Kojení přes klobouk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 10:50
Kojící klobouk

Zdravím, myslíte že něčemu vadí, když měsíční miminko kojim jen přes klobouček? ( uz od porodnice, kuli popraskaným bradavkám )Občas se přichytí i bez, ale jen na chvilku. podle dr bych ho to měla odnaučit, bohužel, ňejak nám to nejde :think: :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 04.12.17 10:56

Bylo by lepší bez, ale mě se u staršího nepovedlo odbourat a kojila jsem 11m a dostavila jsem já, už jsem kojení nenáviděla a navíc dostala MS. U druhého jsem chtěla bez ale asi to taky neklapne.. Někdo tvrdí že to kazí kojení, že to vede ke konci, ale nemusí to tak být..

VeHE
Závislačka 4142 příspěvků 04.12.17 10:56

Myslím, že je dobře, že vůbec kojíš. Je jedno jak ;) Taky jsem kojila přes kloboučky.

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 10:57
@marketak5 píše:
Bylo by lepší bez, ale mě se u staršího nepovedlo odbourat a kojila jsem 11m a dostavila jsem já, už jsem kojení nenáviděla a navíc dostala MS. U druhého jsem chtěla bez ale asi to taky neklapne.. Někdo tvrdí že to kazí kojení, že to vede ke konci, ale nemusí to tak být..

A ovlivnuje to tvorbu mléka?

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 10:59
@VeHE píše:
Myslím, že je dobře, že vůbec kojíš. Je jedno jak ;) Taky jsem kojila přes kloboučky.

Taky si myslím :), bez toho bych asi nekojila, malej malo otvírá pusinku, možná mu prso špatně nabízím, tak aspon s kloboučkem nám to jde.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 04.12.17 11:03

@lujziana já si to nemyslím. Mléka jsem měla dost. Kamarádka tak kojila přes dva roky

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 04.12.17 11:04

@lujziana já mam zase malé bradavky.. Špatně se miminu přisava, ikdyz by měl na dvorec.

Anna85
Kecalka 376 příspěvků 04.12.17 11:04

Ja kojila pres kloboucky cely rok. Maly se pak bez uz neumel prisat. Vubec mi to nevadilo. Myslim, ze lepší kojit s klobouckem nez nekojit vubec :palec:

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 11:05
@marketak5 píše:
@lujziana já si to nemyslím. Mléka jsem měla dost. Kamarádka tak kojila přes dva roky
:palec: tak to ráda slyším, kéž by jsme vydrželi aspon 6 měsícu
lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 11:09
@Anna85 píše:
Ja kojila pres kloboucky cely rok. Maly se pak bez uz neumel prisat. Vubec mi to nevadilo. Myslim, ze lepší kojit s klobouckem nez nekojit vubec :palec:

Mě to právě taky nevadí, :lol: taky si myslím že lepši než se pul hod zbytečně snažit a nervovat o přisáti bez. Tak raději v klidu s kloboučkem, tak práve nevím proč to dr vadí? Neptala sem se jí

Anna85
Kecalka 376 příspěvků 04.12.17 11:18

@lujziana
Ja osobne to dr vubec nerikala. Zajimalo ji zda kojim? Kojim! Takze byla spokojena :)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 04.12.17 11:19

Mě je to akorát děsně nepohodlné.. Padá mi, nedrží a mimo domov, např venku to pro mě bylo šílené. Teď právě s druhým bych to chtěla bez.. Uvidím jestli na to budu mít nervy. Ono mu jde se přisát, ale už si asi zvykl s tím, tak pak dělá blbiny a nesaje a já vymeknu.. Ale když budu s prvním třeba na hřišti, tak se hned nepotahnu domu jen abych nakojila že..

catchthem
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 04.12.17 11:20

Já kojila s kloboučky a po třech měsících jsem zkusila bez nich, protože mě to otravovalo. Světě div se, on se prisal i bez nich :-D kojila jsem rok a pár měsíců :-)

Anna85
Kecalka 376 příspěvků 04.12.17 11:21

Mne to nepohodlne nebylo. Jedine ta udrzba byla otravna.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 04.12.17 11:30

Mě v porodnici daly kloboučky protože se malý neuměl přisát. Jedna sestra mi je pak vzala, že to není přirozené a že kojení s kloboučkem je špatně. Jsem brečela, nevěděla co mám dělat ale malý prostě bez kloboučku neuměl. Pořád jsem to doma zkoušela bez kloboučku, bez úspěchu. Jak měl malý tak 4měsíce, klobouček najednou vůbec nechtěl :) kojila jsem do roku, pak jsem to musela sama utnout, ne že bych neměla mlíko.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >