Odkoupení nábytku z bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 18:48
Odkoupeni nabytku

Budu se stehovat z pronajateho bytu. Do bytu jsem zakoupila obrovskou skrin a postel. Ani neuvazuji, ze bych si nabytek brala s sebou, v novem byte budu mit. Pristoupili byste jako novi najemci na nabidku odkupu nabytku? Popravde si nedovedu predstavit prodavat zvlast, skrin je opravdu obrovska, tezka a lopotilo se s ni nekolik chlapu. Prosim anonym z duvodu os. informaci.

Reakce:
Janli
Kelišová 6844 příspěvků 02.01.19 18:51

Záleží na tom, zda noví nájemci budou mít vlastní nábytek a na ceně, kterou za to budeš chtít.

Monchichik
Kelišová 6137 příspěvků 02.01.19 18:51

A proč to nenabídneš k odkupu majiteli bytu, třeba by to koupil on? Já jako nový nájemce bych to asi taky od tebe koupila, když to tam není, stejně si to ty další musí pořídit.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7066 příspěvků 02.01.19 18:53

Tak záleží kdo kupuje nebo se stěhuje po vás, jestli mají svůj nábytek nebo budou zařizovat nové. Já bych to třeba nechtěla, máme svého hromadu a neměla bych pak místo. Ségra když se stěhovala tak odkoupila nábytek po předchozím majiteli, měli od nich celou obývací stěnu, skříně v šatně, pračku a lednici, svoji měla akorát postel a komody tak ji to přišlo vhod :)

PetuleS1
Povídálka 29 příspěvků 02.01.19 18:59

Já osobně bych třeba neodkoupila. Spousta lidí má taky různý vkus nebo nějaký nábytek který se třeba k tomu odkoupenemu nemusí hodit. A taky by asi hodně záleželo na ceně. Každopádně už jen pronájem není levnou záležitostí, u nás to vyšlo na skoro 50tis (kauce, nájem, stěhování atd.) takže i z toho důvodu si myslím že moc lidí nekoupí :nevim:

Magdaleeena
Kelišová 5738 příspěvků 02.01.19 18:59

Já jsem pronajímala, za mě musím napsat, že to spíše nevidím.
Já jsem měla v bytě svůj nový nábytek a přesto jsem byla ráda, že si ho tam „nechali“ zadarmo. Přesně jak píšeš, jen z jiného úhlu pohledu. Když jsem si představila, jak je velký a těžký a kolik se s ní lopotilo chlapů a kolik by to stálo energie/finan­cí/času jej přestěhovat. A navíc představ si, jak by řešili oni, když jim skončil nájem :nevim: Za mě zbytečná komplikace.

ugluk
Hvězda diskuse 44192 příspěvků 02.01.19 19:10

A vy víte, kdo tam půjde po vás? Pokud ano, tak bych se jich na rovinu zeptala (popř. přes majitele, pokud ten někoho má). Pokud ne a majitel zatím nikoho nemá, tak to můžete nabídnout leda jemu. Ale z pohledu majitele bych do toho nejspíš nešla. Protože spousta nájemníků má svoje vlastní, každý má jiný vkus a výhodou by to bylo třeba tehdy, pokud bych to pronajímala jako částečně zařízené studentům bez nábytku a prostředků. Ale ani tak bych vám za to moc nedala. Nicméně za zkoušku zeptat se nic nedáš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >