Herbow prací kuličky.

ShadowDancer
2.1.19 22:35

Herbow prací kuličky.

Ahoj holky,
dneska jsme pořídili na praní parfém a takovou kuličku na praní od značky Herbow. Jsem k těmhle přírodním věcem semtam dost skeptická, máloco ekologickýho mi prádlo vypralo (zkoušela jsem domácí prášek z mýdla a prací sody, ecover, yellow and blue…).. no a prala jsem v tom dneska světlé prádlo, chlapovi fusekle a dceři bodynka (od borůvek a jedno trošku pokaděný) a nějaký tepláky a uplně jsem čučela. Je teda pravda že bodynka ty borůvky jsem namáčela před tím, ale ty bílý fusekle s úplně hnědočernejma ploskama ( :roll: ) mi to vypralo fakt skvěle a ještě to božsky voní)
Já šťastná a nadšená že jsem našla konečně něco co mi funguje tak sem hledala nějaký recenze a našla jsem to, že mýdlový ořechy prý myjou asi stejně jako když peru jen vodou.. tak si řikám, jak to teda s tím praním je, ono totiž nikde na neru jsem žádný recenze na tohle nenašla, vypadá to že je to tu nově.
Zkoušely jste to někdo doma? A ty co perou v mýdlových ořechách normálně, ne v těhle, jak vám perou?
Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2187
3.1.19 12:12

Mám na praní jakési vejce, v něm jsou kuličky, má to vydržet věky, není k tomu potřeba aviváž a také je to nějaké nesmírně ekologické. Po vyprání to sice nevoní, ale prádlo je čisté. Na povlečeni tedy používám stále kapsle. Těm i tak věřím víc, protože v bubnu vidím pěnu. Vejce nepění. Mám ho půl roku a ten obsah skutečně nijak zvlášt nezmizel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama