Hipp kasička na dobrou noc

584
16.6.17 11:32

Hipp kasička na dobrou noc

Ahoj maminky, píšu si o radu.kdy dát kasicku 5.měsíčnímu miminku? máme režim snidane (mleko),dopol. svacinka (mleko),obed (masozel),svacinka (ovoce),večeře (mlecko) cca v 17hod a pak jeste v 20-21hod jidlo pred spaním. kdy tedy dát kasicku? hned po svacince.nebo pred spanim? malou nekojim, dostava z flašky :-).
Děkuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19080
16.6.17 11:35

Jsou dva názorové proudy - jeden, že kašička na noc pomůže dítěti vydržet hezky celou noc spinkat, druhý, že na noc zbytečně zatěžuje trávení a je vhodnější přes den. Já osobně jsem zastávám spíš ten druhý - kaši bych na noc nedala. Ale chce to vyzkoušet a udělat jak to bude vyhovovat vám…to ti tu stejně nikdo neřekne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12077
16.6.17 11:48

@AlenaSu jak ti spi v noci? Budi se na mleko? Pokud spi tak bych dala kasi kolem te 17-18 a pak pred spanim mliko. Nebo ja napr jsem delala ridkou kasi do flasky na noc ;) idealne zacni kukuricnou/ryzovou. Ja kupovala od nutrilonu profutury, ta byla super, neprislazovana a dobra ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
16.6.17 12:13

Budí se zhruba jednou za noc, někdy i víckrát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22554
16.6.17 12:23

Dávala jsem téměř těsně před spaním. Tři děti, jedné zlepšilo spaní, dvěma ne. Kojené, v noci jsem kojila kolem půl roku co dvě hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
16.6.17 12:51

Já bych dala(a dělala jsem to tak, vlastně pořád to dělám :lol:)v těch 17hod. Ovšem naše děti už po 17:30-18hod spaly a na mlíko ve 21hod.jsem je budila. Když spaly, nechtěla jsem aby jedly/pily hustou kaši. Proto jí měli na večeři v 17hod a doted(21m)to tak máme. A tak do 9m měli ještě krmení (mlíko)v noci…a ráno v pět budíček a zase mlíko s kaší na snídani. Tu noční od Hippu jedí z flašky dotěd, sedla nám nejlepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
16.6.17 13:12

U nas jsem to zavedla ted. Dceri bude zitra 6 mesicu. Kolem pate dostava mlicko. A po sedme hodine po koupani dostane mlicko, kde jednu odmerku mleka nahradim kasi na zaplacnuti. Taky pouzivam Hipp. Mam mlecnou prvni kasi. Vyjde to 2 mlickovy odmerky kase a k tomu 6 odmerek mlicka na 210 ml vody. Vymlaskne to a chrupe az do pul sedme rano. Predtim se budila jednou az petkrat, jak kdy. Kasi na lzicku chci zavest az pozdeji a to ruzne domaci obilne. To pak zavedu misto toho mlicka v pet.
Snad jsem ti pomohla :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12077
16.6.17 13:36
@AlenaSu píše:
Budí se zhruba jednou za noc, někdy i víckrát…

tak zkus nejprve odpo trochu kase na lzicku, pokud bude v pohode a sedne ji, davala bych normalne pred spanim ridkou do flasky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
16.6.17 17:51

Děkuju holky. zkusila jsem pár lzicek a zatim OK.budu ji postupně přidávat a ono si to nějak sedne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama