Ostravská laktační poradkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danďuška
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 22.11.17 15:23
Ostravská laktační poradkyně

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o doporučení laktační poradkyně v Ostravě. Na kojení. cz je seznam, ale ráda bych si přečetla nějaké osobní zkušenosti, podle kterých bych si mohla vybrat. Při kojení mi malá spolyká strašně moc vzduchu a povoluje jí podtlak, když saje, špatně si odříhává a pak ji bolí bříško. Zkoušela jsem všechny možné polohy při kojení, pak podle obrázků zkouším správné přisátí, ale asi to neprovádím správně, pořád mlaská a polyká spoustu vzduch :nevim: Poslední nadějí je asi laktační poradkyně, která by se na nás koukla a poradila. Děkuji za každé doporučení :kytka:

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 22.11.17 16:26
Zeptej se tady:

http://m.dulyservis.webnode.cz/
Jana je fajn ženská, která sama má děti a ráda poradí koho kontaktovat, pokud nemá sama čas. Držím palce :kytka:

Danďuška
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 23.11.17 10:25

@Vlaďka 83 děkuji za dporučení, snad přijdeme na to, co s tím dělat :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >