Mám depku :( Ale chci se jen vypsat

Anonymní
18.2.21 11:58

Mám depku :( Ale chci se jen vypsat

Ahoj holky,

nějak to na mě dneska vše padlo a ted tu už hodinu brečím.

Mám strach z covidu, ani ne tak o sebe jako o rodiče, oba 67, táta po rakovině, máma každou nemoc odnese na průduškách, loni měla chřipku a viděla jsem, jak jí bylo strašně a jak už prostě to tělo není silné :( Přitom oba sportovci, stále někde na běžkách. Bojím se ale i o sebe i o bráchu, jen ne tolik.

Mám úplně na prd vztah - prostě mám chlapa, pro kterého nejsem priorita a asi nikdy nebudu. Vím že to musím skončit, ale je mi z toho strašně, protože ho miluju. Dneska jsem po dlouhé době nevydržela a napsala mu, že mu na jeho časový okna kašlu (napsal mi, že odpoledne bude mít okno, že se můžeme vidět a jít se projít) a že zřejmě nebudu mít okno já (mám čas, ale jsem vytočená). Už se ani nebojím že budu vypadat jak hysterka a že se se mnou rozejde.

Přála bych si děti, ale viz vztah - asi v nedohlednu

Přišla jsem o kamarádky a kamarády - o dvě kamarádky opravdu, odstěhovaly se od usa a prostě si napíšeme 2× ročně. A i o nějaké kamarády protože mají nově partnerky a nemají tolik času. Cítím se docela sama.

Jediné co mě těší je práce, ačkoliv pracuji z domova.

Je to jen takový povzdech :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.2.21 12:00

A jsem hrozně přecitlivělá, poslala jsem mu do práce dárek,, týden nic, tak mu píšu jestli mu náhodou nepřišel balíček, tak psal že asi jo, že holky něco říkaly, ale nic nenašel. Tak říkám že by měl hledat (stál mě asi 2000) a on že se podívá ještě jednou. Večer mu píšu jestli ho našel, tak prý měl všude papíry a podívá se dnes důkladněji.

Normálně mě to rozbrečelo. Já kdybych věděla že mi něco poslal, tak převrátím kancelář vzhůru nohama, abych ten balíček našla :,(

• Citovat
  • Nahlásit
7351
18.2.21 12:08
@Anonymní píše:
A jsem hrozně přecitlivělá, poslala jsem mu do práce dárek,, týden nic, tak mu píšu jestli mu náhodou nepřišel balíček, tak psal že asi jo, že holky něco říkaly, ale nic nenašel. Tak říkám že by měl hledat (stál mě asi 2000) a on že se podívá ještě jednou. Večer mu píšu jestli ho našel, tak prý měl všude papíry a podívá se dnes důkladněji.Normálně mě to rozbrečelo. Já kdybych věděla že mi něco poslal, tak převrátím kancelář vzhůru nohama, abych ten balíček našla :,(

Precitlivela? Promin, ale podle me te ma dost na haku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
18.2.21 12:10

Bát se covidu ničemu nepomáhá, neovlivníš to, ať by ses ty nebo rodiče chránily sebevíc, to riziko tam vždycky je - stejně jako u ostatních chorob. Přítel/manžel na tebe dlabe, ale ty ho miluješ, tak radši budeš brečet, než si najít lepšího - to na rozdíl od korony můžeš najisto ovlivnit. Kamarádky si taky můžeš najít nové (jde to i v covidu - vlastní zkušenost). Bude líp :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
18.2.21 12:15
@Anonymní píše:
A jsem hrozně přecitlivělá, poslala jsem mu do práce dárek,, týden nic, tak mu píšu jestli mu náhodou nepřišel balíček, tak psal že asi jo, že holky něco říkaly, ale nic nenašel. Tak říkám že by měl hledat (stál mě asi 2000) a on že se podívá ještě jednou. Večer mu píšu jestli ho našel, tak prý měl všude papíry a podívá se dnes důkladněji.Normálně mě to rozbrečelo. Já kdybych věděla že mi něco poslal, tak převrátím kancelář vzhůru nohama, abych ten balíček našla :,(

potřebuješ ještě názornější ukázku toho, jak si u něj stojíš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
18.2.21 12:15

Jestli rodiče budou mít covid nebo nebudou, to neovlivnís. Akorát na tom budeš psychicky hůř a zbytečně.
Radši si dej inzerát na seznamku, ať počkáš někoho normálního a s tím tvým debilem to ukonči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23978
18.2.21 12:17
@Anonymní píše:

No jo..jenomže tobě na něm opravdu hodně záleží. Zas na druhou stranu tahle romantická gesta patří možná do filmů, ale v reálném světě si umím představit, že neví, kde mu hlava stojí a ještě aby hledal nějaký balíček. Nemohla jsi mu dárek dát osobně, když už máš potřebu mu něco tak drahého kupovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
18.2.21 12:18

Proč se pánovi o kterém si myslíš, že je tvůj přítel tak vtíráš a posíláš mu dárky za 2 tácy? On o tebe evidentně stojí jen když má mezeru ve svém rozvrhu a neví čím lepším ji zalepit než tebou. A rodiče? Nejhorší je smrt z vyděšení. Čím víc se budeš bát tím to bude horší.

Měla by si se sebrat, začít žít a ne jen přežívat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21261
18.2.21 12:27
@Anonymní píše:

Jsi mu uplne u zadku, aby mi pritel daval casova okna, tak by letel jak namydleny blesk…

Neboj, az bude potrebovat vyklepat pytlik, tak se ozve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9154
18.2.21 12:29

Najdi si normálního muže a spousta věcí se pak praví sama. Tvoje sebeúcta, sebevědomí, stabilita…Nevím, zda to dobře chápu, ale neplánujes někým ehm takovým mít děti, že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 12:30

Proč jste proboha tak hnusný???

píšu že mám vztah na nic a vy mi tu ještě všechny napíšete že se nemám bát a že až bude chtít vyklepat že se ozve. Jste normální???

Čau a kopněte si do někoho jiného,

• Citovat
  • Nahlásit
4913
18.2.21 12:31

Jsi jeho milenka? je ženatý? že má na tebe jen okna??
děvče, chápu, že máš zrovna blbé období, ale hlavní je mít ráda sama sebe, vážit si sama sebe, pak totiž můžeš tu lásku dávat i svému okolí a vše je vyrovnané.. u tebe je to těžce nevyrovnané.. porozhlídni se po někom, kdo tě ocení a oceň hlavně sama sebe! :kytka:

a nekupuj drahé dárky někomu, kdo o ně ani o tebe absolutně nestojí! až tak, že je ani nenajde :zed: to by bylo to poslední, co bych s dotyčným zažila :lol:

no a o starší rodiče máme strach všichni.. jenže nejhorší smrt je z vyděšení.. ty myšlenky si sama přitahuješ? tak pryč s nimi.. prostě věřím, že budou v pořádku, dělají pro to maximum a stejně to, zda se nakazí či ne, TY ani já neovlivníme. Trap se jen tím a řeš jen to, CO MŮŽEŠ SAMA ZMĚNIT A OVLIVNIT ;)

Příspěvek upraven 18.02.21 v 12:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 12:33
@hanka.br. píše:
No jo..jenomže tobě na něm opravdu hodně záleží. Zas na druhou stranu tahle romantická gesta patří možná do filmů, ale v reálném světě si umím představit, že neví, kde mu hlava stojí a ještě aby hledal nějaký balíček. Nemohla jsi mu dárek dát osobně, když už máš potřebu mu něco tak drahého kupovat?

ahoj a děkuji za jediný normální názor. No mohla ale říkala jsem si že bude mít radost když mu to nečekaně přijde do práce (jsme navíc kolegové). A máš pravdu že je hodně zaneprázdněný a včera nestíhal a do té doby ani nevěděl, že je to dárek ode mě. A psal že mi moc děkuje a že zítra bude pátrací akce, že ho nikde nenašel (kde nechává recepce balík). Proto píšu že jsem přecitlivělá a že si i tohle tak beru, přitom prostě ho nenašel a neměl čas nebo energii pátrat dál, když není na místech kam se dávají balíky, no.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 12:34
@Lucy75 píše:
Jsi jeho milenka? je ženatý? že má na tebe jen okna??
děvče, chápu, že máš zrovna blbé období, ale hlavní je mít ráda sama sebe, vážit si sama sebe, pak totiž můžeš tu lásku dávat i svému okolí a vše je vyrovnané.. u tebe je to těžce nevyrovnané.. porozhlídni se po někom, kdo tě ocení a oceň hlavně sama sebe! :kytka:a nekupuj drahé dárky někomu, kdo o ně ani o tebe absolutně nestojí! až tak, že je ani nenajde :zed: to by bylo to poslední, co bych s dotyčným zažila :lol:

nejsem milenka a není ženatý

• Citovat
  • Nahlásit
21261
18.2.21 12:34
@Anonymní píše:
Proč jste proboha tak hnusný???

píšu že mám vztah na nic a vy mi tu ještě všechny napíšete že se nemám bát a že až bude chtít vyklepat že se ozve. Jste normální???

Čau a kopněte si do někoho jiného,

a co chces slyset? Ze te miluje, jsi pro nej na prvnim miste? Staci jak se zachova k darku od tebe…
Jestli chces uchlacholit, jak je ve Vasem vztahu vse v poradku, tak sis spletla portal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat