Hledá se maminka/tatí

7.4.17 11:48

Hledá se maminka/tatínek v okolí Vsetína

Zdravím :) :)
Ráda bych se touto cestou pokusila najít pro mého syna a mě vhodného parťáka na procházky, výlety po okolí a turistice :)
Můj syn má 10 měsíců a je hodně kamarádský a společenský, rád tráví čas ve společnosti dětí i dospělých. Má rád pobyt venku stejně jako já :)
Já, 24 let, bydlím v okolí Vsetína teprve okolo tří let a bohužel nemám mnoho kamarádek, které mají děti a mohli by s námi chodit dopoledne/odpoledne ven. Ty co děti mají zase nemají moc zájem o procházky nebo společný program. Jsem sice spíše samotář, ale občas si člověk potřebuje s někým popovídat.
Nezáleží mi na pohlaví ani věku, stačí chuť a zájem se k nám připojit. Klidně nás může být i více :) :)

Příspěvek upraven 08.04.17 v 13:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
7.4.17 12:10

Já myslela že hledáš pro sebe chlapa :mrgreen: co ti na to řekne ten tvůj když budeš chodit kočárkovat s cizím tatínkem? :mrgreen:
zkus na FB si najít nějakou skupinu Vsetínské maminky apod. určitě někoho najdeš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.17 12:28

@Doe_Jane mu to nevadí :) teď jsme ho měli 3 týdny po sobě pracovně v Brně a sám říkal, že je mu jasné, že se mi nechce sedět pořád doma nebo tlačit kočár po vesnici :D :D A hlavně u toho i hubnu, tak nemá co namítat :D :D Přes fb se tam většina spolu zná a nechci se mezi někoho vtírat, hlavně mě nepříjde zajímavý program pro dítě sezení v kavárně aby se dítě hrabalo v pískovišti a čekalo až se s někým vykecám. Chci radši ty výlety a poznávání okolí :D a ještě co se tatínka týče, nechtěla jsem diskriminovat i když by to bylo celkem zajímavé potkat tatínka ma MD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
7.4.17 12:35

Kde přesně bydlís? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
7.4.17 12:50
@Kikkinka píše:
Kde přesně bydlís? :mavam:

přidávám se k dotazu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 14:46

@Misheli @Kikkinka Lhota u Vsetína, ale mám auto tak není problém dojet do okolí :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
7.4.17 16:05

Já jezdívám do Vsetína ob měsíc na 14 dní mám tam rodinu. Teď jsem se odtud vrátila a v květnu jedu zas. Kdybys měla zájem jen takhle v delších intervalech, klidně jsem pro nějakou společnou akci. Mám 17m holčičku. Ale nemám auto, ale zas malá už jezdí j golfáči, nebo ťape, takže není problém kamkoliv dojet busem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 21:41

@Misheli Budu určitě ráda za každou společnost a nápad :) :)
a to jezdíte až z Prahy??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
7.4.17 22:44

Ano, z Prahy, přiznám se, že jsem ty návštěvy domů léta zanedbávala, škola, práce, buďto nebyl čas, nebo energie. Ale teď když mám rodičovskou, tak proč ne? Času habaděj (s energií je to horší :lol: ) Ať zná maličká svou rodinu, tady v Praze jsme s ní jen sami s manželem :? Oba jsme původem z Valašska, takže když už tam s malou jedu, pobudem u obou babiček, kterým už se stýská a je to :palec: má tam mnohem bohatší rodinný život, vždycky tam hrozně vyspěje :-) jezdíme i rády vlakem z Prahy.
Akorát právě nemám nikoho na ty aktivity, když už tam jsem a ostatní jsou třeba v týdnu v práci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
8.4.17 06:38

@Barbora1993 Škoda, že ne směr Valmez :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 13:12

@Kikkinka klidně i na Valmez není problém :) stejně chceme jet na Radhošť nebo do Rožnova :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 13:13

@Misheli Tak to je bezva :) budu ráda za kohokoliv. Mamku už nemám a taťka není ještě v důchodu, tak se vídáme jen sem tam o víkendu a přece jen to ještě tak neprožívá :D :D je to sice jeho první vnouče, ale asi mu to ještě pořád nedošlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
8.4.17 13:18
**„@Barbora1993“
joo, chlapi se někdy chytnou, až když to chodí a něco žvatlá ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 13:22

@Misheli tak on si užil děcka až až, vychovával nás sám, tak to asi nevyhledává :D taky asi netoužil po tom být děda těstně po 50-ti no :D :D malej se snaží chodit a vykládá pořád něco, ale to si jen chvíli pokecají a je :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
8.4.17 13:40

@Barbora1993 tak to je taťka dobrý :-) to se tak často nevidí, že muž musí zvládnout děti sám, těžký úděl. My tohle měli naopak s mamkou.
My s malou pendlujem mezi babičkama a někdy se všechny ženské sestěhujem k mojí mamce, která si s tchýní rozumí a máme dámskou jízdu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama