Vypadávají mi vlasy v době kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

o3
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 28.11.17 21:02
vypadávají vlasy v době kojení

Mám dotaz. Kojím 5ti měsíční dvojčátka a vypadávají mi šíleně hodně vlasy. Máte, prosím, jakoukoli radu, jak to zastavit - zlepšit? Zkusím cokoli. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paoloska
Echt Kelišová 8034 příspěvků 28.11.17 21:04

@o3 Neboj, vlasy ti určitě zase narostou. Po porodu a při kojení je to naprosto normální. Můžeš užívat přípravky z lékárny, ale na vině jsou hormony.

o3
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 28.11.17 21:08
@Paoloska píše:
@o3 Neboj, vlasy ti určitě zase narostou. Po porodu a při kojení je to naprosto normální. Můžeš užívat přípravky z lékárny, ale na vině jsou hormony.

Děkuji. :)
Já vím, že je to normální. :) Byť to jsou tedy veliké chuchvalce.
Mě jen napadlo, zda někdo nemá zkušenosti s něčím, co bych zkusila. :)

Paoloska
Echt Kelišová 8034 příspěvků 28.11.17 21:10

@o3 Ono ti ale opravdu nic nepomůže. Pokud ti tu někdo napíše, že ano, tak je to jen tím, že přípravek užíval v době, kdy už by vlasy tak jako tak začaly růst. Chce to čas. Předpokládám, že v těhotenství ti moc nepadaly. Teď to dohání.

o3
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 28.11.17 21:11

@Paoloska chjooo :) Já rozumím, jen jsem doufala, že někdo poradí „zázrak“. Ale teorii znám. Dík.

Paoloska
Echt Kelišová 8034 příspěvků 28.11.17 21:13

@o3 Zázraky nejsou. Já už mám dávno po dětech a plešatím. Mám s tím bohaté letité zkušenosti…

Paoloska
Echt Kelišová 8034 příspěvků 28.11.17 21:15

@o3 Kamarádka po porodu téměř vyplešatěla a teď má krásné husté vlasy. Je to otázka pár měsíců, neboj :hug:

Lendeš
Kelišová 5014 příspěvků 28.11.17 21:17

@o3 Můžeš zkusit brát nějaké vitaminy na podporu růstu nových vlasů - třeba Biosil plus (60 tablet za cca 60 Kč). Ale s vypadáváním po porodu ti nic nepomůže, ty vlasy prostě vypadnou. Ale u mě to třeba po 6. měsíci už začalo být lepší, tak vydrž, zlepší se to ;)

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 28.11.17 21:30

@o3 vypadávají v podstatě všechny ty, co měly a nevypadly v době těhotenství, za chvilku uvidíš, jak ti podrůstají nové ve velkém, a to ať budeš brát nějaké doplňky, nebo nebudeš.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 7 inzerátů 28.11.17 21:38

Mě také vypadala asi polovina vlasů, tak jsem si koupila těhotenské/kojící vitamíny. Vím, že na to nemají vliv, ale… Dorůstat začaly až za 5 měsíců.

Ou
Závislačka 4760 příspěvků 28.11.17 21:56

Počkat. Je to důsledek porodu. Části vlasů se porodem zastavil vývoj a teď už jsou ve fázi, kdy vypadaj. Rostou hned pod nimi nové, ale obvyklou rychlostí max 1 cm za měsíc.

Takže jedinné co můžete udělat je počkat. Případně tedy zajít k dobrému kadeřníkovi, aby vám to zkrátil tak, aby nevadil krátkodobě řidší skalp a slušelo vám to.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 28.11.17 22:04

Fakt jen přečkat tohle období. Mně v těhotenství nepadaly vůbec, začaly tři měsíce po porodu a za dalších pět se to hodilo do normálu. Začala jsem pelichat v době, kdy začaly padat vlásky i malému, jsme byli synchronizovany :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 22:14

@o3 Ostříhat. A nebude to tak vidět ;) Pak to zase bude OK.

kam2
Závislačka 3460 příspěvků 28.11.17 22:35

Zajdi za nějakým šikovným bylinkarem a nech si dát něco na podporu ledvin. Vypadavani vlasů po porodu jsou známkou oslabenych ledvin. Je to z tradiční čínské medicíny.

BloomingGorgeous
Závislačka 2717 příspěvků 28.11.17 22:49

Vydrzet. Je hruza pozorovat ty chomace vlasu, mam to v zive pameti, ale je to prechodne. Ja si koupila Priorin kapsle a zlepsilo se to, jenze kdo vi, zda na to ten lek mel vliv.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila náruživá milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál víc videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama