Reklama

Hematom, špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 07.02.18 05:09
Hematom, špinění

Ahoj :mavam:. Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s hematomem. Jsem 16+2tt. Měla jsem ho doost velký, ale už se vstřebává, ležela jsem týden v nemocnici, mám Ascorutin. Týden jsem nespinila, ale teď 3 dny jsem začla špinit slabě, ale přes noc nebo malé se utru ajsou tam i kousíčky sraženiny je to vyloženě světle a tmavě hnědá barva. Je to prosím v pořádku? Asi bych se neměla strachovat kvůli každý pelotonem, ale znervózňilo mě to :D. Krev žádná a bolesti také žádné (jen občas takové to píchnutí, zaboleni v podbřišku apod. což je normální). Zítra jdu k doktorovi, je tam jen čtvrtky. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 07.02.18 06:01

Ja bych nepanikarila. Neco se vstreba, neco vylouci.

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 07.02.18 06:13
Děkuji

Teď to třeba začlo téct dost. Mám od toho celou vložku, ale je to jen tmavě hnědá barva :(

pepe3
Povídálka 13 příspěvků 07.02.18 06:41

Kdyz je to stara hneda krev tak to znamena, ze se hematom vyprazdnuje a vstrebava. Kdyby to byla cerstva cervena krev, jela bych hned na pohotovost. Takto stara pry nevadi a je to znamka toho, ze hematom odchazi. Hlavne se setri a odpocivej.

Barka11
Nováček 1 příspěvek 11.03.18 20:34

Ahoj a oni už té po týdnu pustili, ze je hematom pryč úplně? Lezim totiž teď momentálně úplně s tím samým v nemocnici a nedoporučuji mi jít domu, jsem tu 5 den

Čekatelka93
Stálice 67 příspěvků 12.04.18 09:37

Ahoj holky prosím vás jsem dnes v 15 TT, mám 1cm hematom, mám ho někde vedle placenty myslíte že to může uškodit miminku? Dodržuji klidový režim a beru Ascorutin 4 denně. V neděli jsem krvácela tmavou krví a v pondělí u Dr vše v pořádku a hematom furt stejný. Včera a dnes spinim.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >