Reklama

Zkušenosti s mlíkem Hipp bio combiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 13.12.17 11:07
hipp bio combiotik

Ahoj holky,
prosim jake mate zkusenosti s timhle mlikem? Mala je na nutrilonu pres mesic ale od zacatku se po krmeni krouti a tlaci, nejhorsi to je od 16-21 hod. A den ode dne je to spis horsi.Meli jsme nutrilon comford, anticolics ale ty vubec nechtela takze jsme dali znovu nutrilon obycejny. Pouzili jsme snad vsechny kapky na prdiky ale vetsinou bez ucinku. Cviceni, masirovani bricha, tepla voda taky bez ucinku. Uz nevim co s ni. Je mi ji hrozne lito kdyz se tak trapi. Navic ma stolici jednou za 3-4 dny. Mudr mi rekla ze to je normalni ale ta stolice je zezacatku tuha a teprve pak az kasovita. Vim ze kazdemu mimi sedi jine mliko ale chci toto vyzkouset tak se chci zeptat jake s nim mate zkusenosti a jak jste prechazeli na jinou znacku. jestli ji hned davat jen tu jinou znacku nebo postupne prechazet.Mala ma 2 mesice. dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 13.12.17 11:12

@pppetulda22 dítěti dávám tuto značku od 3 týdnů jejího života, zpočátku občas kolika ještě přišla, ale postupně super, dítě má 14 měsíců a jsme na Hippu pořád - vyhovuje nám

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 13.12.17 11:16

Nám HiPP taky vyhovoval. Pila ho od narození do 3 let :D

Klopotkova
Echt Kelišová 7599 příspěvků 13.12.17 11:29

Od kamarádky syn měl taky problémy a Hipp mu jako jediný chutnal. Nyní bude mít dva roky a už snese vše, takže kamarádka dává už dva měsíce to, co je zrovna v akci.

JanulaM
Závislačka 2962 příspěvků 13.12.17 11:31

My taky krmíme tohle mlíko a ze začátku měl taky malý zácpu, ale teď po třetím měsíci se to začlo zlepšovat a má stolici kašovitou a každý den. Za mě je to nej mlíko na trhu, zkusili jsme víc značek a tohle sedí nejvíc. Stolice vypadá jako u kojeného dítěte. Sice se taky ještě kroutí po krmení, ale u ostatních značek to bylo mnohem horší. Až na tu cenu teda, ta je příšerná, ale co už no.

Bebuše
Echt Kelišová 7858 příspěvků 13.12.17 11:32

Starší dcera byla na Hipp od narození do 3,5. Mladší po Hipp2 zvracela. Hipp 3 super a čtyřka zase nesedla… Je to prostě pokus omyl.

Klopotkova
Echt Kelišová 7599 příspěvků 13.12.17 11:34
@JanulaM píše:
My taky krmíme tohle mlíko a ze začátku měl taky malý zácpu, ale teď po třetím měsíci se to začlo zlepšovat a má stolici kašovitou a každý den. Za mě je to nej mlíko na trhu, zkusili jsme víc značek a tohle sedí nejvíc. Stolice vypadá jako u kojeného dítěte. Sice se taky ještě kroutí po krmení, ale u ostatních značek to bylo mnohem horší. Až na tu cenu teda, ta je příšerná, ale co už no.

Mně se jednou podařilo kamarádce koupit Hipp, kde končila za 3 dny záruka s 90% slevou, takže za 30Kč. :P

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 13.12.17 12:00

Dekuji moc. vyzkousime a snad ji to sedne

scentini
Závislačka 3404 příspěvků 13.12.17 12:02

Dceru jsem z porodnice mela na nutrilonu a nic moc, mamka mi rekla st zkusim hipp. Ja i bracha jsme ho oba pili. Dcera cca po tydnu zlepseni, mela jsem k nemu i kapky a nebyl problem. Pokud zas nebudu kojit, druhe bude tsky na hippu.

petulala
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 13.12.17 12:49

Ahoj, s prvnim jsme zacinali na nutrilonu ten blinkal. Preslo jsme na hipp a dobry. S druhym jsme zacinali na sunar premium, zacpa, bobky. Tak jsme sli zase do hippu a dobry a k tomu jsem davala kapicky apo laktik. Na hippu je doted ale jiz bez kapicek. Jinak ja vzdy obednavam hipp na centralni lekarna. Objednam ho abych mela postu zdarma a jeste pokud se tam zaregistrujes, tak ti tam vraci penize jako na jejich ucet a pak si muzes neco koupit. :andel:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 13.12.17 14:59

@petulala tak to je super. Pokud ji to sedne tak se kuknu na tu centralni lekarnu

stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 13.12.17 15:02

@pppetulda22 a ještě, ony miminka často do 3 měsíců to bolení mívají i když jsou třeba kojené, pak se to zlepšuje

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 13.12.17 15:20

@stinga jo to ja vim ale ono to je fakt den ode dne horsi.po kazdem krmeni se krouti jak zizalka a vecer jen rve

marietx
Povídálka 30 příspěvků 15.12.17 12:02

Syn byl na Hippu skoro do tří a supr. Občas jsme museli dávat probiotika a vlákninu, aby neměl kozí bobky. :D

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 16.12.17 07:13

Tak dekuji :) hipp pije 3 dny a je to o 80% lepsi :dance: davam k tomu jeste kapky espumizan a dobre :dance: jeste ji obcas krouti ale to co bylo po nutrilonu tak to neni nic

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >