Hematom, špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 07.02.18 05:09
Hematom, špinění

Ahoj :mavam:. Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s hematomem. Jsem 16+2tt. Měla jsem ho doost velký, ale už se vstřebává, ležela jsem týden v nemocnici, mám Ascorutin. Týden jsem nespinila, ale teď 3 dny jsem začla špinit slabě, ale přes noc nebo malé se utru ajsou tam i kousíčky sraženiny je to vyloženě světle a tmavě hnědá barva. Je to prosím v pořádku? Asi bych se neměla strachovat kvůli každý pelotonem, ale znervózňilo mě to :D. Krev žádná a bolesti také žádné (jen občas takové to píchnutí, zaboleni v podbřišku apod. což je normální). Zítra jdu k doktorovi, je tam jen čtvrtky. Děkuji :)

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 07.02.18 06:01

Ja bych nepanikarila. Neco se vstreba, neco vylouci.

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 07.02.18 06:13
Děkuji

Teď to třeba začlo téct dost. Mám od toho celou vložku, ale je to jen tmavě hnědá barva :(

pepe3
Povídálka 13 příspěvků 07.02.18 06:41

Kdyz je to stara hneda krev tak to znamena, ze se hematom vyprazdnuje a vstrebava. Kdyby to byla cerstva cervena krev, jela bych hned na pohotovost. Takto stara pry nevadi a je to znamka toho, ze hematom odchazi. Hlavne se setri a odpocivej.

Barka11
Nováček 1 příspěvek 11.03.18 20:34

Ahoj a oni už té po týdnu pustili, ze je hematom pryč úplně? Lezim totiž teď momentálně úplně s tím samým v nemocnici a nedoporučuji mi jít domu, jsem tu 5 den

Čekatelka93
Stálice 69 příspěvků 12.04.18 09:37

Ahoj holky prosím vás jsem dnes v 15 TT, mám 1cm hematom, mám ho někde vedle placenty myslíte že to může uškodit miminku? Dodržuji klidový režim a beru Ascorutin 4 denně. V neděli jsem krvácela tmavou krví a v pondělí u Dr vše v pořádku a hematom furt stejný. Včera a dnes spinim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >