Reklama

Kojené miminko přestalo kakat každý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Kecalka 103 příspěvků 10.12.17 20:39
Kojene miminko prestalo kakat kazdy den

Maminky, mate nektera zkusenost s tim, ze Vam kojene miminko prestalo denne kakat? Vim, ze nektere mimi nemusi denne, ale Uz od porodnice jsme meli maleho „posranka“ a stolicku mela xkrat denne az do 3 mesice. Najednou po ockovani i 2 dny bez stolicky a kdyz uz prijde, tak jen 1× denne.

Nevim, zda se mam znepokojovat ci nikoliv? :) dekuji za vsechny odpovedi

Reklama

Reakce:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 10.12.17 20:44

Dcerka to měla stejně, rekord byl týden bez stolice, doktor mi řekl, že to u kojených dětí být může. A taky jí to začalo až kolem dvou měsíců, před tím i několikrát denně.

Martina712
Kecalka 188 příspěvků 2 inzeráty 10.12.17 20:59

Meli jsme to stejne. Do 3 mesicu syn kadil xkrat denne a pak jen tak jednou tydne. Je to pry uplne normalni. Ale ten smradek ke konci tydne byl :poblion::lol:

Jeanicka
Povídálka 42 příspěvků 1 inzerát 10.12.17 21:01

Také znám. Jak už bylo napsáno, dle MUDr. i týden bez je v pořádku.

Lucie_Sx
Závislačka 3008 příspěvků 10.12.17 21:04

Úplně normální.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 10.12.17 21:17

Pokud je jinak v pohodě, nekroutí se, nesnaží se s pláčem tlačit, tak není důvod se znepokojovat. Barunka mi kadí jednou za čtyři dny. Akorát pak musím převlíct dítě, postýlku a někdy i sebe :mrgreen:.

giny52
Kecalka 297 příspěvků 10.12.17 21:26

Moje malá měla rekord asi 15 dní. Taky jsem se tím znepokojovala, ale byla spokojená. Nejdřív to byli dva dny, pak týden, pak dva týdny…pořád se jí to prodlužovalo. V pěti měsících přibrala trochu míň tak jsme zavedli příkrm a od té doby kaká dvakrát denně :mavam:

Jana206
Nadpozemská drbna 26375 příspěvků 10.12.17 21:27

Je to normalni. U vsech deti skoncilo caste kakani po sestinedeli. Potom prumerne jednou denne, nekdy pauza i vice dni. Literatura uvadi, ze I tyden pauza je v poradku.

Lee92
Kecalka 103 příspěvků 10.12.17 21:34

@Janli :potlesk: :lol: :lol: :lol:

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 21 inzerátů 10.12.17 21:55

@Lee92 Ahoj, úplně normální. Miminko všechno mlicko spotřebuje na růst a vývoj. Měli jsme to stejně zhruba od 3m :) Naše dětská mě na to dopředu upozornila. :mavam:

jamik1416
Kecalka 146 příspěvků 10.12.17 22:04

Je to normální. Buď v klidu, upraví se to… :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >