Reklama

Kdy budeme moct jít po porodu domů v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 13:09
hk porodnice

Dobry den, chtěla bych se zeptat v utery 12.9 v 23*00 jsem porodila myslite ze by jsme mohli jit zitra domu? maly mel 2700g a byl plne donoseny, kojeny je plne, diky za odpoved :?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Hradec Králové

Reklama

Reakce:

podzim
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 14.09.18 13:12

Zrovna HK docela dava 72hodin a pak domu,takze jestli to tak je,rekla bych,ze pujdete zitra domu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 13:17

@podzim uvidime zatim diky

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7984 příspěvků 14.09.18 13:56

A nebylo by lepší zeptat se na vizitě? Já porodila v úterý 15:51 ale domů jsme šli v sobotu dopoledne :)

Šmoulice
Kelišová 6691 příspěvků 14.09.18 14:11

:mrgreen: to jako myslíš vážně ? :roll:

Řeš to v porodnici ! Ne na emiminu :roll:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 14.09.18 15:42
@Anonymní píše:
Dobry den, chtěla bych se zeptat v utery 12.9 v 23*00 jsem porodila myslite ze by jsme mohli jit zitra domu? maly mel 2700g a byl plne donoseny, kojeny je plne, diky za odpoved :?

Proč se nezeptas v porodnici? 8o

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >