Henna kadeřnictví Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 27.01.18 14:12
Henna kadeřnictví Praha

Marně hledám kadeřnictví v Praze, které barví hennou. Jsem v této oblasti nováček a první barvení, bych ráda nechala na odbornících. Nevíte prosím o pražském kadeřnictví, kde barví hennou a zárověň mě nezruinuí? Děkuji

Reakce:
zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 27.01.18 14:50

Nikdy jsem tam nebyla, ale na stránkách, kde si kupuju barvu (hennu), mají uvedené kadernictvipro­sek.cz, tak můžeš kouknout. Jinak já se barvím zatím doma, jen si potřebuju lehce vylepšit svoji přírodní barvu, takže to tam nějak napatlám a je.

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 27.01.18 15:39

Já mám vyhlidnute toto, ale nevím, jestli na tebe nebude moc drahé: https://www.salonpraha6.cz :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >