Těžká stravitelnost mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 28.11.17 17:06
Tezka stravitelnost mleka

Ahoj vsem, mate zkusenosti s tim, ze by Vase deti mely boleni, ze nestravi mleko? Co jim tam vadi, laktoza?
My jsme od 4.mesicu pouzivali specialni koj. mleko pro alergii na kravskou bilkovinu, kdy nam na roce rekli, ze testy jsou jiz ok. Ale jakmile jsem dala jakekoliv nehypoalergenni mleko tak opet rev. Je nam rok a pul a ja uz bych chtela z techto specialnich mlek na nejaky jiny zpusob. Davam mleko jen na noc a trochu po ranu, nekdy ho uz ani nechce. Muze byt vhodne sojove mleko nebo mleko neobsahujici laktoru - chtela bych susenou variantu. Diky za typy, rady, zkusenosti

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 28.11.17 17:55

Ne soja vhodna neni. A ty suseny jiny rostliny nemaji uplne fajn slozeni. Tak davej dal special umely. Davala jsem dceri asi do 2,5 let. Pak uz nechtela a nedavam zadny.

Jana206
Nadpozemská drbna 26141 příspěvků 28.11.17 18:01

Mozna zakladatelka resi problem, ze ta specialni mleka jsou draha a pojistovna je castecne dotuje jen do roku a pul :think: Aspon mi to rikala dr.,ale ja jsem nakonec dlouho kojila a nic jsem nepotrebovala.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 28.11.17 18:45
@Jana206 píše:
Mozna zakladatelka resi problem, ze ta specialni mleka jsou draha a pojistovna je castecne dotuje jen do roku a pul :think: Aspon mi to rikala dr.,ale ja jsem nakonec dlouho kojila a nic jsem nepotrebovala.

Dava ho jen na noc a nekdy ani ne.

Platila jsem za nutrilon allergy care 254,–. A davala jsem jen symbolicke mnozstvi. Treba 150ml. Vydrzel dlouho. Neprijde mi to jako velka polozka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 18:57

Pokud máš špatnou zkušenost s jinými mléky, tak proč chceš přecházet na jiné?
Naši alergii neměli prokázanou nikdy, ale jedno dítě snášelo jen allergy care 1, tak jsem mu ho dávala ještě ve školkovém věku. Později, když jsme se dostali k jinému lékaři, tak u jednoho zjistili intoleranci laktozy, u druhé zase nic, ale později jsme taktéž museli vysadit laktozu.
Pokud jde o recept, nikdy jsme ho nedostaly a kupovala jsem pro obě děti 10 plechovek za měsíc (mimino a batole)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama