Obrovská bolest bradavek a přechod na UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Morot
Nováček 6 příspěvků 28.11.17 15:07
Obrovská bolest bradavek a přechod na UM

Ahojte holky,
mám dotaz, který se tady už asi řešil, ale nemuzu to najit. Mám 5 mesicni miminko a uz dva mesice trpim u kojeni. Boli me bradavky, po par dnech to trosku prejde a pak se ta bolest zase vrati. Mazu cim to jde, casto prsa myju a vetram a nic. Ted se to dostalo do stadia, kdy uz proste nedokazu tu bolest vydrzet a kojit. Koupila jsem si rucni odsavacku Avent a zkusila jsem odsat alespon 60 ml MM. Maly to vypil bez remcani. Chtela jsem mu jeste pak dat UM Babylove DM, aby se najedl poradne, ale vypil tak 10 ml a zacal se odtahovat a cumel povalovat v puse. Potrebuju prestat kojit. Uz me to fyzicky i psychicky nici. Nevite jak ho naucit na UM? (Odsavani zacina byt taky dost bolestive). Omlouvam se za delku dotazu a dekuji za pripadnou odpoved ????

Reklama

Reakce:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.11.17 15:18

A řešila jsi ty bolavé bradavky s doktorem nebo laktační poradkyní? Mohla by to být třeba kvasinka nebo nějaký jiný řešitelný problém, škoda tak brzo odstavovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 15:34

Co zkusit jiný um mlíko? Je to škoda ale když kojení nejde nedá se nic dělat. Tvou situaci jsem si prošla také bradavky do krve sotva malá se přisála už mi tekly slzy. mazala jsem taky x masticek, kloboučky odsávačka nic nepomohlo. nakonec to došlo do fáze kdy jsem psychicky se strachovala až bude malá mít hlad ".v tom jsem přestávala jíst a mlíko malou pak nezasytilo.

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10114 příspěvků 28.11.17 15:44

Bud zkusit jiny mliko nebo byt trpelivejsi.. Ted jsem to resila se synem.

Morot
Nováček 6 příspěvků 28.11.17 16:10

@Zireael
Laktacni poradkyne mi jen poradila ze mam zmenit polohu a vic tlacit maleho k prsu. Samozrejme bez vysledku. S lekarem jeste ne. Zkusim. Treba mi povi vic nez laktacni ????

KristynaTita
Kecalka 373 příspěvků 28.11.17 16:29

@Morot proc nezkusite kloboucky?? Jestli chcete s kojenim skoncit, tak pokracujte s flaškou a s um :(

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.11.17 17:30

@Morot případně ještě zkus jinou LP. Byla z Laktační ligy, nebo z Mamily?

Morot
Nováček 6 příspěvků 28.11.17 17:50

@Zireael
Ne, ne. Tady mistni, z predporodniho kurzu. Sestra z sestinedeli. Zkusim si zavolat k tomu lekari a uvidime :).

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.11.17 18:44

@Morot nebo zkontaktuj nějakou poradkyni z Mamily. https://www.mamila.sk/…pri-dojceni/

Morot
Nováček 6 příspěvků 28.11.17 20:01

@Zireael
Zkusim, dekuji :palec:

Morot
Nováček 6 příspěvků 28.11.17 20:04

@KristynaTita
Klouboucky zkousime, ale nejde mu to a nima, malo pije, vzteka se. Ale zkousime to dal, jestli si zvykne, ale stejne musim vzapeti hned odsat mleko a dokrmit ho. Zadna sranda :(

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.11.17 20:37

@Morot budu držet palce. :*

Morot
Nováček 6 příspěvků 28.11.17 21:12

@Zireael
Dekuji ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama