Hemoroidy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:11
Hemoroidy v tehotenstvi

Ahoj holky jsem v 34tt a chytl me velky hemoroid nemohla jsem ani chodit z toho musela jsem na pohotovost vcera vecer kde mi to umrtvili rizly a vymackali krev. Doted me to jeste boli ale mene. Ale porad tam mam hemoroid..je sice mensi ale je nafoukly. Umyvam studenou vodou 3× denne a mazu dubovou kurou. Myslite ze to zmizne za par dni samo? Nevim jak to chodi. Myslela jsem totiz ze kdyz mi vymackali tu krev ze dnes uz to bude zplaskle a uz tam nic nebude :think:

Přečtěte si článek: Co pomáhá na hemoroidy v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15075 příspěvků 10.06.19 13:14

Ne, jestli už je takhle špatný. Nechala bych si napsat detralex. Můžeš ho i v těhotenství

smurfka
Vesmírná mluvilka 31253 příspěvků 10.06.19 13:19

Ty jo..jestli to bylo tak hrozné ted, počkej po porodu.. 8o
zřejmě ti vymáčkli vnější, ale hemeroidy jsou i vnitřní a ten ti nevymáčknout..nech si napsat čípky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:23

@smurfka ano vymackli mi vnejsi byl hodne velky ted uz je mensi ale porad tam je :? Zitra rano mam jit na kontrolu tak uvidim..

smurfka
Vesmírná mluvilka 31253 příspěvků 10.06.19 13:26
@Anonymní píše:
@smurfka ano vymackli mi vnejsi byl hodne velky ted uz je mensi ale porad tam je :? Zitra rano mam jit na kontrolu tak uvidim..

no tak když je venku, tak musí být i vevnitř..to i když vymáčknou, tak se ty vnitřní budou tlačit ven znova.. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:54

@smurfka achjo :( to jsou problemy…mela jsem vnejsi hemoroidy uz parkrat ale hned zalezly.. tyhle me boli sice to boli mene tak kezby zalezl :?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15075 příspěvků 10.06.19 13:55
@Anonymní píše:
@smurfka achjo :( to jsou problemy…mela jsem vnejsi hemoroidy uz parkrat ale hned zalezly.. tyhle me boli sice to boli mene tak kezby zalezl :?

Jenže to nic nevyřeší, tlak porodu ho zase dostane ven a pak je to teprve mazec. Doporučuji ten detralex

smurfka
Vesmírná mluvilka 31253 příspěvků 10.06.19 13:56
@Anonymní píše:
@smurfka achjo :( to jsou problemy…mela jsem vnejsi hemoroidy uz parkrat ale hned zalezly.. tyhle me boli sice to boli mene tak kezby zalezl :?

já v těhu neměla a při porodu mi vylezly a je to 5 let a už nezalezly.. :roll: sice to nebolí, ale esteticky humus no..a nepomáhá nic, ani kura, ani čípky, asi jen odříznout, ale na to se mi zase nechce..

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15075 příspěvků 10.06.19 13:57

@smurfka jsme na tom stejně. Taky to zatím nijak neřeším, vůbec se mi do toho nechce :zed:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31253 příspěvků 10.06.19 13:58

Přesně tak..ono to při porodu znova vyleze, takže i kdyby ti ten zalezl, tak to je uleva jen na pár týdnů..

smurfka
Vesmírná mluvilka 31253 příspěvků 10.06.19 13:59
@Tichošlápek píše:
@smurfka jsme na tom stejně. Taky to zatím nijak neřeším, vůbec se mi do toho nechce :zed:

njn :? kolegyně ted byla a za prvé dlouhá nemocenská, vystrkovat na někoho zadek.. :roll:
zase mám sedavé zaměstnání, takže vím, že to určitě nezmizí i kdybych do sebe cpala cokoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 14:03

Ani mi to nemluvte :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 14:18

@Tichošlápek a to si muzu nechat predepsat na gynekologii? Ten detralex

smurfka
Vesmírná mluvilka 31253 příspěvků 10.06.19 14:19
@Anonymní píše:

mě ho psala obvodní… :palec: ale zkusit to můžeš

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15075 příspěvků 10.06.19 14:20
@Anonymní píše:

Jj gynekolog ti ho napíše. Ještě je alternativa cyclo3forte, ale z toho je mi děsně špatně :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama