Reklama

Potřebuji Feminella hereditum, výpadek dodávek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineAniga
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 07:13
Feminella hereditum-vypadek (koupim)

Ahoj maminky, potrebovala bych od vas nutne poradit a pomoci.
Moje kojeni je od zacatku velky boj, trpela jsem zanety a potom to byla sama zatvrdlina. Delala jsem vse mozne, odsavala navic pul litru mleka denne a stejne se stav nezlepsoval. Pak jsem narazila na tabletky Feminella hereditum a jako by to byl zazrak-neodsavam a kojim krasne bez zatvrdlin (male nyni bude 9tydnu). Bohuzel tyto tabletky se nikde po cr nedaji sehnat (je veliky vypadak). Nemate je nekdo doma a uz je nepotrebujete? Rada bych odkoupila…popr neznate alternativu? Ucinna latka je tam lactobacil Lc40, ktery je pry obsazen v materskem mlece…uz mi napadlo i takova blbost, ze pokud bych pila vlastni materske mleko, dostanu ten lactobacil do tela a bude ucinkovat?
Moc dekuji vsem za rady. tabletky mi dojdou za pet dnu a mam nahnano co bude dal :srdce:

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 07:46

Tabletky neznám, ale pokud si se již krásně rozkojila, tak je možná ani nepotřebuješ. ;)

Uživatel je onlineAniga
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 07:56

@Vlaďka 83 take v to doufam, ze to tak bude.. jen bohuzel v jednom prsu jeste citim, ze mlekovod neni idealni a bradavka je znicena (pokousela jsem se vydloubnout bilou tecku a neslo to).., snad to bez tech kapsli dam, mi to dost psychicky sebralo, kdyz tak krasne zabraly a najednou nejsou. :?

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 09:20

@Aniga
Ta bílá tečka je mazivová žlázka, která je při kojení větší, aby zvládla promazávat namáhanou bradavku. Tu nech na pokoji ;). Zkus na léčbu kalciovou mast nebo dětský olejíček - netřeba je před kojením smývat. A neznám matku, která by při prvním dítěti neměla problémy s množstvím mléka a popraskanými bradavkami. Zkus před kojením jemně promasírovat prsa - hl. tam kde cítíš zatvrdlinu. A neboj, určitě to půjde. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >