Sunar expert AR & Comfort

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melody2
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 20:01
Sunar expert AR & Comfort

Jaké máte zkušenosti se Sunarem Expert AR & Comfort, prosím?

Nejnovější recenze z kategorie Kojenecké mléko

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10764 příspěvků 07.12.17 15:09

Dobrý den,
zkuste vyhledat podobná témata podle názvu a zeptat se v už obsáhlých diskuzích. Nebo jsem ještě našla příbuzné hodnocení Sunaru.

Držím palce s výběrem, :kytka:
Monika

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 07.12.17 17:04

Já mám dojem, že ten Sunar AR je novinka a není na něj ještě moc recenzí. Jinak zkušenosti by mě také zajímaly :)

admin
Extra třída :D 10764 příspěvků 07.12.17 18:24

Pravda, leda se ještě zeptat v diskuzi Není Sunar AR - máme změnit mléko?

Monika :kytka:

Veru123456
Nováček 2 příspěvky 26.01.18 23:35
Sunar AR

@Sofie2013
Moje dcera má 2 měsíce bohužel jsem po sestinedeliztratila mlíko :,( tak jsme používaly oranzovy sunar ale potom blinkala nemohla se vykadit bolelo ji bříško… A pořád plakala :( je to jak voda! kamarádka mi poradila Sunar AR a já si nemůžu stěžovat! Sunar je husty je to jak ridší kaše. Dcera mi spinká celou noc vzbudí se jen jednou napijese a spinká dal :andel: neblinka a krásně se vyprávění… zame super :srdce: :kytka:

Melody2
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 12:13

Ja ho pouzivam uz skoro 2 mesice. Synovi jsou 3 mesice. Pravidelne kaka, krasne prdi, neblinka, spi celou noc od 22 do 8. Chut ma dobrou!
Takze za me parada. Pred timto sunarem jsme byli na ruznych nutrilonech a katastrofa- nekakal, bolesti briska, blinkani, buzeni a celkovy neklid.

Veru123456
Nováček 2 příspěvky 28.01.18 12:15

@Melody2
Naprosto souhlasím!! :andel: :kytka: Já bych neměnila ani náhodou ;)

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.03.18 13:41

Ahoj :-) obnovuji diskuzi, máte nějaké zkušenosti? Malá hodně ublinkava. Děkuji :-)

Melody2
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 14:21

Ahoj, malemu bylo minuly tyden 5 mesicu a na tomto Sunaru je porad. Vyhovuje mu. Pravidelne kaka, neublinkava a chutna mu. Za chvili budeme muset prejit na nejake pokracujici mleko, tak uvidime, ktere vyberem.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.03.18 15:45

@Melody2 a můžu se zeptat od kolika měsíců je na tomto mlíčku? Malé jsou 2 měsíce a má citlivé bříško, hodně jí s minulým mlíčkem trápilo. Přešli jsme na Kendamil vše ok až na to blinkání, které je doopravdy velké. Mlíčko se jí hodně vrací.

Melody2
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 16:22

Jeste mu nebyly ani dva mesice, kdyz ho zacal pit. Pred tim jsme vyzkouseli Nutrilon, ale blinkal, mel zacpu a bolelo ho brisko.

Alena89
Stálice 88 příspěvků 06.04.18 17:36

Ahojte maminky, chci obnovit skupinku a zjistit, jestli mate nove zkusenosti a jestli stale vyhovuje toto mlecko tem, co s nim byli spokojeni? Dnes nam ho doporucila dr.maly hodne trpi na brisko a taky kaka jednou za tri dny. Place uz pri par douscich (Sunar premium) a pak uz odmita mlecko dopit a jen place a propina se. Ublinkavani nas trapilo, ale to uz se zlepsilo a ted nastaly tyto koliky. Dnes jsem mlecko koupila a prekvapila me hustota, ale maly vse vypil a je spokojeny, poplakal si trosku, samozrejme vim, ze nemuzu delat zavery s jednoho krmeni, ale vypil i vetsi mnozstvi nez obvykle :) tak uvidime, jestli nahoda nebo mu to i vice chutna. Doufam ve zlepseni. Je mu 10 tydnu. Diky za vase odpovedi :)

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 07.04.18 08:13

@Alena89 já tedy spokojená nejsem vůbec, malou zabetonoval takovým stylem že z hodného pobliteho usměvavého miminka bylo uřvané nespokojené věčně tlačící nepoblité miminko :) takže jsem se vrátila ke Kendamil a je to :palec:

Melody2
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 07.04.18 08:39

Ja jsem spokojena moc uz temer pul roku, jak uvadim vyse. Ale za chvili budu muset prejit na pokracujici mleko 2, tak zvazuji jake.

Alena89
Stálice 88 příspěvků 07.04.18 11:48

Diky holky, dnes se po trech dnech vykalal uz dvakrat, tak budu doufat, ze nam to pomaha :)
A @Melody2 chci se zeptat, jak nejlepe rozmichat, s tim jak je to huste bojuji s vidlickou :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama