06:13
Děkuji

Teď to třeba začlo téct dost. Mám od toho celou vložku, ale je to jen tmavě hnědá barva :(

pepe3
Povídálka 13 příspěvků 07.02.18 06:41

Kdyz je to stara hneda krev tak to znamena, ze se hematom vyprazdnuje a vstrebava. Kdyby to byla cerstva cervena krev, jela bych hned na pohotovost. Takto stara pry nevadi a je to znamka toho, ze hematom odchazi. Hlavne se setri a odpocivej.

Barka11
Nováček 1 příspěvek 11.03.18 20:34

Ahoj a oni už té po týdnu pustili, ze je hematom pryč úplně? Lezim totiž teď momentálně úplně s tím samým v nemocnici a nedoporučuji mi jít domu, jsem tu 5 den

Čekatelka93
Povídálka 46 příspěvků 12.04.18 09:37

Ahoj holky prosím vás jsem dnes v 15 TT, mám 1cm hematom, mám ho někde vedle placenty myslíte že to může uškodit miminku? Dodržuji klidový režim a beru Ascorutin 4 denně. V neděli jsem krvácela tmavou krví a v pondělí u Dr vše v pořádku a hematom furt stejný. Včera a dnes spinim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama