Prázdný gestační váček 5+5tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 06.02.18 15:45
Prázdný gestacni vacek 5+5tt

Ahojte všichni, dnes jsem byla u doktorky na vyšetření a ta mi sdělila že těhotná jsem, ale ze gestacni vacek je prázdný že v něm není ani zloutkovy vacek. Že mam prijit za tyden jestli se něco změní protože mě nechce hned posilat na revizi. Jednu revizi mam za sebou už v srpnu, kdy se jim úplně nepovedla a v září jsem musela na další. Chtěla bych se zeptat jestli jste to nektera takhle meli v 5+5tt taky a jestli se pak něco objevilo třeba, nebo to dopadlo špatně.? Děkuji všem za jakékoliv příspěvky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Symantha
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 06.02.18 15:59

Ahoj mne se to stalo hned první měsíc co jsme se zacli s přítelem snažit o mimčo.. doktorka teda říkala ze možná vidí ve váčku i malinkou tečku a ze by to mohl být zárodek ale že si není jistá, byla vidět fakt špatně… a pozvala si mne za týden znovu o revizi teda nic nerikala.. večer před tím než jsem tam měla jít na druhou kontrolu jsem zacla špinit a ráno už krev no a doktorka mi rekla ze si to myslela že je něco špatně ale že se vždycky muže ještě prcek vyklubat, protože k zahnizdeni mohlo dojít později, že mne teda nechtěla strašit, takže muže byt i dobře ještě. Já na revizi nesla protože vše s krví odešlo a dva měsíce na to se zadarilo znovu a zatím vše ok:)

Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 06.02.18 16:03

@Symantha no ja právě od včera také spinim, ale to jsem mela i to minulé těhotenství v létě. Pokud je něco špatně tak bych taky nejradši aby to odeslo samo. A v kolikatem ted si jestli se můžu zeptat? Nam se to prave oboje povedlo hned napoprvé a zatím to vypada že ani z jednoho nic nebude ????

karkarka
Závislačka 2847 příspěvků 06.02.18 16:06

V 5+5 má být i žloutkový váček. Ale je možné, že si otěhotněla později.

Uju
Kelišová 6532 příspěvků 06.02.18 16:47

No, mě doktorka když sjem ji volala, že mám pozitivní test, tak se nejdřív zeptala, jestli si chci mimčo nechat nebo stihnout přerušení, když jsem řekla, že si ho necháme, tak mi řekla že mám přijít až 7+něco aby bylo něco vidět, že jinak tam je prd a nic kloudnýho z toho nevyčte.,tak já si myslím, že může být klidně ještě brzy.

terinka4444
Hvězda diskuse 68486 příspěvků 06.02.18 17:10

Pokud jsi skutečně 5+5 a jsi si tím jistá, tak je to špatný. V 6+2, to je o tři dny později už jsem měla srdeční akci.

japato
Kecalka 181 příspěvků 06.02.18 17:18

Já také v 6. týdnu neměla nic vidět (dva dni před odletem na dovolenou), no a skončilo to špatně - embryo bylo už od začátku o 2 týdny menší a nakonec to skončilo samovolným potratem… V 5+5 by mělo být něco vidět, ale je možné že jsi měla ovulaci dýl… Teď ti asi nikdo neporadí, uvidíš na příští kontrole…

kačka121
Závislačka 3285 příspěvků 8 inzerátů 06.02.18 17:43

Nezoufej ja jsem po ivf tudiz vim jak je tehu stare a v 6+1 jsem vubec nic nemela jen gestacni vacek o tyden pozdeli tak byl zloutek s necim a bez srdecni akce o tyden pozdeji uz I srdicko dnes uz z toho je trileta lumpice ted jsem po druhe tehotna a zacatek probihal skoro. stejne jen jsem do toho jeste krvacela do 10tt jsem byla 2× na pohotovosti a jednou to bylo opravdu hodne krve no a ted jsem ve 33tt I kdyz v nemocnici ale to je jiny pribeh

Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 06.02.18 18:02

@terinka4444 tak doktorka říkala 5+5tt podle poslední menstruace, tu jsem měla 28.12.

Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 06.02.18 18:06

Ja právě říkala doktorce, že nechci znovu na revizi a ona říkala, že kdyby to příště nevypado líp, že mě pošle do nemocnice pro nějaké pilulky, že by pak mělo tělo potratit samo po té pilulce. No mám strach co bude… :? Na tom utz nebylo opravdu nic videt :(

terinka4444
Hvězda diskuse 68486 příspěvků 06.02.18 18:29
@Kudy.misa píše:
Ja právě říkala doktorce, že nechci znovu na revizi a ona říkala, že kdyby to příště nevypado líp, že mě pošle do nemocnice pro nějaké pilulky, že by pak mělo tělo potratit samo po té pilulce. No mám strach co bude… :? Na tom utz nebylo opravdu nic videt :(

zlato, nemám osobní zkušenost, ale co jsem tak četla, tak ty pilulky jsou docela síla, bolesti a bolesti a krvácení a krvácení. Než se rozhodneš, načti zkušenosti, oproti tomu zlatá revize.

Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 06.02.18 19:53

@terinka4444 tak ja tu revizi moc zlatou neměla… bylo mi po ni relativně dobře, tak jsem se zvedla z postele a krve jak z vola.. no pak bolesti par dni a krvácení. Pak mi řekla doktorka na kontrole, že tam něco zůstalo, ale že počkáme na ms, že to snad odejde. Po dvou tydnech jsem měla bolesti, jela na pohotovost a tam jsem se dozvěděla, že mě další revize nemine. Měla jsem hrozně vysoké hcg a tudíž by ms ani nepřišla. Chtěla jsem ještě počkat, tak mi dali injekci na stahování dělohy, ale nic se nedělo a za tyden mě čekala další revize. Tentokrát to bylo po mnohem bolestivejsi než prvně, ale nakonec ok. Jen byl ještě problém s hcg, ktere se nakonec vzpamatovalo a začalo klesat. Doufala jsem, že to tentokrát už bude v pohodě, ale bohužel to tak zatím nevypadá :( ale z revize mám už strach ????

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8801 příspěvků 06.02.18 19:59

@Kudy.misa u prvního těhotenství jsem byla na kontrole 5+4tt - dr si mě tak objednal, byla pouze dutinka, o 2 týdny později už srdíčko, těhotenství bylo o 4 dny mladší.
Teď se chystám na kontrolu dle MS v 6+4tt, ale otěhotněla jsem až 16-17 DC, takže bude určitě opět mladší :) počkala bych do další kontroly :)

Symantha
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 06.02.18 20:00

@Kudy.misa já jsem teď na konci 19tt a v 6tt už bylo vidět srdíčko.. ale já jsem si jistá ze jsme pocali 11tý den cyklu což je docela brzy proto už bylo srdíčko… tak uvidíš třeba to bude ještě ok nebo aspoň přijde MS… u mne to probíhalo proste jako opozdena menstruace ani se mi tím nerozhodil cyklus všechno ok

Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 07.02.18 11:17

@Kristyna.Vechto­va Já mám právě strach kvůli tomu, že i prvně to bylo špatně :/ a doktorka včera říkala, že tam vidí jen prázdný gestační váček. Ani neříkala nic o žádné dutince :/ Naděje si do té další kontroly nedávám :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >