Kdy budeme moct jít po porodu domů v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 13:09
hk porodnice

Dobry den, chtěla bych se zeptat v utery 12.9 v 23*00 jsem porodila myslite ze by jsme mohli jit zitra domu? maly mel 2700g a byl plne donoseny, kojeny je plne, diky za odpoved :?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Hradec Králové

Reakce:
podzim
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 14.09.18 13:12

Zrovna HK docela dava 72hodin a pak domu,takze jestli to tak je,rekla bych,ze pujdete zitra domu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 13:17

@podzim uvidime zatim diky

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8814 příspěvků 14.09.18 13:56

A nebylo by lepší zeptat se na vizitě? Já porodila v úterý 15:51 ale domů jsme šli v sobotu dopoledne :)

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 14.09.18 14:11

:mrgreen: to jako myslíš vážně ? :roll:

Řeš to v porodnici ! Ne na emiminu :roll:

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 14.09.18 15:42
@Anonymní píše:
Dobry den, chtěla bych se zeptat v utery 12.9 v 23*00 jsem porodila myslite ze by jsme mohli jit zitra domu? maly mel 2700g a byl plne donoseny, kojeny je plne, diky za odpoved :?

Proč se nezeptas v porodnici? 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >