Nutrilon Colics - Pomohl vam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ina.kch
Kecalka 104 příspěvků 10.09.18 16:06
Nutrilon Colics - Pomohl vam?

Ahojky, od narozeni jsme na UM s tim, ze z porodnice jsme sli s Nutrilonem 1, ale mala mela koliky, kroutila se cely den, nespala a porad brecela a svijela se. Doktorka nam doporucila koupit Nutrilon Colics. Ted ho mame tyden a ja mam pocit, ze je to snad horsi nez na tom klasicky. Mala breci u jidla i po jidle, neustale se krouti, ublinkava a ma tuzsi stolici do zelena. Myslite, ze je jeste brzy na to, aby se projevila zmena? Doktorka rikala pockat jeste 14 dni, ale to teda nevim, jak zvladneme. Male jsou 4 tydny. Mate nekdo zkusenosti s timto Nutrilonem? :)

Reakce:
anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 10.09.18 17:01

@Ina.kch za nás jedině kendamil, všem co jsem doporučila vyhovuje také. Žádné bolesti bříška, zmenšení ublinkávání.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 10.09.18 17:06

Jo a takhle dlouho bych nečekala, první dcera měla hrozné koliky a už druhý den bylo v podstatě vidět jestli je to lepší nebo horší. U druhé dcery totéž, první mlíko hami, katastrofa hned první den, potom nutrilon comfort, po cca 1 měsíci přestal vyhovovat, bolesti bříška, kakání jen s rourkou, potom kendamil a hned ten den změna k lepšímu.

Hanna27
Nováček 1 příspěvek 22.10.18 17:57

Ina.kch - Dobrý den :) Máme stejný problém jako vy. Teď ho ma malá tyden a taky mi to přijde snad horší než lepší :( Ma i tuhou a zelenou stolici a musím ji pomáhat,kaka nepravidelně…nevím zda ještě čekat? Ma opravdu silné koliky jak jste psala i vy. Jak to dopadlo u Vás? Děkuji moc za odpověď!

tannul
Povídálka 22 příspěvků 24.10.18 08:42

Vyzkoušejte Naše mléko od Goldimu. Je z kozího mléka, které je velmi dobře stravitelné a je nejblíže mléku mateřskému. To kozí mlíčko je pro miminka celkově strašně fajn. Podívejte se na ****** , mají tam všechny informace a prodávají i porce, takže můžete vyzkoušet. Hodně maminek v mém okolí si ho hrozně chválí :srdce:

edit admin: smazán odkaz

Uživatel je onlineLucienne05
Stálice 69 příspěvků 26.10.18 13:58

Za mě bych ještě chvilku opravdu počkala. Máme stejný problém a na Nutrilonu Colics jsme už 14dní. Začátky byly taky krušné, ale musím říct, že teď malý prdí o dost víc než předtím. I stolice se dost upravila, ale to opravdu až teď posledních pár dní. Do té doby měl pokakanou plínku jednou za 3 dny a vždycky u toho strašně tlačil a brečel. Doktor nám říkal, že tento Nutrilon je více rozštěpený a nemusí mít stoličku tak často. Teď to máme teda tak, že víc prdí a stolice jednou za 2 dny a už nepláče. Dokonce mi spal ve dvou měsících celou noc, což jsem do té doby neznala ani náhodou. To jsem byla ráda za tři hodiny v kuse bez kňourání.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >