Kojení před spaním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicole03
Nováček 2 příspěvky 19.09.18 12:01
Kojení před spaním

Ahoj holky, tohle tema jsem tu jeste nenasla, tak se chci zeptat. Mam 3 mesicni holcicku. Od narození máme před spaním rituál - koupani, kojeni, ukolebavka, pusinka a spat. Pres den kojime kazde dve hodiny. Jako miminko neusla driv, jak v 9. Coz nam krasne vychazelo - kojeni v 7, v pul 9 koupani, v 9 posledni kojeni a dobrou. Jenze ted uz je v 8 strasne unavena a spat by chtela chodit ve 20:15. Jenze po koupani chce prso (je na to tak zvykla) a kdyz ho nedostane, place az dokud ji ho nedam a pak konecne usne. Jenze to by jedla po hodine a bojim se, ze by ji mohlo bolet brisko. A aby sla spat v 7, to je brzo zase. Jak to resite vy? Moc dekuji za rady.

Reakce:

AliTad
Kelišová 5292 příspěvků 19.09.18 12:04

Normálně bych ji nakojila a na čas nekoukala.

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 19.09.18 12:33

U kojení není žádný limit, ty platí jen pro UM. Takže koj jak si miminko řekne.

hospodki
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 19.09.18 12:43

Občas kojim po hodině když chce a nikdy s bolenim břicha problém neměl

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 19.09.18 12:45

Kojim jak si malá řekne bez ohledu na čas. Koupeme vždycky stejně. Někdy to vyjde před kojením jindy až po. Na začátku taky pila až po koupání, ale když jsem ji nahonem chtěla vykoupat a pak kojit,tak to bylo s řevem.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15528 příspěvků 19.09.18 12:50

Jee, počkej, až se ti začne v noci budit po hodině. To také nebudeš čekat 3hodiny :) Koj, jak je potřeba, já na nějaké intervaly vůbec nekoukám, ani nevím, v kolik běžné kojim.

Hoa Mai
Kelišová 5780 příspěvků 22 inzerátů 19.09.18 13:07

@Nicole03 já kojím klidně i po 15, 20 minutách, když vidím, že je to z nějakého důvodu potřeba. Resp. kojím podle potřeby, ne podle hodin Ani jedno ze tří dětí z toho bříško nebolelo a nebolí. A taky miminka ne vždy opravdu pijí, když chtějí prso. Kolikrát, když jsou ještě najedené, tak si jen krátce podumlají a usnou. Prso není jen na jídlo.

Anonym82
Závislačka 3997 příspěvků 19.09.18 13:57
@P4ja píše:
Kojim jak si malá řekne bez ohledu na čas. Koupeme vždycky stejně. Někdy to vyjde před kojením jindy až po. Na začátku taky pila až po koupání, ale když jsem ji nahonem chtěla vykoupat a pak kojit,tak to bylo s řevem.

Dělala jsem to stejne, dostala jedno prso pred koupáním, aby mi nervala hlady a druhé prso na usnuti a dojezeni. :palec:

ShadowDancer
Kecalka 104 příspěvků 19.09.18 16:51

Taky kojím dle potřeby, ne dle hodin a to kolikrát malá pije i co 15-20minut. Přes den spí někdy u prsa, já nohy nahoře, čaj a v ruce ovladač a kolikrát se jí to spustí a ona si lokne. My koupeme v 7, kojím někdy před i po, někdy jen po, záleží na tom jak je dlouho vzhůru. A v noci do dvou spí, pak je co hodinu/dvě vzhůru a chce pít. :pankac: vyprdni se na hodiny, miminko z častého pití nebude bolet bříško.

lucynka25
Echt Kelišová 7879 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 16:55

@Nicole03 Nepocitat cas a kojit podle potreby miminka ;)

dupejj00
Kecalka 159 příspěvků 19.09.18 17:41

Hodiny zahod,miminka podle nich taky nejedou :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >