Tvrdý podbřišek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 05.02.18 18:35
Tvrdý podbřišek

Zdravím maminky :).. Měla jsem docela dost velkou krevní sraženinu, ležela jsem dva týdny v nemocnici teď jsem domácím léčení. Jsem v 16tt a jelikož jsem prvorodička, tak mě znervózni vše :lol: :). Potřebovala bych trochu uklidnit. Sraženina se vstřebává, dlouho jsem vůbec nespinila az dnes jsem začala špinit (hnědý výtok) coz je ta sraženina. Ale furt jsem neklidná. Navíc jsem zjistila, že když natáhnu nohy mám tvrdý podbřišek, když si lehoulince prilozim ruku, tak mám fakt tvrdý podbřišek, tak do půlky břicha a nejvíc asi uprostřed. Nejvíc když teda ležím a natáhnu nohy když je mám skrčené je to samozřejmě trochu měkčí, ale jen trochu přijde mi to jakou nafouklé, prostě tvrdé. Asi plaším kvůli blbine.. Jinak mě to vůbec nebolí při zmáčknutí.. Nic mě nebolí, samozřejmě občas tu a tam něco píchne, ale to je díky zvětšování dělohy. Jen mi je těžko, ale to je spíš z hladu :D. Mám hlad, ale přitom je mi ze všeho blbe a nic nechci :D. Nicbolí, vše ok. Spinim jen trochu. Prosím uklidněte mě :lol:. Na kontrolu jdu ve čtvrtek (bohužel tam je jen každý čtvrtek :zed: ). :) moc děkuji

Reakce:
Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 05.02.18 18:43

Může to být, mně tvrdlo břicho také od 16. týdne, měla jsem placentu přes děložní hrdlo, tak to bylo z toho. Brala jsem na to vysokou dávku hořčíku a přešlo to s vytažením placenty nahoru.

Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 05.02.18 18:43

To je deloha

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 05.02.18 19:16

Mne tiez tvrdne brucho od skoro. Vysoke davky magnezia. Stvrtok to urcite povedz dr. Nohy nenarovnavaj. To to zhorsuje. Skor pokrcene, alebo lez na boku. Kebyze sa fakt nieco zmeni, zbehni do nemocnice. Ale drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo :hug:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7940 příspěvků 05.02.18 19:33

@Hanca888

ahoj,

jak se ti zvětšuje děloha, tak bříško bude tvrdší na dotek, nemělo by bát jak šutr, ale spíše jako kdyby jsi mírně zatla svaly. To je v pořádku. Mužeš konzultovat s doktorkou, ale není dobré brát magnezium ve velkých dávkách a zbytečně. Hodně gynekologů ho má v oblibě a hodně těhulí ho bere „pro jistotu“. Jenže když ho tělo nepotřebuje, tak se zbytečně snižuje tonus svalů, tělo netrenuje.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 05.02.18 20:04

@chs.jasmin suhlas, vysoke davky magnezka bez odporucenia dr kvoli vaznemu tvrdnutiu ci inym komplikaciam vhodne neni su. Ja to mam, ze mi tvrdne pri pohyboch a tvrdnutie mi skracuje cipek (drazdiva deloha a mierne kontrakcie). Ale zacalo to tiez nevinne a brala som zo zaciatku nizsie davky…
Dobre upozornenie :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >