Potřebuji Feminella hereditum, výpadek dodávek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aniga
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 06.12.17 07:13
Feminella hereditum-vypadek (koupim)

Ahoj maminky, potrebovala bych od vas nutne poradit a pomoci.
Moje kojeni je od zacatku velky boj, trpela jsem zanety a potom to byla sama zatvrdlina. Delala jsem vse mozne, odsavala navic pul litru mleka denne a stejne se stav nezlepsoval. Pak jsem narazila na tabletky Feminella hereditum a jako by to byl zazrak-neodsavam a kojim krasne bez zatvrdlin (male nyni bude 9tydnu). Bohuzel tyto tabletky se nikde po cr nedaji sehnat (je veliky vypadak). Nemate je nekdo doma a uz je nepotrebujete? Rada bych odkoupila…popr neznate alternativu? Ucinna latka je tam lactobacil Lc40, ktery je pry obsazen v materskem mlece…uz mi napadlo i takova blbost, ze pokud bych pila vlastni materske mleko, dostanu ten lactobacil do tela a bude ucinkovat?
Moc dekuji vsem za rady. tabletky mi dojdou za pet dnu a mam nahnano co bude dal :srdce:

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 07:46

Tabletky neznám, ale pokud si se již krásně rozkojila, tak je možná ani nepotřebuješ. ;)

Aniga
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 06.12.17 07:56

@Vlaďka 83 take v to doufam, ze to tak bude.. jen bohuzel v jednom prsu jeste citim, ze mlekovod neni idealni a bradavka je znicena (pokousela jsem se vydloubnout bilou tecku a neslo to).., snad to bez tech kapsli dam, mi to dost psychicky sebralo, kdyz tak krasne zabraly a najednou nejsou. :?

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 09:20

@Aniga
Ta bílá tečka je mazivová žlázka, která je při kojení větší, aby zvládla promazávat namáhanou bradavku. Tu nech na pokoji ;). Zkus na léčbu kalciovou mast nebo dětský olejíček - netřeba je před kojením smývat. A neznám matku, která by při prvním dítěti neměla problémy s množstvím mléka a popraskanými bradavkami. Zkus před kojením jemně promasírovat prsa - hl. tam kde cítíš zatvrdlinu. A neboj, určitě to půjde. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >