Hlen a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanet09
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 19:41
Hlen a otehotneni

Dobrý den mam prozbu snazime se o druhe miminko a ted sem zjistila ze se to da asi poznat i na hlenu tak se chci zeptat co znamena kremovy hlen bily uz sem zkousela i test ale zatim negatyvni poboliva mne v podbrisku chodim castejc na wc tak nevim jestli to je uplny zacatek nebo jeste pockat do konce mnesice jsem nedockavy typ :lol:

Reakce:
lalinka90
Kecalka 355 příspěvků 04.10.18 20:05

@zanet09 já po každé ovulaci až do MS jsem měla bílý kremovitý výtok. Teď jsem v 17tt, výtok je stále podobný tomu poovulacnimu, jen je daleko ve větším množství ;) a s častějším chozením na WC jsem začala až daleko daleko po termínu vynechání MS. Ještě bych chvíli počkala a vyzkoušela test až třeba dva dny před termínem MS :oops:

zanet09
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 20:08

Děkuji vam za odpoved :) tak jeste budu chvilku chekat

Jandule88
Kecalka 468 příspěvků 10.10.18 12:23
@zanet09 píše:
Dobrý den mam prozbu snazime se o druhe miminko a ted sem zjistila ze se to da asi poznat i na hlenu tak se chci zeptat co znamena kremovy hlen bily uz sem zkousela i test ale zatim negatyvni poboliva mne v podbrisku chodim castejc na wc tak nevim jestli to je uplny zacatek nebo jeste pockat do konce mnesice jsem nedockavy typ :lol:

Já mám bílý hlen,když nastane ovulace-pak je i skoro průhledný a jakoby se táhne jak žvýkačka ( prominte to přirovnání) :) a dá se to taky poznat,jestli máš citlivé-bolavé bradavky na dotek.A nebo samovyšetřením děložního čípku-je měkký,pokud máš ovulaci .-) a vydrž,těhotenství se dá nejdříve zjistit,když nedorazí MS,ať nehledáš na testech slabounkou druhou čárku…Hodně štěstí!!!

zanet09
Nováček 7 příspěvků 10.10.18 12:28
@Jandule88 píše:
Já mám bílý hlen,když nastane ovulace-pak je i skoro průhledný a jakoby se táhne jak žvýkačka ( prominte to přirovnání) :) a dá se to taky poznat,jestli máš citlivé-bolavé bradavky na dotek.A nebo samovyšetřením děložního čípku-je měkký,pokud máš ovulaci .-) a vydrž,těhotenství se dá nejdříve zjistit,když nedorazí MS,ať nehledáš na testech slabounkou druhou čárku…Hodně štěstí!!!

dekuji na bradavky zacinam byt hajsava sem tam mne obcas zacne bolent nebo mne neco jako stipou a ted se trosku nafoukly jako kdyz bych mnela ms ale ms mam mit 17.10 tak uvidime jinak dekuji :)

Jandule88
Kecalka 468 příspěvků 10.10.18 12:35
@zanet09 píše:
dekuji na bradavky zacinam byt hajsava sem tam mne obcas zacne bolent nebo mne neco jako stipou a ted se trosku nafoukly jako kdyz bych mnela ms ale ms mam mit 17.10 tak uvidime jinak dekuji :)

tak to je dobrý příznak :-)Taky čekám na ms…

Sima628
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 20:23

Ahojky holky,druhym mesicem se snazime o mimco,ten prvni mesic jsem asi prosvihla ovulaci,ptz jsem cekala na vysledky od dr,jestli je vse ok a ze uz se teda muzeme snazit.Po vysazeni antiko pred 2 lety jsem mela kazdy mesic pravidelne cervikalni hlen,jakoze hooodne(urco jsem nemusela delat ani zadne testy nebo mereni BT) a taky bolestive vajecniky,minuly mesic taky.Menses v zari prisla normalne 23.9.trvala i s konecnym spinenim do 30.9.Sex naplno jsme meli 2.a 3.10,pak 3 dny pauza,sex 7.(rano ovu hlen).Jenze 8. 9. i dneska zadny ovu hlen? Vubec nevim co to znamena? Ty dva roky jsme si davali pozor,takze to pritel nedaval do mne a ovu teda sla hezky rano poznat na toaletaku.Muze to sperma nejak ten cervikalni hlen zastavit? Stalo se vam to nektere? A od vcera mam i takove plnejsi prsa(pritel taky uznal :) ) a poboliva me v podbrisku. No ja nevim co s tim hlenem,ze jak rychle prisel,tak rychle zmizel.A nerikejte mi,ze se muzu menit,kdyz jsem opravdu za posledni dva roky poznala kdy ovu je ;)

Sima628
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 20:26
@Sima628 píše:
Ahojky holky,druhym mesicem se snazime o mimco,ten prvni mesic jsem asi prosvihla ovulaci,ptz jsem cekala na vysledky od dr,jestli je vse ok a ze uz se teda muzeme snazit.Po vysazeni antiko pred 2 lety jsem mela kazdy mesic pravidelne cervikalni hlen,jakoze hooodne(urco jsem nemusela delat ani zadne testy nebo mereni BT) a taky bolestive vajecniky,minuly mesic taky.Menses v zari prisla normalne 23.9.trvala i s konecnym spinenim do 30.9.Sex naplno jsme meli 2.a 3.10,pak 3 dny pauza,sex 7.(rano ovu hlen).Jenze 8. 9. i dneska zadny ovu hlen? Vubec nevim co to znamena? Ty dva roky jsme si davali pozor,takze to pritel nedaval do mne a ovu teda sla hezky rano poznat na toaletaku.Muze to sperma nejak ten cervikalni hlen zastavit? Stalo se vam to nektere? A od vcera mam i takove plnejsi prsa(pritel taky uznal :) ) a poboliva me v podbrisku. No ja nevim co s tim hlenem,ze jak rychle prisel,tak rychle zmizel.A nerikejte mi,ze se muzu menit,kdyz jsem opravdu za posledni dva roky poznala kdy ovu je ;)

Jo a doplnuji,ze dle kalendare by mela byt ovu dneska,u jine­ho zitra.

Miníí23
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 08:10

Čauky holky. Mám dotaz poslední MS proběhla od 13.9.-17.9. Poté jsem vysadila antinu a snažíme se s manželem o mimi. Dnes bych měla dostat Ms a nic. Žádné příznaky že bych ji měla dostat nic. Test jsem si udělala dnes ráno a negativní…předem dík za odpověď

Zoimu
Nováček 9 příspěvků 12.10.18 11:41

Nevím, jak dlouho si antikoncepci brala, ale mně trvalo skoro 6 měsíců, než se mi po vysazení srovnala menstruace. Byla to jak v tombole od 15 dnů do 54 dnů, nasadila jsem kontryhel a pomalu se to srovnalo. Neviděla bych to hned na těhotenství.

zanet09
Nováček 7 příspěvků 13.10.18 17:21

Ahoj děvčata já mnela ms 19.9 -23.9 to jsem brala poslední plato antiny a pak sem vysadila a rovnou se začlo o mimco tak cekam na mě ta by mnela přít 17.10 test si budu dělat 15.10 a antinu jsem brala 3 roky +- 3 jsem mnenila tu poslední zmnenili jsem brala 4 měsíce tak bych se asi mohla chytnou?! :) Co myslíte vy holky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >