Nutrilon pro futura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1985
Stálice 76 příspěvků 4 inzeráty 10.09.18 19:22
Nutrilon pro futura

Ahojky. Komu pomohlo proti boleni briska profutura oproti klasickemu obycejnemu modremu nutrilonu? Malou trapi klasicke koliky a moc se me nechce ji rozhodit testovamim vice mlik. Slysela sem ze toto je dobre? :roll:

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 10.09.18 19:42
@Linda1985 píše:
Ahojky. Komu pomohlo proti boleni briska profutura oproti klasickemu obycejnemu modremu nutrilonu? Malou trapi klasicke koliky a moc se me nechce ji rozhodit testovamim vice mlik. Slysela sem ze toto je dobre? :roll:

Ahoj.

Toto Ti nikdo s jistotou neřekne/nenapíše a musíš to vyzkoušet sama.

Třeba já jsem synovi také dávala Nutrilon, a pak jsem dostala jako vzorek/bonus Nutrilon Futura z Feeda. A malý na to nereagoval nijak - bylo mu 6 měsíců.

topkiss
Kecalka 258 příspěvků 10.09.18 20:08

Ahoj,
my zkouseli, ale nic platné. Zabral nám až Hipp, ale každé mimi je jiné. To chce vyzkoušet.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 10.09.18 20:09

Ahoj nám zabral bezvadne :palec:

mikes89
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 10.09.18 20:18

Kendamil

lolink
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 10.09.18 21:04

Ja jela profuturu uz jen kvuli slozeni. Jedno z mala, co nema palmovy tuk. Ale kazdemu miminu sedi jine mleko. Mne tohle i vonelo oproti pronutre, kterou koupil manzel omylem. Maly s nim nikdy zadne boleni nemel.

Monika811
Stálice 61 příspěvků 18.09.18 10:14

@Linda1985
A co Nutrilon Anticolics? Nebo omneo comfort-ten je na zácpy a drobné zažívací potíže? Řešíˇ teď podobnou situaci, malá má zatim Bebu optipro comfort, nás spíš teda trápí to vyprazdňování, včera se večer vykakala po 3 dnech… taky ji po jídle trápí křeče v bříšku, hned co dopije, začne 15min hysterák a šponování. Měli jsme i Bebu Sensitive - na zácpy a ta nás zabetonovala paradoxně ještě víc. Včera jsem psala do Nutrilonu online poradny, popsala jsem náš problém a pani mi radila, ten omneo comfort, ptala jsem se i na tu Profuturu, ale řikala, že je to základní mlíčko a volila by raději speciální. Máme Beby ještě asi půl plechovky, uvidim, jestli se to ještě trochu nesrovná, jak vyprazdňování, tak ty křeče a kdyžtak asi zkusíme ten Nutrilon… :?

mikes89
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 18.09.18 20:56

@Monika811 holky zkuste Kendamil,opravdu. Da se ale objednat jen po internetu. Meli jsme ty same problemy,po kendamilu kadil i nekolikrat denne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >