Hexavakcína x tropická vedra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 14.07.10 15:08
Hexavakcína x tropická vedra

Máme jít na hexu a mě tak napadá, jestli by nebylo vhodné jí ještě odložit na dobu, až nebudou takováto vedera. Ta vedra samotná jsou podle mě na dětský organismus docela nápor a přemýšlím, jestli je vhodné přidávat ještě další zátěž. Nemáte někdo nějaké informace?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 14.07.10 15:13

Ahoj, informace nemám, jen jdu „podpořit“ že nejsi sama kdo dá odklad až po vedrech. Jen nevím zda to doktorce říct až tam dojdeme a nebo zavolat předem.

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 14.07.10 15:18

Hanule díky, takže ta moje úvaha není asi až tak od věci, když to napadlo i tebe. Já dr. zítra zavolám a domluvím se s ní. Určitě bude mít řeči, ale to nějak „přežiju“

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 14.07.10 15:20

Tak holky přeji hodně štěstí, také jsem v pondělí vzlezla s tímto a dalšími argumenty do ordinace. Bylo mi to houby platné, protože pak prý může být tohle a tamto. Malý dostal ďobanec a basta. :cert: Upřímně jsem z toho byla celá špatná, vůbec jsem nespala, aby mu něco nebylo. Evidentně to snesl dobře a spal jako dudek, zatím ani zvýšená teplotka nebyla. Máte mojí duševní podporu. :potlesk:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 14.07.10 15:32

Tak naše MUDr. očkuje horko - nehorko, prostě přes to vlak nejede. Argument, že je teplo, by mi asi těžko prošel :-? Jediné, co mě těší, že jsme očkování zvládli za relativně přijatelných teplot :wink: Teda, upřímně, pokud bych opravdu nechtěla očkovat, snad bych i zalhala, že je třeba mimi nachlazené nebo mělo teplotu… Já to takhle udělala, měli jsme jít na očkování a já prodělala pásový opar a jak znám naši MUDr., nezajímalo by ji to :-? Takže jsem zavolala, zalhala :oops: , očko jsme odložili o 2 týdny a byly obě strany spokojené :-D

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 14.07.10 15:35

Kozisku, já bych asi Dádu popadla a odešla, protože očkování v 6 nedělích - vylezl atop, očkování ve 3 měsících - vylezla teplota, mé jindy i v extrémních situacích hodné dítě naprosto mimo, očkování v půl roce - opět prudké zhoršení exemu. Na to jí v tomhle počasí kašlu :cert: Navíc mám dojem že v přehledu očkování je že se dá dát až do 1,5-2 let, nebo tak nějak. Jako kdyby jste byli nemocní tak by ho taky nedala, tak nevím o co té vaší šlo :nevim:

Edit: to 1,5-2 platilo pro naše ročáky, ale i to pro prcky se dá posunout.

Nejhorší je že občas je zapotřebí na doktory dupnout, protože oni s těmi dětmi pak nebudou až budou mít reakci, navíc ne vždy má lékař pravdu.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.10 15:39
kozisek píše:
Tak holky přeji hodně štěstí, také jsem v pondělí vzlezla s tímto a dalšími argumenty do ordinace. Bylo mi to houby platné, protože pak prý může být tohle a tamto. Malý dostal ďobanec a basta. :cert: Upřímně jsem z toho byla celá špatná, vůbec jsem nespala, aby mu něco nebylo. Evidentně to snesl dobře a spal jako dudek, zatím ani zvýšená teplotka nebyla. Máte mojí duševní podporu. :potlesk:

Nejsem sice fanda s čachrováním s očkováním, ale tvoje přání by měla doktorka snad respektovat a žádné basta. :cert: zvlášť pokud chceš odložit opravdu jen dočasně. To nevím, jestli bych se s ní nerozloučila. :?: :nevim:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 14.07.10 15:41

Fakt jsem z toho byla celá špatná, navíc celkově mi přijde to očkování malých dětí trochu „na hlavu“. U nás v rodině jsou febrilní křeče, tak jsem doufala v to. No dostala jsem diazepam a bylo. Jako jinak je to dobrá doktorka, jedna z nejlepších tady. Kamarádka dokonce odmítla očkování úplně a chodí k ní (1.dítko dostávalo astmatické záchvaty a 2.dítko atopák, 3. očkováno není a lítá na ní stále hygiena). :think: Asi jsem se dost nehádala. :nevim:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 14.07.10 15:41

Tak toot je pro aktualni tema.Mame jit v pondeli jak na hexu tak synflori.A jak ted nevim jestli odlozit nebo ne.

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.10 16:26

No, tak my máme doktorku dobrou, odložili jsme očkování až na 4.měsíc a možná i v těch vedrech ještě odložíme, nevím co je lepší,ale určo doktorka nerozhoduje za tvé dítě teda, to by mi vadilo dost.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 14.07.10 19:09

Já bych ve vedru neočkovala. Vem si, že může reagovat horečkou, v tomhle vedru, dobrovolně podstupovat, to fakt ne…

Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 14.07.10 19:16

Tak pro nás je to taky aktuální. Na druhou hexu plus synflorix jdeme zítra. Máme skvělou doktorku, takže pokud sama od sebe uzná očkovat pak naičkovat nechám. Taky mám trošku obavy, ale ona je fakt třída a dost jí věřím a její rady respektuju. Zatím poradila vždy velmi dobře. :palec:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 14.07.10 21:20

Fragola, tak přesně to mě taky napadlo :oops: :mrgreen: Jen se mi to nechtělo psát :wink:

Jinak si tedy myslím, že za svoje dítě je především zodpovědná matka a tak by měla mít právo do toho trochu kecat a ne aby bylo plošně dané kdy se dítě bude očkovat. Může to být doporučený, nějaký rozmezí a máma pak asi vidí, jak se dítě cítí a tak. No nevím, možná to jiné mámy tak moc neřeší, ale hlavně když dojde k nějaké reakci, tak farmaceutická firma i dr. jsou sobliga, tak proč by se namáhali vyjít vstříc. Hlavně, aby se hodně prodalo a hlavně, aby dr. měla odškrnuto. To si tedy osobně myslím o většině dr. Neříkám, že nejsou výjimky, ale moc jich nebude. Já jsem už řekla, že chci odložit ten Priorix, nebo jak se to jmenuje a už jsem si vyslechla svoje. Tak jsem dr. řekla, že já jsem všechny ty dětský nemoci prodělala a že si myslím, že ta celá vakcína je nebezpečnější, než ty nemoci.

Kočislava
Nadpozemská drbna 28272 příspěvků 15.07.10 02:23

My jsme dostali hexu + prevenar 13 v pondělí a měla jsem toho plný kecky. Malej prořval celé úterý a měl i horečku. Naštěstí už je ok, ale byl to mazec, kdyby to šlo, tak asi odložím.

Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 15.07.10 14:29

No my jsme ďobnutí asi tři hodiny tak večer uvidíme jak to bude. Naše doktorka normálně očkuje a věřím jí takže jsem se tomu nijak nebránila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >