Hipp Combiotik 1 a blinkaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika811
Stálice 63 příspěvků 20.09.18 11:39
Hipp combiotik 1 a blinkaní

Dobrý den maminky, mam dotaz. Od včerejška jsme na Hipp bio combiotik 1, (předtím Beba, Sunar-problémy s bříškem, křeče, zácpa) přešli jsme proto na Hipp. Včera celý den v pohodě a v noci se poprvé potom poblinkala, ale teda dost, vypila 90ml a vyblila asi vše… Takovým obloukem se celá zblinkala, to se nám ještě nestalo a dnes po každém jídle-dávám odříhnout, taky blinká, ne už tolik, ale blinká a to pívala Beby víc. Myslíte, že se to srovná časem? Nechci ji mlíčko zase měnit hned. Malá má 2 měsíce a je plně na UM.
Díky :-)

Reakce:
vertunka
Závislačka 4732 příspěvků 20.09.18 11:59

A jakou máš lahvicku a savicku? Já jsem dávala MAM a malá mi taky házela šavle. Tak jsem přešla na Tommy a dobrý.

Monika811
Stálice 63 příspěvků 20.09.18 12:01

@vertunka no měli jsme Avent natural, a teď zkoušíme na radu MAM, prý je lepší kvůli tomu antikolokovému dnu :nevim:

vertunka
Závislačka 4732 příspěvků 20.09.18 12:04
@Monika811 píše:
@vertunka no měli jsme Avent natural, a teď zkoušíme na radu MAM, prý je lepší kvůli tomu antikolokovému dnu :nevim:

Tak se vrať k tomu Aventu. Protože přesně po ty MAM anticolic mi malá házela šavle.

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 20.09.18 12:53

Nám pomohlo přejít na Nutrilon z Hipp Combiotik, ten Hipp nebyl špatný, ale při přechodu na 2ku z 1čky to už nepila, ale Nutrilon 2ku pije a nemá s ničím problém už 8o :dance:

Monika811
Stálice 63 příspěvků 20.09.18 13:14

@vertunka tak asi zkusíme no, on se mi zdá řidší, ten Hipp, tak jestli i to dělá, jinak s blinkáním neměla nikdy problém, jen tak klasicky to ublinknutí po jídle.. Ale teď právě asi 4 krmení po sobě docela dost, a v noci teda do pár minut letělo vše :? … Tak snad si to ještě sedne… Nechci ji to hned zas změnit, protože jak jsem psala, po jednom křeče, po druhém zácpa :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >