Reklama

Nutrilon pro futura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 68 příspěvků 10.09.18 19:22
Nutrilon pro futura

Ahojky. Komu pomohlo proti boleni briska profutura oproti klasickemu obycejnemu modremu nutrilonu? Malou trapi klasicke koliky a moc se me nechce ji rozhodit testovamim vice mlik. Slysela sem ze toto je dobre? :roll:

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 10.09.18 19:42
@Linda1985 píše:
Ahojky. Komu pomohlo proti boleni briska profutura oproti klasickemu obycejnemu modremu nutrilonu? Malou trapi klasicke koliky a moc se me nechce ji rozhodit testovamim vice mlik. Slysela sem ze toto je dobre? :roll:

Ahoj.

Toto Ti nikdo s jistotou neřekne/nenapíše a musíš to vyzkoušet sama.

Třeba já jsem synovi také dávala Nutrilon, a pak jsem dostala jako vzorek/bonus Nutrilon Futura z Feeda. A malý na to nereagoval nijak - bylo mu 6 měsíců.

topkiss
Kecalka 251 příspěvků 10.09.18 20:08

Ahoj,
my zkouseli, ale nic platné. Zabral nám až Hipp, ale každé mimi je jiné. To chce vyzkoušet.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 10.09.18 20:09

Ahoj nám zabral bezvadne :palec:

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 10.09.18 20:18

Kendamil

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 10.09.18 21:04

Ja jela profuturu uz jen kvuli slozeni. Jedno z mala, co nema palmovy tuk. Ale kazdemu miminu sedi jine mleko. Mne tohle i vonelo oproti pronutre, kterou koupil manzel omylem. Maly s nim nikdy zadne boleni nemel.

Monika811
Stálice 61 příspěvků 2 inzeráty 18.09.18 10:14

@Linda1985
A co Nutrilon Anticolics? Nebo omneo comfort-ten je na zácpy a drobné zažívací potíže? Řešíˇ teď podobnou situaci, malá má zatim Bebu optipro comfort, nás spíš teda trápí to vyprazdňování, včera se večer vykakala po 3 dnech… taky ji po jídle trápí křeče v bříšku, hned co dopije, začne 15min hysterák a šponování. Měli jsme i Bebu Sensitive - na zácpy a ta nás zabetonovala paradoxně ještě víc. Včera jsem psala do Nutrilonu online poradny, popsala jsem náš problém a pani mi radila, ten omneo comfort, ptala jsem se i na tu Profuturu, ale řikala, že je to základní mlíčko a volila by raději speciální. Máme Beby ještě asi půl plechovky, uvidim, jestli se to ještě trochu nesrovná, jak vyprazdňování, tak ty křeče a kdyžtak asi zkusíme ten Nutrilon… :?

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 18.09.18 20:56

@Monika811 holky zkuste Kendamil,opravdu. Da se ale objednat jen po internetu. Meli jsme ty same problemy,po kendamilu kadil i nekolikrat denne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >