Hlazení v autě

17.12.19 21:46

Hlazení v autě

Krásný den či večer všem, chtěla bych se s vámi podělit o příhodu kterou mi vyprávěl můj ex a také by mne zajímal váš názor.
Můj ex (49) žije s družkou(41) cca 6 let. Nedávno jel pro ni do práce kde ho ona požádala zda-li můžou zavést jejího kolegu domů(bydlí nedaleko od nich, znají se několik let tuto práci ji „dohodil“ a v minulosti tam bylo pár náznaků že jejich vztah není pouze pracovní)
Můj ex řídil ona seděla vedle něj a ten její kolega vzadu za ní. Hned po odjezdu cca 10-15
vteřin ji pravou rukou hladil po vlasech a krku, můj ex to zaregistroval ale nic nepodnikl až
druhý den se své družky zeptal co to mělo znamenat. Odpověděla mu že si nic takového neuvědumuje a neví proč ji hladil.On na to že to chápe že neví proč ji hladil ale nechápe
proč ona nijak nereagovala, neodtáhla se, dělalo to na něj dojem že je na to od něj zvyklá a proto tím nebyla nijak překvapená. Ona mu na to řekla že se jí to líbilo, bylo to příjemné a doufala že si toho nevšimne! Co myslíte co tím sledoval onen kolega a co ona věřili by jste jí že to bylo poprvé a nic mezi nimi není a nebylo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8790
17.12.19 21:52

Ty máš teda starosti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3298
17.12.19 21:57

Neřešte cizí věci, rázem budete mnohem spokojenější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 21:58
8o 8o 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15034
17.12.19 22:04

Probiras zajimave temata s tvojim ex.

Jinak, kolega druzky tveho ex je drzy jako opice. Jestli ti dva neco spolu nemaji, tak ja sezeru stetku do zachoda. A jeste mu to dela primo pod nosem. Podle mne mozna i chtel, aby si toho tvuj ex vsiml. Panska verze zapomenutych spodnich kalhotek v aute, nebo naprosto neumyslna smouha od rtenky na limecku panske kosile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23134
17.12.19 22:47
@kvetus76 píše:
Krásný den či večer všem, chtěla bych se s vámi podělit o příhodu kterou mi vyprávěl můj ex a také by mne zajímal váš názor.
Můj ex (49) žije s družkou(41) cca 6 let. Nedávno jel pro ni do práce kde ho ona požádala zda-li můžou zavést jejího kolegu domů(bydlí nedaleko od nich, znají se několik let tuto práci ji „dohodil“ a v minulosti tam bylo pár náznaků že jejich vztah není pouze pracovní)
Můj ex řídil ona seděla vedle něj a ten její kolega vzadu za ní. Hned po odjezdu cca 10-15
vteřin ji pravou rukou hladil po vlasech a krku, můj ex to zaregistroval ale nic nepodnikl až
druhý den se své družky zeptal co to mělo znamenat. Odpověděla mu že si nic takového neuvědumuje a neví proč ji hladil.On na to že to chápe že neví proč ji hladil ale nechápe
proč ona nijak nereagovala, neodtáhla se, dělalo to na něj dojem že je na to od něj zvyklá a proto tím nebyla nijak překvapená. Ona mu na to řekla že se jí to líbilo, bylo to příjemné a doufala že si toho nevšimne! Co myslíte co tím sledoval onen kolega a co ona věřili by jste jí že to bylo poprvé a nic mezi nimi není a nebylo? :think:

A proč exťák nezareagoval hned? Jinak by mi problémky ex byly u zádele. Když s ním nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 22:49

Mám kamaráda, se kterým se taky občas pohladíme. Prostě jsme si nějakým zvláštním způsobem blízcí a dovolíme si mezi sebou i tuhle intimnost. Přesto v tom nikdy nebylo nic víc. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
23134
17.12.19 23:00
@Anonymní píše:
Mám kamaráda, se kterým se taky občas pohladíme. Prostě jsme si nějakým zvláštním způsobem blízcí a dovolíme si mezi sebou i tuhle intimnost. Přesto v tom nikdy nebylo nic víc. :nevim:

I před manželem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 23:08

On mi to řekl spíš jako perličku dost jsme se tomu nasmály on je celkem flegmatik a proč nereagoval, nevím asi byl tak trochu v šoku, nebo to považoval za kanadský žertík, nevím.
Můj názor je že mu rostou parohy ale to jsem mu samozřejmě neřekla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23134
17.12.19 23:09
@kvetus76 píše:
On mi to řekl spíš jako perličku dost jsme se tomu nasmály on je celkem flegmatik a proč nereagoval, nevím asi byl tak trochu v šoku, nebo to považoval za kanadský žertík, nevím.

Má růžky, to beze sporu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
18.12.19 01:48
@kvetus76 píše:

Tak samozřejmě, že spolu něco mají. Proto ji hladil pracou rukou, aby to nebylo vidět. Divím se, že si toho řidič všiml.

Taky bych v tu chvíli nereagoval a dělal bych, že o tom nevím. Proč? Abych viděl, kam až to zajde. A zároveň, aby ta žena měla prostor, aby mohla zareagovat sama. A v neposlední řadě, abych si mohl rozmyslet, jak s tou informací naložím.

Kdybych místo toho zastavil a zeptal se jich, co to má znamenat, co se asi tak dozvím? Buď si budou přizvukovat, že je to nějakej druh srandy, nebo mi manželka řekne, že zrovna v ten samý okamžik, co jsem začal mluvit, ho chtěla upozornit, aby to nedělal… Udělají ze mě hňupa a od té doby si budou dávat pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1458
18.12.19 03:13
@Anonymní píše:
Mám kamaráda, se kterým se taky občas pohladíme. Prostě jsme si nějakým zvláštním způsobem blízcí a dovolíme si mezi sebou i tuhle intimnost. Přesto v tom nikdy nebylo nic víc. :nevim:

Moje bývalá blízká kamarádka, když byla u nás na návštěvě, tak občas, mezi řečí, pohladila mého manžela po stehně a neustále ho chválila. Nějak jsem na to moc nereagovala, ale pak už toho i na mě bylo dost, tak jsem ji přestala k nám zvát. Stejně si k sobě cestu našli a nyní, je to už můj bývalý manžel a bývalá kamarádka. Někdy tomu člověk nezabrání. Ze začátku jsem si vyčítala, že jsem měla být víc ostražitá a utnout to flirtování hned na začátku, ale, teď už vím, že by to stejně nepomohlo. Dostávala jsem se z toho rok a nejvíc mě mrzí, že i děti otce zavrhly a nechtějí ho ani vidět. Byli jsme i u psycholožky a u mediátorky, ale asi je to v dětech hluboko zakořeněné a mám obavy, že otci neodpustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 19:16

Děkuji všem za názory, zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie