Hemeroidy, bolí! Co s tím?

Anonym ze studu...
15.1.10 10:36

Hemoroidy, bolí!!! Co s tim???

Ahoj, ráda bych slyšela jakoukoliv radu..

Při třetím těhotenství se mi udělaly hemoroidy, po porodu se to upravilo, ale ted jsou zpet a snad jeste horsi!!!

Synek je dost tezky,tak nevim,jestli to nemam z jeho noseni.. Protoze jinak jsem stihla,nadvahu nemam,pohybu mam az az kazdy den, stolice pravidelna bez problemu..

Uz nevim, co mam delat? Koupila jsem si mast FAKTU a mast PROCTO-GLYVENOL a nezabira nic!

Mam ho uplne na kraji pri vstupu do konecniku. Zasouvam zpet,ale nedrzi,okamzite vyskoci ven a straaasne to boli.
Jinak nekrvaci,nic..

Dekuji za pripadnou radu…snad uz neco zabere.

J.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
15.1.10 10:39

jooo tak to mě i krvácí a je to dost hnusný, holt ten stud budem muset asi nějak překonat a v mém případě po porodu skočit k dr…
Jinak Faktu jsem taky zkoušela ale nic moc, ale koupila jsem si Mastu a to se mi zdá malinko lepší, tak nevím, možná jen subjektivní pocit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
15.1.10 10:40

Ahojky,tak na hemeroidy je dobrá i koupel v dubové kůře,tak snad zkusit tohle :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
15.1.10 10:43

Aáa zrovna jsem chtěla doporučit dubovou kůru a Oluschka mě předběhla! Já to sice nemám, ale v rodině to máme a je to prý peklo.
Ještě zjistím kontakt na jednoho moc šikovného doktora, který ti hemoroid vyléčí. Je to sice dost nepříjemné vyšetření, ale výsledek prý stojí za to!
Pak poddám info..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6336
15.1.10 10:44

Ahojky, ja jsem na ne trpela uz ve 12ti letech, nejak se to pak samo upravilo, taky jsem pouzivala factu… ale v nekterych pripadech se to po neuspesne lecbe resi operativne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kapi
15.1.10 10:47

Já slyšela jen chválu na tento výrobek: http://www.nobilis.cz/index.php?…
ale osobní zkušenost nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonym ze studu...
15.1.10 10:48

Jéé, holky nestrašte ty jooooo.. operace???

Kdyby mi šel ten hemouš zastrčit a držel tam,tak ok, ale to je pořád dokola,jak ho zastrčím,tak se mi uplně uleví,když ho zastrkuju,tak mám až slzy v očích, a on zase hned vyleze ven..

Ale je to peklo,fakt..

BETTY, to budeš hodná,když mi dáš ten kontakt..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonym ze studu...
15.1.10 10:49

Hm, ten HEMOROL taky vapadá docela ok..

Ja nemuzu ani chodit, natoz sedet… :-?

• Nahlásit
  • Citovat
2069
15.1.10 11:09

ja doporucuju k jakekoliv lecbe pojidat denne susene svestky nebo svestkovy kompoty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonym ze studu...
15.1.10 11:14

Jee, to bych se vubec pokadila.. Ja chodim na stolici normalne kazdy den i 2× a stolice je normalni, nebo spise ridsi..

Po svestkach by to byl mazeeec.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9048
15.1.10 11:19

Až mi dorazí skoromanža, tak dám info..nejspíš až k večeru :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
15.1.10 11:21

a sprchovat po každý velký straně ledovou vodou a hned namazat nebo čípek. Ledová voda ho stáhne a taky pak nekrvácí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonym ze studu...
15.1.10 11:32

BETTY, diky moc!!

Me se prave vubec nestahne po studeny vode, uleva pro me je,ho zatlacit dovnitr,ale tim jak je na kraji,tak tam vydrzi jen chvilenku…a hned zase vyleze ven a to boli..

• Nahlásit
  • Citovat
227
15.1.10 11:50

Po porodu mého syna, porodní váha 5,27 kg jsem s hemoroidy skončila na pohotovosti s podezřením na vyhřezlý konečník, byla to neskutečná bolest. Nakonec to byly jen zanícené hemoroidy, dostala jsem čípky Faktu a mast Mezocain na znecitlivění. Čípky pomohly, ale hemoroidy se pořád vrací a už se jich nikdy nezbavím, jak mi řekl lékař. Teď když to zlobí kupuju si v lékárně Hemostop a pomůžou. Držím palce, vím o čem je řeč. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
15.1.10 12:38

ahojte holky, po porodu prvorozenýho jsem měla s hemoroidama peklo, žádný masti nepomohly, moje mudra mi napsala nějaké prášky na žíly, brala jsem to myslím měsíc, (byl teda docela vysokej doplatek) a super! Od té doby mám klid, tuk tuk tuk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama