Kojení a bramborový salát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 28.11.17 16:32
Kojení a bramborový salát

Hezký den maminky ;) blíží se Vánoce a já začínám uvažovat zda si dát k večeři normálně bramborový salát nebo raději ne…synovi bude 5 měsíců je plně kojený a řekla bych že si s prdikama už umí pěkně poradit :) ale sem tam ještě bolení má…myslíte že můžu zkusit? Jakou zkušenost máte vy a vaše miminka se salátem?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 28.11.17 16:36

Jedla jsem normálně a uplně vše. Co by na něm mělo být závadného?

Lekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 28.11.17 16:38

Taky jsem jedla i behem kojeni vse.

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 28.11.17 16:40

Jedla jsem vse ;)

cverunka
Závislačka 2645 příspěvků 28.11.17 16:41

Já bych řekla, že se to celkově u nás se stravou při kojení moc řeší. Už mám vypozorované, že ať jsem jedla, co jsem jedla, děcka byla na tom s bříškami stejně. To spíš rodiče mají pořád tendenci hledat příčinu pláče apod. Včera jsem neodolala a dala jsem si ve měste gyros se zelím a cibulí a nic se nedělo, dcera spala líp, než kdy jindy, žádné bolení.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 28.11.17 16:44

Moc to řešíš, normálně si dej :mrgreen:

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 28.11.17 16:47

Můj syn naštěstí na bolení bříška netrpěl, takže jsem jedla úplně všechno.

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 28.11.17 16:49
@pikola píše:
Jedla jsem normálně a uplně vše. Co by na něm mělo být závadného?

Závadného nic…jen mě samotnou salát docela nadýmá, ale je pravda pokud ho nezkusím tak nebudu vědět jak se s tím malý popere :)

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 28.11.17 16:51
@mámaNel píše:
Závadného nic…jen mě samotnou salát docela nadýmá, ale je pravda pokud ho nezkusím tak nebudu vědět jak se s tím malý popere :)

Tak vynech cibuli nebo ji trochu spař.

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 28.11.17 16:52

Nějak nevím, proč by sis nemohla dát salát? Kvůli čemu? Pokud kvůli případnému bolení, tak by mohlo být max. z cibule, pokud ji tam dáváte. Když to ovšem nezkusíš, vědět nebudeš. :nevim: U prostředního syna jsem nemohla jíst skoro nic, trpěl vyloženě na koliky až do půl roku. Už dávno stál a lezl a stejně. Stačilo si dát růžičku brokolice a celou noc jsme nespali. Teď u nejmladšího, který má 2 měsíce, jím všechno. Mám vyzkoušené zelí, čočku, kroupy… a nic. Po zkušenostech se starším jsem se bála, ale zkusila a prošlo to. Na bolení netrpí, max. se občas kroutí u kojení a to ho stačí dát odříhnout.

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 28.11.17 16:53
@mámaNel píše:
Závadného nic…jen mě samotnou salát docela nadýmá, ale je pravda pokud ho nezkusím tak nebudu vědět jak se s tím malý popere :)

Tak tam cibuli nedávej. Já ji tam třeba nedávám nikdy, protože ji nemám ráda.

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 28.11.17 16:53
@Paoloska píše:
Tak vynech cibuli nebo ji trochu spař.

No to asi záleží co do toho salátu dávají, my teda cibuli ne :mrgreen:

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 28.11.17 16:53

Já si celkem dost užila…malý trpěl na bolení bříška fakt šíleně a trvalo to víc jak 3 měsíce proto jsem raději opatrná :D bylo to peklo :?

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 28.11.17 16:55
@pikola píše:
No to asi záleží co do toho salátu dávají, my teda cibuli ne :mrgreen:

No tak jedině cibule z možných složek výrazně nadýmá

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 13 inzerátů 28.11.17 17:00

Máte pravdu když nezkusím nebudu vědět…mě spíš zajímalo jestli jste salát normálně jedli. Asi to fakt moc řeším…takže vyzkouším ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >