Hemeroid v sestinedelí ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 08:49

Hemeroid v sestinedelí ?

Prosim poradte…
Nikdy jsem hemeroidy nemela, tudiz ani nevim jak se projevuji atd
Mam u konecniku bouly ktera hrozne boli. At stojim, sedim, lezim. Hrozne to boli, stipe.
Jak se toho zbavim prosim te boule a hlavne te bolesti? Cetla jsem o factu masti, pomuze? Omlouvam se za anonym, ale je mi to trapne. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.11.21 09:23
@Anonymní píše:
Prosim poradte…
Mam u konecniku bouly ktera hrozne boli. At stojim, sedim, lezim. Hrozne to boli, stipe.
Jak se toho zbavim prosim te boule a hlavne te bolesti? Cetla jsem o factu masti, pomuze? Omlouvam se za anonym, ale je mi to trapne. :oops:

Ahoj, já si hemoroidy „přinesla“ domů z porodnice po druhém porodu - také jsem s tím do té doby neměla zkušenost. Doktorka mi tehdy řekla, že to je po porodu celkem běžné, je to z toho tlačení… koupila jsem si v lékárně mastičku Procto-glyvenol a mazala to tuším i mastí z dubové kůry a za pár dní bylo po všem :palec:. Hlavně musíš opravdu hodně pít a jíst hoooodně vlákniny, ať máš stolici co nejměkčí (pardon), pak se to i lépe hojí.

• Citovat
  • Nahlásit
26339
11.11.21 10:08

Pokud je menší, tak to spraví třeba i dubová kůra, nějaký velký už chce spis chirurgické řešení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.11.21 10:13

Ja ndam dopustit na Faktu - čípky a mastička, měla jsem nějaké už v těhotenství, po porodu se mi taky pár udělalo, vždy do dne, dvou to zabralo, kdyby to bylo nesnesitelne tak na chiru, ale oni to jen rozříznou aby se uvolnila sraženina která tam dělá zánět té žíly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 10:24

Záleží na druhu hemoroidu. Pokud je to ten vnější s trombózou, tak ti mastičky ani čípky nepomohou. Poznáš to tak, že nejde zatlačit-je prostě vedle řitního otvoru, je tvrdý a má takovou namodralou až nafialovělou barvu. Pokud je větší, taky doporučuji chirurgii. Tam ho naříznou a vytlačí trombus. Vstřebá se tedy i bez toho, ale za delší dobu a často pak po něm zůstane vytahaná kožní řasa, která už nezmizí.
Na ty vnitřní nebo vnější bez trombozy stačí masti, čípky, dokonalá hygiena po stolici.

• Citovat
  • Nahlásit
963
11.11.21 10:42
@Anonymní píše:
Prosim poradte…
Jak se toho zbavim prosim te boule a hlavne te bolesti? Cetla jsem o factu masti, pomuze? Omlouvam se za anonym, ale je mi to trapne. :oops:

Stalo se mi úplně to samé měsíc zpět ale tolik naštěstí nebolel…já zavolala prakticky a ta mi poslala recept na DETRALEX a ještě jsem to mazala mastí PREPARATION H a ještě jsem používala vlhčeny toaletak s dubovou kůrou…Díky bohu se ztratil…občas jsem ho mackala zpět…postupně se zmenšoval až zmizel…
Ale praktická říkala že kdyby krvácel tak na chirurgii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
11.11.21 10:44

Jinak ten detralex se může u kojení, při akutním stavu 2 tablety ráno, odpoledne a večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat