Reklama

Kojení přes klobouk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 10:50
Kojící klobouk

Zdravím, myslíte že něčemu vadí, když měsíční miminko kojim jen přes klobouček? ( uz od porodnice, kuli popraskaným bradavkám )Občas se přichytí i bez, ale jen na chvilku. podle dr bych ho to měla odnaučit, bohužel, ňejak nám to nejde :think: :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 10:56

Bylo by lepší bez, ale mě se u staršího nepovedlo odbourat a kojila jsem 11m a dostavila jsem já, už jsem kojení nenáviděla a navíc dostala MS. U druhého jsem chtěla bez ale asi to taky neklapne.. Někdo tvrdí že to kazí kojení, že to vede ke konci, ale nemusí to tak být..

VeHE
Závislačka 4087 příspěvků 04.12.17 10:56

Myslím, že je dobře, že vůbec kojíš. Je jedno jak ;) Taky jsem kojila přes kloboučky.

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 10:57
@marketak5 píše:
Bylo by lepší bez, ale mě se u staršího nepovedlo odbourat a kojila jsem 11m a dostavila jsem já, už jsem kojení nenáviděla a navíc dostala MS. U druhého jsem chtěla bez ale asi to taky neklapne.. Někdo tvrdí že to kazí kojení, že to vede ke konci, ale nemusí to tak být..

A ovlivnuje to tvorbu mléka?

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 10:59
@VeHE píše:
Myslím, že je dobře, že vůbec kojíš. Je jedno jak ;) Taky jsem kojila přes kloboučky.

Taky si myslím :), bez toho bych asi nekojila, malej malo otvírá pusinku, možná mu prso špatně nabízím, tak aspon s kloboučkem nám to jde.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 11:03

@lujziana já si to nemyslím. Mléka jsem měla dost. Kamarádka tak kojila přes dva roky

marketak5
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 11:04

@lujziana já mam zase malé bradavky.. Špatně se miminu přisava, ikdyz by měl na dvorec.

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 04.12.17 11:04

Ja kojila pres kloboucky cely rok. Maly se pak bez uz neumel prisat. Vubec mi to nevadilo. Myslim, ze lepší kojit s klobouckem nez nekojit vubec :palec:

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 11:05
@marketak5 píše:
@lujziana já si to nemyslím. Mléka jsem měla dost. Kamarádka tak kojila přes dva roky
:palec: tak to ráda slyším, kéž by jsme vydrželi aspon 6 měsícu

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.12.17 11:09
@Anna85 píše:
Ja kojila pres kloboucky cely rok. Maly se pak bez uz neumel prisat. Vubec mi to nevadilo. Myslim, ze lepší kojit s klobouckem nez nekojit vubec :palec:

Mě to právě taky nevadí, :lol: taky si myslím že lepši než se pul hod zbytečně snažit a nervovat o přisáti bez. Tak raději v klidu s kloboučkem, tak práve nevím proč to dr vadí? Neptala sem se jí

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 04.12.17 11:18

@lujziana
Ja osobne to dr vubec nerikala. Zajimalo ji zda kojim? Kojim! Takze byla spokojena :)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 11:19

Mě je to akorát děsně nepohodlné.. Padá mi, nedrží a mimo domov, např venku to pro mě bylo šílené. Teď právě s druhým bych to chtěla bez.. Uvidím jestli na to budu mít nervy. Ono mu jde se přisát, ale už si asi zvykl s tím, tak pak dělá blbiny a nesaje a já vymeknu.. Ale když budu s prvním třeba na hřišti, tak se hned nepotahnu domu jen abych nakojila že..

catchthem
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 04.12.17 11:20

Já kojila s kloboučky a po třech měsících jsem zkusila bez nich, protože mě to otravovalo. Světě div se, on se prisal i bez nich :-D kojila jsem rok a pár měsíců :-)

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 04.12.17 11:21

Mne to nepohodlne nebylo. Jedine ta udrzba byla otravna.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 04.12.17 11:30

Mě v porodnici daly kloboučky protože se malý neuměl přisát. Jedna sestra mi je pak vzala, že to není přirozené a že kojení s kloboučkem je špatně. Jsem brečela, nevěděla co mám dělat ale malý prostě bez kloboučku neuměl. Pořád jsem to doma zkoušela bez kloboučku, bez úspěchu. Jak měl malý tak 4měsíce, klobouček najednou vůbec nechtěl :) kojila jsem do roku, pak jsem to musela sama utnout, ne že bych neměla mlíko.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Divačky zlynčovaly Krainovou: Schytala to za klobouk, Tomicovou i svoje bytí

Modelka Simona Krainová (45) se spolu s manželem Karlem Vágnerem vypravila na... číst dále >

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >