Herpes genitallis

Anonymní
19.2.21 02:08

Herpes genitallis

Ahoj, včera jsem si tak nějak sama podle zkušeností mých známých diagnostikovala genitální opar. Mám puchýřky kolem celého řitního otvoru a taky trošku u stydkých pysků. Bolest je to neskutečná. Nemůžu chodit, sedět.. prostě nic. Píšu sem ze zoufalosti. K doktorce jdu hned ráno, ale je mi úplně jasné, že ta mi kouzelnou hůlkou příšerné svědění neodčaruje. Proto se ptám, jestli mate nějaké babské nebo i jiné rady na to šílený svědění. Teď tu sedím ve dvě v noci a proste nemůžu spat. Jsem z toho vyrizena vzhledem k tomu, že musím zítra do práce. Budu rada za každou odpověď :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.2.21 06:32

Kup si B-komplex a mast herpesan. A pokud to máš prvně, tak bych popremyslela o neschopence, mělo by to větrat a můžeš u toho mít vysoké horečky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 07:58

Já už mám v domácí lekarnicce Herpesin tabletky, jakmile pociťují začátek, tak si vezmu tabletu a většinou to stopnu v začátku. Mela jsem to teda všeho všudy třikrát, ale už to poznám. Nejdříve se mi zvětší uzlina v trisle a začne mě svedet právě okolo ritniho otvoru.
Jakmile to máš jednou opakuje se to, většinou po nějaké viroze. Stejně jako opar na puse. Porod si Herpesin do zásoby, fakt doporučuji :wink: ať je brzy lépe.. A sprchovat, sprchovat, větrat a pptirala jsem také hermankem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 09:25
@Anonymní píše:
Já už mám v domácí lekarnicce Herpesin tabletky, jakmile pociťují začátek, tak si vezmu tabletu a většinou to stopnu v začátku. Mela jsem to teda všeho všudy třikrát, ale už to poznám. Nejdříve se mi zvětší uzlina v trisle a začne mě svedet právě okolo ritniho otvoru.
Jakmile to máš jednou opakuje se to, většinou po nějaké viroze. Stejně jako opar na puse. Porod si Herpesin do zásoby, fakt doporučuji :wink: ať je brzy lépe.. A sprchovat, sprchovat, větrat a pptirala jsem také hermankem

V pátek jsem byla u te doktorky a dala mi tablety herpesin, potom nějaké tabletky na svědění, abych mohla spat a říkala, ze bych měla potírat tekutym pudrem. Je to o něco lepší, ale bolest je pořad docela nepříjemná. Mam hrůzu z toho, ze budu muset na velkou, protože to bolí jak čert. Nejvíc nepříjemné však je, když vytéká ta vodicka z praskajicich puchyrku.. to je potom nějaký tekutý pudr k ničemu, když ho ta voda smyje.. upřímně.. i covid byl lepší než tohle.. tohle je katstrofa..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 18:01
@Anonymní píše:
Kup si B-komplex a mast herpesan. A pokud to máš prvně, tak bych popremyslela o neschopence, mělo by to větrat a můžeš u toho mít vysoké horečky.

Všechno už mám. Jediný problém momentálně je dojít si na velkou. Nejde to, brecim u toho bolesti.. někdo nějaké rady? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 20:00
@Anonymní píše:
Všechno už mám. Jediný problém momentálně je dojít si na velkou. Nejde to, brecim u toho bolesti.. někdo nějaké rady? :,(

Ještě teatree olejicek naredeny s vodou, vysušuje pupínky. Ta bolest se bohužel musí vydržet, nejhorší je, že jak se opar jednou objeví, tak má tendenci se vracet, jakmile je oslabený organismus :(

• Citovat
  • Nahlásit
344
22.2.21 20:34
@Anonymní píše:
Ahoj, včera jsem si tak nějak sama podle zkušeností mých známých diagnostikovala genitální opar. Mám puchýřky kolem celého řitního otvoru a taky trošku u stydkých pysků. Bolest je to neskutečná. Nemůžu chodit, sedět.. prostě nic. Píšu sem ze zoufalosti. K doktorce jdu hned ráno, ale je mi úplně jasné, že ta mi kouzelnou hůlkou příšerné svědění neodčaruje. Proto se ptám, jestli mate nějaké babské nebo i jiné rady na to šílený svědění. Teď tu sedím ve dvě v noci a proste nemůžu spat. Jsem z toho vyrizena vzhledem k tomu, že musím zítra do práce. Budu rada za každou odpověď :zed: :zed:

Ahoj tam se mi to dělá velmi často… začalo to kolonoskopií a ten šok mi vyvolal herpes na konečníku…od té doby pravidelně jakmile se tam oholim a mám nějaký nervy… takže co hned zabírá je B komplex forte, a větrat! umýt se a chodit s holym zadkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
22.2.21 20:37

Tak nic koukám že už to budeš mít brzo za sebou, nezbývá než to,, přežít,,a bacha na to místo, od teď se může vracet jakmile se oslabis… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
22.2.21 20:39

Pro me prvni pomoc teatree oil (pali, ale hned pak uleva), ale neredeny a mast zovirax duo, to mam na pusu, ale pomaha to i dole..ja teda vzdy mela i vectavir tablety..vetsinou po trech dnech klid…a po velke potrebe pak do sprchy, jestli to jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat