První návštěva v 6. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka123
Nováček 7 příspěvků 05.02.18 21:27
První návštěva v 6tt

Ahoj všechny, zítra jdu na první prohlídku jsem v 6tt. Mám hrozné nevolnosti už takhle ze začátku, bolesti zad a břicha, pocit na zvracení, chodím často na záchod a pracuji 12hodinové směny v nákupním centru kde jsem cely den sama, pauzu mám za cely den 30min (rozsekanou na 10min přestávky na záchod) ale to mi teda teď opravdu nestačí, lítám co půl hodinu) tahám krabice se zbožím, zaklízím do skladu, leží do výšek pro boty..navíc mám jen 40kg, s tím mám problém už delší dobu přibrat..vážně se na tu práci v těhotenství necítím a zaměstnavatel mi nemůže umožnit jinou pracovní dobu a raději mě posila k doktorovi (abych jim tam sebou prý nesekla) a shání si za mě nahradu. Vím ze těhotenství není nemoc ale je možnost v mem případě jít na neschopenku, myslíte ze by to gynekolog uznal? Je mi 23 let už 2 roky jsme se o miminko snažili a já bych o to nerada prisla. Děkuji moc všem :-)

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4971 příspěvků 05.02.18 21:30

Pokud máš extrémní nevolnosti a omdlíváš, pak tě do práce nepožene ;).

Alenkaa.96
Kecalka 127 příspěvků 05.02.18 21:35

Určitě, ja jsem na neschopence od 13 tt ze stejnych duvodu :)

Losolka123
Nováček 7 příspěvků 05.02.18 21:43
@Alenkaa.96 píše:
Určitě, ja jsem na neschopence od 13 tt ze stejnych duvodu :)

Nechci být za nějakou chudinku, chápu ze špatně je tady úplně každé znáš ale já se svou postavou jsem měla problém něco unést i tak natož teď jako těhu a ono 12hodin se tam smát na lidi když je vám blivno :D..uvidím snad mi pan doktor bude rozumět :-)

reny14
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 05.02.18 21:47

Já byla od 6tt kvůli extrémním nevolnostem na neschopence. A to v obou těhotenstvích. Byla jsem ráda, že vůbec žiju. Chodit do práce bylo nemyslitelné.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 05.02.18 21:54

@Losolka123 take jsem od 6tt na neschopce

b22
Kecalka 270 příspěvků 05.02.18 22:19

Každe tehu je jiné…já dělala taky to co ty u první dcery jsem jen blila a spala, takže jsem byla doma a teď pro změnu jsem dělala v kuchyni těžké práce do 6teho měsíce a cítila se ok. Pokud je ti takhle špatně, určitě to řekni a nechají té doma :srdce:

Losolka123
Nováček 7 příspěvků 06.02.18 13:47

Děkuji všem, pan doktor mě automaticky nechal doma asi když ne viděl :-D. Jen na ultrazvuku nebylo nic vidět..ani vacek..podle kalendáře mi to vychází na 5+5tt..je možné že je to moc brzo a že se podle toho nedá moc řídit? Nabrali mi krev ale výsledky budou až zítra..to čekání je hrozne :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama