Kamarádka a ženatý muž

Anonymní
17.12.19 18:35

Kamaradka a zenaty muz

Zdravim devcata.jdu se k vam vypovidat a uvitam nazory…jsem uz rok od manzela, odesel za jinou. strasne me to ranilo a hodne dlouho jsem se z toho dostavala a do dneska citim vnitrni bolest, ze nas manzel opustil. Prejdu k veci mam hodne dobrou kamaradku a mame stejne stare deti. hodne se vidame a z kamaradky dnes vylezlo, ze si pise se znamym zenatym muzem, ma rodinu a dala mi cist konverzaci, jak to ma doma na h*** a ze se chce odstehovat a bydlet s ni (kamaradkou).kamaradka mu opetuje, ze cas ukaze. Zustala jsem otrnuta a nejradsi bych ji nafackovala. Hodne mi pomohla podporila, kdyz byli zacatky nejhorsi ted vyvadi takove veci zacina si se zenacem. Nemam chut s ni mluvit a ani dal se schazet strasne me zklamala. Co by jste delali vy? Dekuji ze jste to precetli az do konce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10465
17.12.19 18:39

Nemíchala bych problémy do vztahu s kamarádkou, ona nemůže za tvoje zklamání. Je to jen její věc a ona s tím popřípadě bude muset žít. Osobně bych tedy kamarádku za nic takového neodsoudila. Ono ani být tou novou a toho chlapa,,ulovit" není taková výhra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
17.12.19 18:52
@Anonymní píše:
Zdravim devcata.jdu se k vam vypovidat a uvitam nazory…jsem uz rok od manzela, odesel za jinou. strasne me to ranilo a hodne dlouho jsem se z toho dostavala a do dneska citim vnitrni bolest, ze nas manzel opustil. Prejdu k veci mam hodne dobrou kamaradku a mame stejne stare deti. hodne se vidame a z kamaradky dnes vylezlo, ze si pise se znamym zenatym muzem, ma rodinu a dala mi cist konverzaci, jak to ma doma na h*** a ze se chce odstehovat a bydlet s ni (kamaradkou).kamaradka mu opetuje, ze cas ukaze. Zustala jsem otrnuta a nejradsi bych ji nafackovala. Hodne mi pomohla podporila, kdyz byli zacatky nejhorsi ted vyvadi takove veci zacina si se zenacem. Nemam chut s ni mluvit a ani dal se schazet strasne me zklamala. Co by jste delali vy? Dekuji ze jste to precetli az do konce

Rozumím ti, jak se cítíš a takhle bych to kamarádce i řekla. Aby si představila, že na druhém konci je nějaká manželka a že to, co jí tvrdí onen seladon, je velmi ocenzurovaná „pravda“. Nikdy nepostavíš své štěstí na neštěstí jiného, maximálně chvilkové a plytké. Byla jsem v situaci, kdy má kamarádka podváděla manžela s manželem jiné kamarádky. Nikomu jsem to netroubila, nicméně jsem jí sdělila svůj pohled na věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
17.12.19 19:00

A ta kamaradka je vdana/ma partnera? Rozumim ti, i ja jsem chvilku “nemusela” svou nejlepsi kamosku, ktera zahybala manzelovi a doma mela dve krasny deti. Nastesti brzy vystrizlivela. Rekla jsme ji, co si o to myslim. Hodne me zklamala a i kdyz uz to jsou 2 roky, tak ten nazor na ni uz mam pokazeny. Ale to asi hlavne diky tomu, ze od te doby neveru vlastne haji a dela, ze vlastne o nic nejde a delaji to vsichni (a to me vadi mozna vic).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 19:11

Svuj pohled jsem ji rikala. Ona na to, ze tomu da cas, nechce odtrhavat otce od rodiny.uz tohle me zaskocilo. @Annnit nema partnera je tez rozvedena jako ja

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 19:15

Hodne by me to bylo lito ji ztratit, ale strasne me zklamala. Ono to muze mit chlap doma na pytel, ale uz to ze mu plete hlavu s nejakym casem. takto ho odlaka uplne. vubec nevim co delat. nemam chut ji ani odepsat

• Citovat
  • Nahlásit
394
17.12.19 19:16

No jo, ty máš zkušenost z druhé strany, to je jasné, že budeš vždycky proti podvádění. A já teda taky, ačkoliv se mi to nestalo. Jenomže ty její život nežiješ, je svobodná a rozhodla se takhle. Ty jí jenom můžeš říct pohled z druhé strany - že vždycky za ženatým bude nějaká žena, kterou to jednou raní. Bohužel, někteří si to neuvědomují a myslí na sebe. Tak to prostě je… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
17.12.19 19:19
@HrozTaj píše:
No jo, ty máš zkušenost z druhé strany, to je jasné, že budeš vždycky proti podvádění. A já teda taky, ačkoliv se mi to nestalo. Jenomže ty její život nežiješ, je svobodná a rozhodla se takhle. Ty jí jenom můžeš říct pohled z druhé strany - že vždycky za ženatým bude nějaká žena, kterou to jednou raní. Bohužel, někteří si to neuvědomují a myslí na sebe. Tak to prostě je… :think:

Já jsem hodně proti podvádění, aniž bych měla osobní zkušenost. Je to o nastavení a hodnotách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
17.12.19 19:21
@Kfětoslava píše:
Já jsem hodně proti podvádění, aniž bych měla osobní zkušenost. Je to o nastavení a hodnotách.

Vždyť já a taky a to velmi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
17.12.19 19:22
@Anonymní píše:
Zdravim devcata.jdu se k vam vypovidat a uvitam nazory…jsem uz rok od manzela, odesel za jinou. strasne me to ranilo a hodne dlouho jsem se z toho dostavala a do dneska citim vnitrni bolest, ze nas manzel opustil. Prejdu k veci mam hodne dobrou kamaradku a mame stejne stare deti. hodne se vidame a z kamaradky dnes vylezlo, ze si pise se znamym zenatym muzem, ma rodinu a dala mi cist konverzaci, jak to ma doma na h*** a ze se chce odstehovat a bydlet s ni (kamaradkou).kamaradka mu opetuje, ze cas ukaze. Zustala jsem otrnuta a nejradsi bych ji nafackovala. Hodne mi pomohla podporila, kdyz byli zacatky nejhorsi ted vyvadi takove veci zacina si se zenacem. Nemam chut s ni mluvit a ani dal se schazet strasne me zklamala. Co by jste delali vy? Dekuji ze jste to precetli az do konce

Mě to nijak nevadí. Stejně tak jsem podpořila kamarádku /známou při vyžádáne interrupci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
17.12.19 19:24
@Bubla Bůčková píše:
Mě to nijak nevadí. Stejně tak jsem podpořila kamarádku /známou při vyžádáne interrupci :nevim:

Taky bych podpořila kamarádku, která se vlivem skutečností rozhodla jít na interupci a byla by z toho špatná. Co to má co dělat s flirtováním se ženatým týpkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
17.12.19 19:28
@Anonymní píše:

Nenapadlo tě, že na odchodu tvého muže má hlavní podíl on sám? On byl ten, který měl říct, že má doma ženu a nechce ničit rodinu. Ta jeho nová žena v podstatě za nic " nemůže". Stejně tak tvoje kamarádka není vinná jeho nevěry. Nevěrný je ten její, to on ubližuje ženě a dětem. Chápu, že se cítíš zhrzená, ale tohle si musíš uvědomit. Samozřejmě neobhajuji nevěru, nikdy jsem nevěrná nebyla ani žádné partnerství nerozvratila a vím, že být mi partner nevěrný, tak dostane co proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
17.12.19 19:32

Hele, tady je zase ženských nad věcí. Kdyby tu psala ty kamarádka, co se tahá de ženatým, ram tu dostala pěknej coud!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10703
17.12.19 19:33
@Anonymní píše:

Tak ať mu napíše, aby přišel, až bude rozvedený a bude mít vyřešenou minulost. Kecy o tom, jak to má doma na prd, si může nechat na koledu. To je dost ohraná písnička :nevim: Jeho žena třeba ani netuší, že to mají doma na prd. Tak snad není kamarádka hloupá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
17.12.19 19:35
@alimdar píše:
Nenapadlo tě, že na odchodu tvého muže má hlavní podíl on sám? On byl ten, který měl říct, že má doma ženu a nechce ničit rodinu. Ta jeho nová žena v podstatě za nic " nemůže". Stejně tak tvoje kamarádka není vinná jeho nevěry. Nevěrný je ten její, to on ubližuje ženě a dětem. Chápu, že se cítíš zhrzená, ale tohle si musíš uvědomit. Samozřejmě neobhajuji nevěru, nikdy jsem nevěrná nebyla ani žádné partnerství nerozvratila a vím, že být mi partner nevěrný, tak dostane co proto.

Samozřejmě, že ty, co podrží ženatému za nic nemůžou, ony si totiž leští každý večer svatozář :D. Nikdo neříká, že chlap za to nemůže, ale u mě ženské, co si začnou se ženatým a pomůžou mu se rozvést, jsou na stejné úrovni jako ten chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat