Hledám kamarádku z Pardubic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta Pardubice
Povídálka 12 příspěvků 03.01.19 10:55
Hledám kamarádku z Pardubic

Ahojky přistěhovala jsem se do Pardubic z dětmi a nikoho tu neznam :hug: hledám kamarádku na pokec. mám 2holky 8roků a 20měsíců a 2kluky 6roků a 4roky

Reakce:
Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 03.01.19 11:03
@Markéta Pardubice píše:
Ahojky přistěhovala jsem se do Pardubic z dětmi a nikoho tu neznam :hug: hledám kamarádku na pokec. mám 2holky 8roků a 20měsíců a 2kluky 6roků a 4roky

Ahoj, bydlim cca 15 km od Pardubic a mam 3 letou dceru a dalsi na ceste :) . Jsi primo z Pardubic?

Markéta Pardubice
Povídálka 12 příspěvků 03.01.19 11:04

Ahojky ano přímo z Pardubic :smiley:

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 03.01.19 11:17

To musite mit doma veselo s tolika detma :lol: . A co Pardubice, libi se? Ja jsem rada ,ze bydlim na vesnici, mam rada klidek.

Markéta Pardubice
Povídálka 12 příspěvků 03.01.19 12:21

@Valkýra88 jo veselo tedy mám :lol: no líbí ale vesnice by byla lepší :P

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 03.01.19 12:34
@Markéta Pardubice píše:
@Valkýra88 jo veselo tedy mám :lol: no líbí ale vesnice by byla lepší :P

Te obdivuju, to ja bych byla asi zrala na blazinec, pri predstave mit tolik deti :lol: . I kdyz ta moje mala certice vyda tak za 5 deti :P .Moje mamka vzdy rika, ze ona mela 4 deti a ze to bylo lehci , nez uhlidat tu nasi certici :lol: . Bydlite aspon nekde na okraji Pardubic,nebo primo v centru? Ono nektere casti Pardubic jsou hezke a ani bych nerekla, ze je to ve meste :D .

Markéta Pardubice
Povídálka 12 příspěvků 03.01.19 18:20

Bydlím na zeleném předměstí no je to hrůza, hlavně když každý chodí spát v jiný čas :andel:

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 03.01.19 19:51
@Markéta Pardubice píše:
Bydlím na zeleném předměstí no je to hrůza, hlavně když každý chodí spát v jiný čas :andel:

Tak to verim, tam je to zrovna i hodne rusne.

Markéta Pardubice
Povídálka 12 příspěvků 04.01.19 11:25

Ahojky nejak jsem se zapomněla odhlásit :mrgreen: no rušno tu je až moc

AdlaLej
Nováček 6 příspěvků 15.01.19 12:49

@Markéta Pardubice Ahoj, bydlím kousek od Pardubic. Mám tri kluky/ 10,5 a 9 měsíců. Bydlíme v pardubickém kraji něco přes rok. V Pardubicích jsme docela často, tak klidně můžeme zajít na procházku. :mavam:

Gemini91
Povídálka 30 příspěvků 15.01.19 14:13

Ahoj jsem z Chrudimi mám sedmiměsíčního Filípka a ráda najdu nějakou kamarádku. Nikoho tu nemám :,( :,( :,(

AdlaLej
Nováček 6 příspěvků 15.01.19 15:01

@Gemini91 Ahoj, tak až bude lepší počasí,můžeme vyrazit na procházku.Když už nic jiného,tak se alespoň hezky projdeme :lol: Já jsme z Moravan a mám 9 měsíčního chlapečka, mimo jiné :lol: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >