Hledá se milenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex.nr.one
Povídálka 11 příspěvků 17.10.18 16:47
Hleda se milenka - Severni morava

Mile zeny, slecny, divky,

pisi zde za ucelem seznameni se s pripadnou milenkou z OV a okoli. Asi nema cenu to nejak jinak definovat, proste takhle to je. :D Jsem zadany tricatnik se smyslem pro humor :dance: (snad i pohledny :D ) kteremu doma vse klape a nemam v umyslu to menit. Nicmene mi chybi jakasi porce vzruseni. Nejsem zadny sexualni predator, ktery si chce jen udelat dalsi zarez na pazbe, ale normalni chlap, ktery hleda damu na spolecna dobrodruzstvi. Nikde neni dano, ze je treba se okamzite schazet, mit sex a podobne. Na zacatek opravdu staci zacit konverzovat a pak se uvidi, zda budou oboustrane sympatie a muze se jit pripadne posedet.

Pokud se zde takova ktera by si chtela zpestrit svuj sexualni zivot pri zachovani absolutni diskretnosti, chtela by zaflirtovat, zajit na kafe a pockat co se z toho vyklube, tak staci aby mi napsala do SZ “Ahoj”.

Budu se tesit. :* :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rozand
Závislačka 3135 příspěvků 17.10.18 16:52
:poblion:

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 17.10.18 16:54
@Alex.nr.one píše:
Mile zeny, slecny, divky,

pisi zde za ucelem seznameni se s pripadnou milenkou z OV a okoli. Asi nema cenu to nejak jinak definovat, proste takhle to je. :D Jsem zadany tricatnik se smyslem pro humor :dance: (snad i pohledny :D ) kteremu doma vse klape a nemam v umyslu to menit. Nicmene mi chybi jakasi porce vzruseni. Nejsem zadny sexualni predator, ktery si chce jen udelat dalsi zarez na pazbe, ale normalni chlap, ktery hleda damu na spolecna dobrodruzstvi. Nikde neni dano, ze je treba se okamzite schazet, mit sex a podobne. Na zacatek opravdu staci zacit konverzovat a pak se uvidi, zda budou oboustrane sympatie a muze se jit pripadne posedet.

Pokud se zde takova ktera by si chtela zpestrit svuj sexualni zivot pri zachovani absolutni diskretnosti, chtela by zaflirtovat, zajit na kafe a pockat co se z toho vyklube, tak staci aby mi napsala do SZ “Ahoj”.

Budu se tesit. :* :kytka:

Ahoj.

Doufám, že Tvůj příspěvek bude mít i šťastný konec. Vítám, když zakladatelky napíšou, jak to vše dopadlo. :)

Příspěvek upraven 17.10.18 v 16:55

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 17.10.18 16:54

Odvážné :mrgreen: ALe zase proč ne? Jen si myslím, žza podobným účelem je asi na netu víc webů, a lepších, než zrovna emimino.
Tak hodně štěstí při lovu ;)

kve-tinka
Závislačka 4392 příspěvků 7 inzerátů 17.10.18 16:59

Co kdyz ti odpovi tva zena?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

suwari
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 17.10.18 16:59

Já tě třeba neodsuzuju, ale je mi upřímně líto tvé manželky. Kolik chlapů je v manželství spokojených a nevěrní jsou jen tak,z nudy? 8o :roll:
Asi bys potřeboval pořádné starosti,zřejmě se máš moc dobře :D

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2113 příspěvků 17.10.18 17:11
@kve-tinka píše:
Co kdyz ti odpovi tva zena?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zajdou na to kafe a zakladatel bude moct uplatnit svůj smysl pro humor, až to bude vysvětlovat :mrgreen:

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 17.10.18 17:20

@Michelle_M tak to sedlo :lol: :lol: :D :palec: :potlesk:

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 17.10.18 17:27

Proto nenapsal jak je vysoký a jak vypadá. :lol: aby ho manželka neodhalila. Za odměnu se mu může stát, že se mu jako 160 cm trpaslíkovi ozve dáma, co má 180 :mrgreen: To měřím třeba já a vždy baziruji, jak to pak dopadne, když čtu inzeráty na seznámení v místním plátku a není tam výška. :lol:

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 17.10.18 17:48

Jdi do baru ne na emimino. Se divim, ze jsi si vubec sehnal nekdy babu, kdyz na to jdes timhle stylem

Alex.nr.one
Povídálka 11 příspěvků 17.10.18 20:00
@Michelle_M píše:
Zajdou na to kafe a zakladatel bude moct uplatnit svůj smysl pro humor, až to bude vysvětlovat :mrgreen:

Tak pokud by naaaahodou prisla moje zena, tak jsme na tom stejne a ma taky co vysvetlovat ne? 8)

Myslim je horsi varianta by byla kamaradka me zeny :zed:

Alex.nr.one
Povídálka 11 příspěvků 17.10.18 20:04
@alisekR píše:
Proto nenapsal jak je vysoký a jak vypadá. :lol: aby ho manželka neodhalila. Za odměnu se mu může stát, že se mu jako 160 cm trpaslíkovi ozve dáma, co má 180 :mrgreen: To měřím třeba já a vždy baziruji, jak to pak dopadne, když čtu inzeráty na seznámení v místním plátku a není tam výška. :lol:

Pravda no :,(

Mam asi 176/77. :dance:

Alex.nr.one
Povídálka 11 příspěvků 17.10.18 20:08
@Micaella22 píše:
Jdi do baru ne na emimino. Se divim, ze jsi si vubec sehnal nekdy babu, kdyz na to jdes timhle stylem

A proc ne zrovna tady? Predpokladam, ze ne vsechny maminy jsou doma uspokojene jak se patri. Urcite spousta z nich by rada zkusila nezavazny flirt, romanek, aferku nez se jen doma tulit k vibratoru :lol:

zvědavejmoc
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 18.10.18 11:47

Se přiznám, že ze zvědavosti by mě zajímalo jestli tady vůbec někdo někoho takhle našel? Mě to nepřijde moc reálné…

Klopotkova
Echt Kelišová 7911 příspěvků 18.10.18 11:57
@zvědavejmoc píše:
Se přiznám, že ze zvědavosti by mě zajímalo jestli tady vůbec někdo někoho takhle našel? Mě to nepřijde moc reálné…

Já jo. ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >