Interrupce - bolelo to? Byly psychické problémy?

Anonymní
18.2.21 12:34

Interupce názor

Ahoj
Chtěla bych se zeptat na vase zkušenosti s interupci jestli to bolí po zákroku a měli jste i psychické problémy?
Děkuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
832
18.2.21 12:43

Co znam tak maj snad vsechny problemy. Jde taky o duvod. A myslim ze taky zalezi na veku ohledne psychiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
18.2.21 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj
Chtěla bych se zeptat na vase zkušenosti s interupci jestli to bolí po zákroku a měli jste i psychické problémy?
Děkuji za názory

Rozhodnutí pro zákrok, je bezpochyby bolestivejši než zákrok sám. To vydržíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
18.2.21 12:47

Mě po zákroku bolelo cca 30 min břicho-děloha. Psychické problémy po jsem neměla, spíš před. JÁ CO ZNÁM, TAK NEMĚLA PSYCHICKÉ PROBLÉMY PO ŽÁDNÁ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6716
18.2.21 12:47

Tohle bude tak individuální že ti stejně nepomůže. To je tolik proměnných. Rozdíl bude v miniinterrupci v 6 týdnů a interpuci na hraně v 12 týdnů. Z jakého důvodu ji člověk podstoupil ( zdravotní, sociální, nátlak partnera či okolí, nebo jen debilita a neschopnost užívat antikoncepci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 13:22

Ne žádné problémy jsem neměla, ani bolesti. Psychické také ne, věděla jsem proč tam jdu. Žen co byly na přerušení znám celkem dost a psychické problémy tedy neměla žádná.

• Citovat
  • Nahlásit
2476
18.2.21 13:34

Tchyně byla, když byla potřetí těhotná, z finančních důvodů.. Je to už přes 30 let a pořád ji to trápí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 13:40

Byla jsem, zákrok rychlý, bez problémů, kontrola v pohodě. Bolest žádná. Byla jsem přesvědčená a rozhodnutá, jinak to vyřešit nešlo, důvodů bylo mnoho. Poučila jsem se a mám spolehlivější antikoncepci (aspoň doufám, 100% není jaksi skoro nic). Není to moc dlouho, ale psychika je v pořádku a věřím, že bude i nadále. Mrzí mě, že se to stalo, to fakt nemělo. Ale jinak nemám čeho litovat. Nezvládli bychom to asi v žádném ohledu. Bylo to na úplném začátku (třeba v 10tt bych na potrat nešla, i když je to legální).

• Citovat
  • Nahlásit
11104
18.2.21 15:46
@Anonymní píše:
Ahoj
Děkuji za názory

Jestli se bojíš psychických problémů už ted, tak tam nechod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 15:48
@Anonymní píše:
Byla jsem, zákrok rychlý, bez problémů, kontrola v pohodě. Bolest žádná. Byla jsem přesvědčená a rozhodnutá, jinak to vyřešit nešlo, důvodů bylo mnoho. Poučila jsem se a mám spolehlivější antikoncepci (aspoň doufám, 100% není jaksi skoro nic). Není to moc dlouho, ale psychika je v pořádku a věřím, že bude i nadále. Mrzí mě, že se to stalo, to fakt nemělo. Ale jinak nemám čeho litovat. Nezvládli bychom to asi v žádném ohledu. Bylo to na úplném začátku (třeba v 10tt bych na potrat nešla, i když je to legální).

Já jsem teď V6t

• Citovat
  • Nahlásit
2476
18.2.21 16:24

A jaké máš pro to důvody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 17:16

Ahoj, já byla, šla jsem, protože jsem byla pitomá a otěhotněla v 19. V té době jsem měla pocit, že nemůže být nic horšího než mít takhle mladá dítě. Až do minulého roku, jsem nelitovala. Jenže přišla část života : teď chci založit rodinu, no a po roce snažení miminko ještě není. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak jsem mohla být tak hloupá a jediný po čem teď toužím, jsem se kdysi vzdala…
ale to je individuální, někdo jde na potrat a už si na něho nikdy v životě nevzpomene.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 17:50
@Anonymní píše:
Já jsem teď V6t

Já byla též tak zhruba. To by se ještě dalo, když by se to vyřídilo brzy. Ale musí být člověk rozhodnutý, že je to ta nejlepší možná volba.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 17:52
@Anonymní píše:
Ahoj, já byla, šla jsem, protože jsem byla pitomá a otěhotněla v 19. V té době jsem měla pocit, že nemůže být nic horšího než mít takhle mladá dítě. Až do minulého roku, jsem nelitovala. Jenže přišla část života : teď chci založit rodinu, no a po roce snažení miminko ještě není. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak jsem mohla být tak hloupá a jediný po čem teď toužím, jsem se kdysi vzdala…
ale to je individuální, někdo jde na potrat a už si na něho nikdy v životě nevzpomene.

Hele, to je těžký. Možná kdyby sis ho nechala, život by se ti změnil, možná by byl dost těžký, možná by sis vyčítala, že nemáte to, co by sis pro dítě přála, a trápilo by tě to. Možná bys nepotkala muže, se kterým teď se snažíte o dítě. Rozhodně bych si nevyčítala, že nemůžeš mít děti kvůli minulému potratu. Tak to obvykle vůbec není.

• Citovat
  • Nahlásit
2476
19.2.21 14:34
@Anonymní píše:
Hele, to je těžký. Možná kdyby sis ho nechala, život by se ti změnil, možná by byl dost těžký, možná by sis vyčítala, že nemáte to, co by sis pro dítě přála, a trápilo by tě to. Možná bys nepotkala muže, se kterým teď se snažíte o dítě. Rozhodně bych si nevyčítala, že nemůžeš mít děti kvůli minulému potratu. Tak to obvykle vůbec není.

Tak tady nesouhlasím… Když se někdy někdo rozhodne, že si dítě i za komplikovaných okolností ponechá, tak toho pak nelituje.. Prostě to dítě je pak už součástí a navždy bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat