Reklama

Umělé kozí mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Boruvka1991
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 22:41
Umele kozi mleko

Ahoj holky, nemate nekdo podobnou zkusenost?
Mam 11,5 mesicni holcicku. Je kojena uz jen rano a vecer a pekne papa, pije vodu..
Nikdy nemela flasku ani nebyla na UM
Bohuzel je alergická na kravske mleko, takze ja nesmim nic mléčného a popravde uz mi z toho jde hlava kolem…
Po domluve s doktorkou bych rada presla na UM, nechci ji uplne nic nedavat, protoze se bojim, ze by nemela dostatek vitaminu jen ze stravy, kdyz nemuze mlecne vyrobky.
Premyslim o susenem kozim UM od 1 roku. Cetla jsem, ze je podobne materskemu mleku a dobre ho snáší deti s mlecnou alergii. Mate s nim nekdo zkušenosti? Dale myslite, ze muzu zacit davat uz nyni, kdyz male bude rok az za tri tydny? Diky vsem a mějte se krasne!

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 13.09.18 22:52

kozí mléko může alergizovat taky, stejně tak sojové :think: Z jakého důvodu chceš přestat s kojením? když je malá alergická na kravské ml., bylo by kojení ideální varianta :think:

Jindriska88
Kecalka 213 příspěvků 13.09.18 22:52

Nepřemýšlela jste o kozich jogurtech? By jako příkrm šel, dcera mi ho jí.

Drad007
Povídálka 25 příspěvků 13.09.18 23:11

Mám dva zdravé syny a oba od narození pili ráno a večer kozí mléko. Nezname rýmu ani kašel. Na kozí mléko může být alergie, ale procento je to tak mizivé, že je nesmysl o tom uvažovat. V cizině se běžně um z kozího mléka užívá a dle studií je lepší než u nás běžně dostupné produkty. Jinak osobní názor, myslím že mléko v tomto věku už nepotřebuje a zkusila bych jogurty, tvarohy právě z kozího mléka

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 14.09.18 00:04

A proč by mělo být umělé a nebo sušené, když můžete používat kozí mléko normální? Navíc tedy může alrgizovat tak jako tak.

Jinak roční dítě, i bez tří týdnů můžete plně odstavit a minerály z mléka případně řešit jinými zdroji. Mlíko není nezbytné k přežití

Ty kráso - teď jsem dogooglila cenu takového kozího batolecího prášku. To je naprostá nehoráznost. Ne - pokud budete trochu hlídat normální stravu, tak fakt nemusíte tohle platit.

LenkaN26
Závislačka 4012 příspěvků 14.09.18 06:40

V tomhle věku bych už neřešila UM, ale klasické kozí. Moje děti se odstavily v 15 měsících a přešly na klasické. U nás tedy kravské, protože holky alergii nemají. Kupovala jsem buď v mlékomatu a nechala přejít 80°C nebo čerstvé v obchodě.

Růžička17
Nováček 7 příspěvků 14.09.18 09:17

Ahoj! Syn je na kozím um asi od pátého měsíce a je to jediné mlíčko, které mu nevadí na atopický ekzém. Prý ho některé děti snáší i s alergií na BK. Chce to vyzkoušet ;-) Ale za nás mohu jedině doporučit :palec:

Ornwen
Závislačka 4259 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 09:50

Kluk mel mensi abkm. Kozi a ovci produkty snasel. Kozi kase jsou hnusny. Mleko primo jsme nezkouseli. Ale je opravdu nejoodobnejsi mm. Zaroven je ale ta bilkovina dost podobna te kravske, takze chce vyzkouset.
Nam radili jako prvni zkusit ten jogurt. Nejpodobnejsi normalnim byl kozoovci z lidlu, ale jestli jeste maj nevim. Kozi je kyselejsi, ovci tvarohovejsi.

@pe-terka zkus si nejakou dobu dodrzovat striktni dietu bez mlika. Venku si nedas skoro ani rohlik. Je to opruz. Nemluve o cene a pripadnem dvojim vareni.

Boruvka1991
Povídálka 11 příspěvků 15.09.18 01:10

@pe-terka S kojenim koncim, protoze strasne hubnu a to dodrzuji zdravou stravu. Na svou vysku 173cm uz mam 50kg. Testy krve mi nedopadli moc dobre a jsem neustale unavena :roll:

Boruvka1991
Povídálka 11 příspěvků 15.09.18 01:11
@Jindriska88 píše:
Nepřemýšlela jste o kozich jogurtech? By jako příkrm šel, dcera mi ho jí.

Ty jo to me vubec nenapadlo???? diky za rady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama